Seren serengıl 3. Bebegınıde kaybettı

yazık kadına.bir bebeğini karnında kaybetti şimdide erken doğum yaptı bebeğini kaybetti..ne iştir bu böyle.bu kadar da şanssızlık olurmu ama en iyisini biz bilemeyiz tabii ki Allah bilir..Allah yardım etsin.inşallah bir daha hamile kalır da sağlıklı bir çocuk doğurur

Allah sabır versin , çok korkunç bir acı.
Umarım Allah , sağlıklı bir şekilde bebegini kucagına alacagı günü de gösterir .

Rabim sabırlar versinn.Gerçekten çok zor ilk bebeğini kaybettiğinde bile ne kadar çok üzülmüştüm.Allahım sen büyüksün:çok üzgünüm:

Allah sabır versin
ne zenqınlık ne ün ne şöhret ışte
allah vermeyınce vermıyor
rabbım sabır versın çok zor......

çok üzüldüm inşallah ona da isteyen herkese de allah nasip eder bu güzel duyguyu allah kimseye acı vermesin

ahhh canm yaa yazık rabbim dayanma gücü versin kuzusu melek oldu uçtu cennete çok zor bişeyy inşş çabuk atlatır zor ama yinede hayat devam ediyoo..rabbim kimseye evlat acısını göstermesin

çok moralım bozuldu okuyunca bende duşuk yapmış bırı olarak boyle haberler duyunca o gunum streslı geçıyor. Allah sabır versın, 3 kere aynı acı cok üzücü çokk.

Seren Serengil'in erken doğan kızı Stephanie bu sabah yaşamını yitirdi. Anne Serengil perişan.

ılk bebeği dokuz aylıkken karnında ölen, ikinci bebeğine hamileyken de düşük yapan Seren Serengil, üçüncü hamileliğinde ise erken doğum yaptı. Serengil, doğum yapmak için gittiği Amerika’da, şiddetli preeklampsi (gebelik zehirlenmesi), baş ağrısı ve yüksek tansiyon şikayetleriyle acil doğuma alınmak istenince, yalnız başına operasyona girmek istemediği için Türkiye’ye döndü.

2 Nisan'da Amerikan Hastanesi’ne yatırılan Serengil, yüksek tansiyonu ve şiddetli baş ağrısı nedeniyle beyin kanaması riski olduğu, 24 haftalık bebeğinin gelişiminin 21 hafta ile uyumlu olduğu ve sıvısının da tamamen bittiği tespit edilince acil doğuma alındı.

Sezaryenle doğum yapan Serengil'in 'Stephanie' ismini verdiği bir kızı oldu. Ancak 400 gr. doğan bebeği bu sabah yaşamını yitirdi. Seren Serengil ise hastanede doktor kontrolü altında tutuluyor.

Pazartesi gecesi erken doğum yapan ve 400 gr. ağırlığında Stephanie adı verilen bir kız çocuğu dünyaya getiren Seren Serengil, ikinci annelik heyecanı da kursağında kaldı. Serengil'in Amerikan Hastanesi'nde dünyaya gelen ve yeni doğan ünitesinde yaşam mücadelesi veren bebeği, dün sabah 06.00'da vefat etti. Üç yıl önce de 9 aylık bebeğini tatil yaptığı Rodos'ta kordon dolanması yüzünden karnındayken kaybeden Serengil, sadece 5 gün yaşayan bebeğinin yaşaması için gözyaşları içinde dua ediyordu. ılk bebeğini kaybettikten sonra doktorlarının yeniden anne olmasını riskli bulduğunu söyledikleri Serengil, buna rağmen bu mutluluğu yaşamayı kafasına koyduğunu ama bu kez de hayal kırıklığına uğradığı için büyük acı yaşadığını belirtti. Serengil, bugün sabah Show TV'de canlı yayına bağlandı ve "Bebeğimizi saat 06.00 civarında kaybettik, çok üzgünüm" dedi. Sık sık ağlama krizi geçiren Serengil, doktor kontrolünde tutuluyor. Serengil doktorlar tarafından uyutuluyor.

allah sabır versin sabah öğrendim bebişini kaybettiğini
çok çok çok üzüldüm üst üste böyle şeyleri yaşaması gerçekten çok zor olsa gerek,ama güçlü bi kadın demek ki kaldırabildi bunca şeyi
ben olsam ne yapardım bilmiyorum allah sabır versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…