Sence bu adamla evlenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsan, annesini - babasını seçemez ama eşini seçebilir.

Kendinize önce siz değer vereceksiniz o zaman şansınizda, bahtınızda açılır. İyi insanlar karşınıza çıkar. Her şey sizin elinizde. Bırakın bu erkek müsvedesini hayatınızı karartmayın.

Ayrılman lazım yoksa daha çok üzülürsün ha birde bu kişi ile evlenilmez hayatı sana zindan eder

Bu dağ ayısının nesini seviyorsunuz ? Küfür var,hakaret var,psikolojik şiddet var, kısıtlama var.Böyle birine aşık olmak için insanın kendini sevmemesi lazım.İnsan en çok kendini sevmeli ve ben bunları hak ediyor muyum diye sormalı.Size böyle konuştuğuma bakmayın,benzer hataları bende yaptım.Kendimi sevme yolunda ilerliyorum sadece.Umarım bir gün başarırız.

Yüksek lisans yaptığıniza emin misiniz

Yahu Allah'ı neden karıştırıyorsunuz ? Günah!

Evlenilmez birde soruyor musunuz ? Kendinize birdaha sorun bu adamla evlenilir mi ben ona kendimi lâyık buluyor muyum diye ? Ha lise mezunu olabilir ama karakteri çöp beş para etmez o hareketler davranışlar ne ya ergence pintilik vs ? Erkek adam kadına hesap ödetmeye utanır mahcup olur ama delikanlılık yoksa umrunda olmaz. Düşünce yok birkere o incelik yok .

Burda nasihat etmek kolay tabi katılıyorum size ancak; kişi başına gelince bu gözle bakamaz oluyormuş ilginç

Yüksek lisans yaptığıniza emin
Yüksek lisans yaptığıniza emin misiniz
Öncelikle merhaba . Eminim:) çok da gurur duyulacak bir şey olarak görmesem de arada ki eğitim farkını belirtmek için yazmıştım yorumlarken yardımcı olur diye herşeyi şeffaf anlattım amacım hava atmak falan değil bunu söylerken ama yazdıktan sonra herkes yazıma takmış ama şöyle söyleyim . Ben bu yazıdan önceki gün uyumadım hiç ve hep ağladım işe gittim geldim devam ettim hep ağladım gece saat kaçtı bilemiyorum gözlerim davul gibi şiş gözümü Kısa kısa halimi izah etmeye çalıştım . İnan yazdıklarımı okuyup onların düzelteyim diye bir enerjim bile yoktu . Hala başım çatlıyor . Yazım hatalarım için sizden özür dilerim beni dinlediğiniz tavsiyeleriniz ve zaman ayırdığınız için de teşekkür ederim
Not : ben de okudum tekrar ve ben bile anlayamadım ne demişim orada :)

Ya okuyamadım da cokmu aradın bu hanzoyu. Vur kıçına tekmeyi anca seni kullanıyor hanzo.

Ben kendimi seviyor ve değer veriyorum böyle bir şey başıma gelse değil 3 sene 1 dakika yanımda barındırmam o herifi.
Benim problemim bu bence sana şöyle söyleyim ben kendime kıyafet almıyorum ablam alır kendine sıkılır bana verir onlarla idare ediyorum bu arada söylemiştim ya maaşım var ama ailemi düşündüm hep onlara yardım ediyorum

Ben kendimi sevmiyorum bakmakla yükümlü olduğum insanlar olmasa ölmek isterdim

Sevmiyorum yemek yerken zevk almıyorum karnım doysun diye yiyorum sabah uyan işr git işini yap eve gel tv izle uyu kalk böyle maaş yatacak mesela iki güne eeee napıcm hiçbir şey

Sevgili Aysee, ailen bile senden daha önemli olmamalı! Önce kendin, sonra ailen.

Ciddi ciddi soruyorum psikolojik problemleriniz mi var sizin?bu aşk değil sadece takıntı.

Sevgili Aysee, ailen bile senden daha önemli olmamalı! Önce kendin, sonra ailen.
Sana çocukken yaptığım şeyi anlatılan ama tiksinme bizim geçim sıkıntımız vardı eskiden babam evde yoktu annem çalışıyordu kısacası bir çikolata alamazdık kendimize üst komşumuz bize hep küçüğüz ortaokul falan sanırım çikolata atardı bir mutlu olurduk ki anlatamam herkes hakkını yerdi ben de saklardım annem de saklama ye kızım derdi kardeşlerine yedirme onlar yedi ye görücem derdi bilirdi ki ben yemem . Ağzıma atardım annem yediğimi sansın mutlu olsun diye çiğnemeden çıkarırdım hemen dolaba koyardım kardeşlerim yesin diye . Tiksinmemişsindir inşallah bunu sileyim sen okuyunca

Tiksinmedim tabi ki ama artık hayata bir şekilde atılman gerekiyor. Bu adamdan ayrıl maaşını alınca bi git tatile 1-2 gün kafanı dinle kendi huzurunu düşün

Aldatılmak,psikolojik şiddet görmek aşağılamak sizi etkilemiyor belliki..ne yaşadınız da kendinize bunu reva görüyorsunuz bilmiyorum ama bırakın evliliği derhal bir psikologa gidin

Ben hava atmak olarak düşünmedim ama hem gerçekten yazıyı okumak çok yorucuydu hem de karşınızdaki kişinin normal olmadığını fark etmemek için köyde yaşamış, tüm hayatı evden ibaret biri olmak gerekir diye düşündüm (bu arada köyde yaşayanlar böyledir demek istemiyorum yanlış anlaşılmasın). O yüzden yüksek lisans yaptığınizs emin misiniz dedim
Lütfen ayrılin bu adamdan

Ayrılabilecek gücü bulabilsem adama desem ki ben senden ayrılıyorum yüzüme bakmaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…