Sevdiğini özleyenler buyurun

kızlar benim kuzende acemilikte bilecikteydi komando vana çıktı dağıtımda orada çok rahatmış... bence sıkmayın canınızı olumlu düşünün olumlu olsun... biri de şırnakta komando kuzenimin o da söylendiği kadar kötü değil burası diyor...

canım sen erken kavuşmak istiosun tmm anladım ama okdr da deil:)
11 ekimde 99 kalıo tatlım...
106 şafak

kısıımmmm Allahh nasip ederse askerim 16 ocakta burda say bakalım kaç gün oluyooooooo:jeyyar::jeyyar:

nacide sakin kızzz yıpratma kendini bacım bende nefret ediyorum vatan sağolsun lafından ama alışmışlar işte

nacidecimm sana sonuna kadar katılıyorum ya lanet olsun bu başımızdakilere terörüstlerede.. bizi mahvediyorlar teröristleri mecliste barındırıyorlar ya varmı bölye bişey ya varmı bu konuda inanılmaz sinirliyim elime verseler ahh onları bi verselerrrkötükedihüsokötükedihüso

nilaycığım 106 günümüz kaldı bugünü saymazsak kısmetse inş 17 ocakta terhis olacaklar...
11 ekimde 99 olacak... kalan günleri say bi tatlım...

AYNEN ŞÖLE ELİME BİR VERECEKLER 1 DK BİLE DÜŞÜNÜRSEM ACIRSAM SEREFSİZİM YAAAAAAAÇok üzgünüm çoook

nilaycığım 106 günümüz kaldı bugünü saymazsak kısmetse inş 17 ocakta terhis olacaklar...
11 ekimde 99 olacak... kalan günleri say bi tatlım...

kısss bak saydım günleri tekkk tekkk tam 103 gün varr onlara yol izni veriolarya o yüzden benim aşkım 15.gecesi çıkabilirse çıkıcak 16sında inş burda yaaaaa

nacideciğim ne desen haklısın ama onların amacı ztn iç savaş çıkarmak...amaçları sabrımızı taşırmak...sonuçta bu ülkede kürt ve türk kardeş olmuş, akraba olmuş nası ayırırız onları... o bölge sorunlu tamam ama onları silip atamayız... napalım orayı masum insanları acımadan bombalayalımmı yoksa duvar mı örelim... hiç bi önem alınmıyor diyorsunuz... ama yanılıyorsunuz... eminim yetkili merciler gereken önemi alıyorlardır. strateji gereği gizli kalması gereken basına sızmayan kimbilir neler vardır...sonuçta ülkemizi savunuyoruz ve hep böyle olacak... ama bazen bu tip durumlar olabilir. unutmayalım arkadaşlar biz bu toprakları parayla almadık... biz bu toprakları kanımızla aldık... kimseyede vermeye niyetimiz yok ama korumak uğruna kan akması gerekiyorsa akıtırz. vatan sağolsun... belki alıştığımız ve artık hoşumuza gitmeyen bi kalıp ama... vatanın sağ olması için şehit oldu orada gencecik bedenler... kimbilir hayata karşı ne hayalleri vardı... askerden geldikten sonra neler yapacaklardı... ya uzman çavuşlarımız onların ne planları vardı, şark hizmetini tamamlamaya çalıştıkları o yerde...

sakin olmalıyız arkadaşlar...direnmeliyiz... yılmamalıyız... daha da kenetlenmeliyiz birbirmize... eğitim seviyemizi artırmalıyız... temellikten vazgeçip okumalı, çalışmalıyız... tüketici olmaktan çıkıp üretici toplum olmalıyız...kendi kendimize yetecek güçte var, zenginlikte, akılda beceride war bizde. yeterki şu tembelliğimizden sıyırlalım... yeterki beyin göçleri yaşanmasın...

kısss bak saydım günleri tekkk tekkk tam 103 gün varr onlara yol izni veriolarya o yüzden benim aşkım 15.gecesi çıkabilirse çıkıcak 16sında inş burda yaaaaa

ama ndn benimkine yol izni vermiolar üühühühüsenağlama
üff ya ne bilim bizde saydık 106 çıktı 18de Ankdayım inşallah dedi ama

ama ndn benimkine yol izni vermiolar üühühühüsenağlama
üff ya ne bilim bizde saydık 106 çıktı 18de Ankdayım inşallah dedi ama

bilmiomki canımm :1no2::1no2:
bizim aşkımla öle güsel planlarımız varki nerdeyse hergün geleceği günü düşünüoss ya eğer gece 12de çıkarsa sabah 8.05 uçağına binecekkkk öğelenn yanımm daaaaa aayyyy inşallhhh görücez o günleri yaa inşallahhh o günün hayaliyle avutuyom kendimi hep ya

benimkide işte pzr sabah uçağına binecek kısmet olursa inş benmkide öğlen hemen yanımda oleyy... ama seninki erken geliomuş bakalım hangisi doru... geç olana alıştırayımda kendimi zorlanmayım olmazsa hayal kırıklıına uramayım :)
inş canım bitip gidecek ve kavuşacaız sevdiklerimize hepimiz...
nilaycığım çabuk geçti dimi günler...

canım en kötü ihtimall 16sı sabahı çıkacakkk o saatten sonra uçak işe yaramıyo otobüse binecekk 17si sabahh 10 gibi burdaaaaaaa:teytey::sm_cool:

evet canım ya baksana 158den başladıkk yaa yanii böle bi çabuk geçiomuş gibi gelio sonra geleceğe bakıyom ortalama 3 ay falan ayyy diyorum nasıl geçecekk ayyy ne bilim canımm yaa ama sen beni anladın eminimm saçmaladım bayaa:roflol::roflol:

Kızlar ne düşünüyorum biliyormusunuz?Biri beni 14ay uyutsun.14ayın sonunda KUZUM gelince o uyandırsın beni:a015:

selam kızlar..

15 askerimizi daha şehit verdiksenağlama

ve bölgeye operasyon düzenlenmiş bu olaydan sonra..

bunun için illa 15 canın,15 evin yanması mı gerek..:enbuyukkk:

Rabbim askerlerimizi de vatanımızı da korusun:Saruboceq:

çok sinirlendim,daraldım yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…