SENİ ÇOK ÖZLEDİM ANNEM...

Öyle çok şey geçiyor ki aklımdan düşününce, o kadar şeyi nasıl yaşadık aklım almıyor
Kolostomi, nefrostomiler, ameliyatlar, kemoterapi, radyoterapi, dökülen saçlar, dağ gibi annemden acısından oturarak uyuyan anneme giden yol. Masaya yumruğunu vurduğu zaman herkesi titreten annemin, kolostomimi temizlerken maske tak miden bulanır derken gözlerindeki çaresizlik. Hiç takmadım o maskeyi, yine olsa yine takmam, bin yıl yaşasaydık bin yıl bakmaktan usanmazdım. Büyük bir imtihan bu, hakkıyla vermişizdir inşallah

Mekanı cennet olsun. Allah size, esinize ve doğacak çocuklarınıza hayırlı, sağlıklı ömürler nasip etsin..

Sınav... Agır bir sınav hemde.
Bende düşünüyorum, düşündükçe de çıkamıyorum işin içinden. Bana edeple yemek yemeyi öğreten annemden, anne ne olur bir kaşık daha ala giden yolu düşünmek bile beni kahrediyor. Her şey zordu, metastaz olmuş diye diye olmayan organ bırakmadı zaten doktorlar. Ama en çok dokunan ne desen, o dağ gibi, ayyyy kilo vereyim vücut ağır oldu artık daha genç kadınım şiştim iyice" diyen balık annemin, 33 kilo toprağa girmesi... O bittiğinin en net resmiydi.

Hiç gocunmadım, aksine gurur duydum. İyiki annemsin dedim, en zor anında bile. Saçlarını sevdim ve, hep söyledim onu çok sevdiğimi... Benden hakkım helaldir, umarım o da benden razı gelir...

Ne mutlu sana kardesim hayirli bir evlatmissin.ben cok duygulandim sun aklima neler geliyo ama yazamiyorum.bende cok uzaktayim ben doguda o batida bu yaz gittigimde 4 gun gorebildim hala icim yanar.Rabbim yardimcin olsun. Annecigininde mekani cennet olur insaallah.

Çok çok teşekkür ederim,

Anne çok başka, çok özel bir his...

Allah en yakın zamanda kavuştursun seni de anneciğinle. Uzun ömürleri olsun, başından eksik etmesin diyelim.

Mekanı cennet olsun. ( Annesizlik çok zor. Zaman hiç küllendirmiyor o hasreti.

Ağladım hemde çok ağladım.benim gibi duygusuz insanı ağlattın...Merak etme annen her gece öpüyodur seni ,ben annelerin evlatlarını asla ve asla bırakmayacağını düşünüyorum göçüp gitseler bile...mekanı cennet olsun

İçime iyi geldi bu sözler...

Ama ağlatmış olduğuma üzüldüm.

Allah güzel yavrunla seni sağlıkla bir arada uzun yıllar yaşatsın...

Çok teşekkür ediyorum, bende öyle inanmak istiyorum...

Mekanı cennet olsun. ( Annesizlik çok zor. Zaman hiç küllendirmiyor o hasreti.

Çok teşekkür ederim,

Hiç bir şey sızıyı dindirmiyor. Bazen artıyor sancılar, bazen durulur gibi oluyor. Ama asla ve asla kaybolmuyor. Alışmak, annesizlik için geçerli değil...

Annen gibi anne olmayı nasip etsin Allah bana. .
Öldükten sonra benim yavrum da bana böyle güzel şeyler yazsın

Senin yavrun daha güzellerini söyleyecek.
Ne kadar güçlü ve harika olduğunu hatırlatacak sana.

Ölüm olmadan, evladınla dünya üzerinde sağlık ve huzur dolu yıllarınız olsun. Evladına ne mutlu, böylesine harkulade anneciği var :)

Umarim oğlum da birgün gurur duyar benimle. . Zaten ne için varız ki bu dünya da. Allah acısını gostermesin. . Videonuzu çok merak ettim

Ne denir ki ..Ne söylense az gelecek sanki..Anne konularında çok hasssasım, gözümden iki damla süzülüverdi. Allah'ım mekanını cennet etsin,sizin de sabrınızı arttırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…