Seren serengıl 3. Bebegınıde kaybettı

ah yaa kendisini sevmem ama bir anne olarak yaşadıklarına üzüldüm daha doğrusu anne olamamasına....

Allah yardımcısı olsun. O kadar özeniyordu tv de gördüğümüz kadarıyla. Allah inşallah bir daha bebek verir sağlıklı bir şekilde.

bende çok üzüldüm Allah sabır versin sürekli uyutuyolarmış durumu hiç iyi değilmiş.. walla dualarla sürekli korunmak lazıım. kolay değil walla:Saruboceq:

3 bebeğinide kaybetti hamileliğinde hep uzun yolculuk yapıyo evinde dursun son hamilelikte abd deymiş orda radatsızlamış orda gitseydi dra

kendisini sevmem pek ama cok üzüldüm ya dile kolay tutunacak dali yok ve kolu kanadi kirik yazik melegi olmadan o simdi yarimdir kiyamam allahim sabirlar versin ona yazik ya:Saruboceq:

Dün gazetede okudum, zamanında kullandığı zayıflama hapları sağlıklı bi doğum yapmasını engelliyomuş. Doktorlar şimdi bunu tartışıyo. Bence artık biraz ara vermeli hatta anne olmayı pek düşünmemeli sağlığı elden gidiyo çünkü. Kolay değil 3 bebek kaybetmek insanı psikolojik olara çökertir. Allah hakkında hayırlısını versin.:çok üzgünüm: Yaşı da genç değil 72 doğumluymuş.

Çok üzüldüm ben yaaa gerçekten inşallah sağlıkla bi bebek sahibi olur
Allah sabırlar versin çok acı yaşadıkları
Psikolojisi ne kadar bozulmuşki ilaçlarla uyuttular hep
Üç kez üst üste aynı acıyı yaşadı, tam oldu derken...
İnsanlar ne kadar çok istiyor anne olmayı nasıl çabalar sarfediyorlar
Olanlarda kıymetini bilmeyip kürtaj yaptırırlar katiller
Nasıl verecekler hesabını acaba?
Tövbe yarabbim yaa
Allah sabır versin tekrar Seren Serengil'e
İnşallah sağlıcakla kavuşur bebeğine..

X