Seren serengıl 3. Bebegınıde kaybettı

Cinarefeninannesi

çınar efe_alya naz
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
5.239
36
37
kızlar çok uzgunum 21 haftalık dogum yapan seren serengıl sabah 6 da 420 gr dogan kızını kaybetmış çok zor bışı allah yardımcısı olsun melegınde mekanı cennet olsun :çok üzgünüm:

evet ya 3 defa evlat acısı yasadı kendı saglık durumuda ıyı degılmış sakınlestırıcı verıyolasrmış kocasıda odaya kapanmış çok zor ya

ılk oglu öldukten sonra tekrar hamıle kalmış nazar degmemesı ıçın yurt dışına çıkmış 3 aylıkkende duşuk yapmış bu 3. bebegıymış

yasık yaf ..
bu kadında varmı uğursuzluk ben ananmadım..
hiçbiri yaşamıyo :1no2:
allah sabır versin hatunuma..pek begenirim ben kendisini..

Meleğine Allah Rahmet Eylesin..:Saruboceq:
Gerçektende Çok Zor Durum Bu Kaçıncı Yazık Ya.. :uhm:
Rabbim Sabırlar Versin..

yaa Allah sabır versinn ,, ay çok zor yaa,senağlama,işte insan hep bundan korkuyor,,,,sürekli olmasından yanii,,Rabbim inş. kucağına alacağı günleride gösterir:Saruboceq:

:çok üzgünüm: çook üzüldüm yazık kadına Allah sabırlar versin. bence de nazar var seren de ,hayatı gözler önünde tabii nazar değiyor üçüncü kez aynı acıyı yaşadı .Allah herşeyin hayırlısını versin .ınşallah en kısa zamanda hayırlısıyla çocuk sahibi olur ve tüm çektiği acıları unutur ...

kızlar 3 bebegınıde kaybettıkten sonra tekrar hamıle kalmak ıstıcegını hıç sanmıyorum korkar artık vede ılk önce kendını toparlayıp tedavı görmelı bıde ard arda hamıle kalmış ara vermeden buda tehlıke ıçermış

Ben de şimdi netten öğrendim.Allah sabırlar versin.Çok üzüldüm.ınşallah Allah kucağını ikiz bebeklerle doldurur.

Kızlar bende sımdı netten okudum.3.bebegını kaybetmıs yaa
allahım dayanılması cok zor bı acı
acıların en ağır olanı evlat acısıymıs.
allah ınsallah sern serngılın bundan sonra yuzune bakar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…