Sevdiğini özleyenler buyurun

sağol gamzecim zor biraz hafif bi kelime walla birayda tam 12 kilo werdim of of şafakta bu kadar azken çok üzülüyorummm çokkk

oofff ya canım benim yaa kendine dikkat et durumunu çok ii tahmin edebiliyorum ama bizim tek yapabileceiğimiz onlar için dua etmek sende öle yap bol bol dua et Rabbim inşallah sizide kavuşturacak buna inan lütfen

ya dua atmez olurmuyum gitti gideli dewamlı KURAN okuyorumm ama işte wala artık gözümden yaş akmıyo walla göz yaşımmı kurudu nee

kızlar kötü düşünmeyin üzmeyin kendinizi hepimiz sağ sağlim kabuşacaız askerlerimize... ben inanıorum...

gamzecim geldim...evet canım biz tertibiz seninle 27sinde gtti benimkide...ya usta birliği belli oldumu seninkinin?

üff yaa çok kızgınım bi arkadaşımla tartıştım... abuk sabuk afra tafra yaptı kapadı msni...
benim yapmam gerekirken... ndn bukdr iyi niyetliyim anlamıorum..

gamzecim geldim...evet canım biz tertibiz seninle 27sinde gtti benimkide...ya usta birliği belli oldumu seninkinin?

tatlım senin geri sayımın yanlış ozaman ya benimki 27 sinde teslim oldu ama askerliği 25inde başlatılmış ben 25 ağuststan sayıyorum bugün 41.ci gündü şafak 419 yani seninki neden öyle ya daha dağıtımlar belli olmaz canım gelmasine 10 gün kala felan oluyo

gamzecim bi yaptıraydın bilg yaw...ztn şunun şurasında yrn da girecem sora giremiyecem nete...

tatlım senin geri sayımın yanlış ozaman ya benimki 27 sinde teslim oldu ama askerliği 25inde başlatılmış ben 25 ağuststan sayıyorum bugün 41.ci gündü şafak 419 yani seninki neden öyle ya daha dağıtımlar belli olmaz canım gelmasine 10 gün kala felan oluyo

ya bizimki 27sinde teslim oldu...27sinden başlatttılar herhalde emin değilim...ya önümüzdeki 2 3 hafta içinde belli olacak dağıtımlar....:Saruboceq::nazar:

nastasiaaa şekerimmmm bugünü saymayalımm kaldı 102 günümüzzz 2 gün sonra çift rakamlara geçiossssssssss:teytey::teytey:

ya bizimki 27sinde teslim oldu...27sinden başlatttılar herhalde emin değilim...ya önümüzdeki 2 3 hafta içinde belli olacak dağıtımlar....:Saruboceq::nazar:

anladım canım ama yinede yanlış benim 41. günüm senin 39.cu günün senin şafağın 421 olması lazım 423 yazıyo.tertip geriden geliyon yaww

anladım canım ama yinede yanlış benim 41. günüm senin 39.cu günün senin şafağın 421 olması lazım 423 yazıyo.tertip geriden geliyon yaww

anam saya saya nevrim döndü...bak ya 2gün fazla bekleyecem diye hazırlamışım bide kendimi.....eee kafa kalmadı ki......

bilecikte benimki söğütte..şoför olarak gidecek dağıtımdan sonra...bilecik olduğu için onada büyük ihtimal doğu diyorlar :1ninca: çok korkuyorum ya...

anam saya saya nevrim döndü...bak ya 2gün fazla bekleyecem diye hazırlamışım bide kendimi.....eee kafa kalmadı ki......

bilecikte benimki söğütte..şoför olarak gidecek dağıtımdan sonra...bilecik olduğu için onada büyük ihtimal doğu diyorlar :1ninca: çok korkuyorum ya...

korkma tatlım ya inan herkese diyolar doğu die ama bilecikten çok az gidiyo üzme tatlı canını

HADİ HAYIRLISI KIZLAR ÇOOOOOOOOOOOOOOKKK SEVİNDİM ADINIZA ALLAH BİZEDE GÖSTERSİN İNŞ :sm_cool::Saruboceq:

ayy canımm benimm inşallahhhh inşallahhh 158den başladık bugüne geldik 56 gün geçmiş yaaa bi yandan geçio bi yandan duruyo zaman yaa kafamçokkarıştı

gercekten yeter artık haberleri acmaya korkar oldum nezaman aacssaaamm şehit veriyoruz analar babalar acı içinde vatan sağolsun diolar kimbiliir yürekleri neler dio neymiş baskentte tek gündem terörle mücadeimiş ne zaman sehit versek tek gündem terör ile mücadele oluo acil toplanılıo hemen sıkı ggüvenlik önlemleri alınıp havadan karadan bombalıolar peki ille bu sehit verdiğimiz zamanmı olması lazım ille ana babalarımızın canları yanmasımı lazım nasıl iştir bu ya oralar tam terör yerleri herzaman her dakika havadan karadan izlenmeleri lazım ya yeter artık gercektennn utanıyorummmm
lanet olsun su teröristlere SİZDEN NEFRET EDİYORUMMMMMMMMMMMMMMMM:kızgın:

X