Sence bu adamla evlenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En son da s… git dedi ben ağladım vs anlamıyormusn lan diyor bana senin yüzünden oluyor sen beni sinir ediyorsun sen yapıyorsun diyor ben kimseyle kavga etmiyorum diyor

Daha da vahimini söyleyim sana hazır mısın ben dedim ki senin en uzun ilişkin ne kadar sürdü dedi ki Altı ay ben rekor kırdım 3 yılla . Dedim ki nasıl bitti bana diyor ki istemiyorum dedim aradı istemiyorum dedim aradı en sonunda küfrettim aramadı böylece bitti def ve aynısını bana yaptı

Gözlerim şaşı oldu okurken . Siz yüksek li

Eee buna rağmen ağlıyor musun ? Kendine gel ya ! kardeşim olsan iki tokat atar soğuk suyun altına sokardim seni. Agladigin adama bak vallahi kara büyü yapsalar bu hale getiremez di.

Hiç inanmadım. Ne tahsiline ne evine arabana. Verdiğin intiba cahil, zorla bir iş bulmuş bir de sevgili edinmiş onun peşinde kendine saygısını kaybetmiş biri.

Yani icki kumasr yoksa iyi biri mi oluyor ?

Psikolojik şiddet diye bir şey var
İnsanı mahveder.

Insallah rahmetli baban böyle bir erkek arkadasinin oldugunu bilmeden gitti bu dünyadan. Didin büyüt, elin köpegi böyle davransin...

Asıl bomba sonlarda. Okumayan bin pişman olur

Tek sorun küfür mü sizce? Adam sizi kullanıyor, gözünde değersizsiniz. Su şişesini yeni tanışılan biri bile taşır. Bu ne öküzlüktür?

Ayrıca yüksek lisansınız örgün ve tezliyse bozulurum.

Evlenilir tabi bu adamla kaçırılır mı ? Hatta sen evlenmeyeceksen söyle ben evleneyim.
Kızım sen salak mısın ?

Valla canım seni kullanıyor bariz belli senin üstünde egemenlik kurmuş sende kuzu kuzu tamam diyorsun bi kendinin farkına var. Sonra çok pişman olursun senin gelirin iyi diyelim evlenince senin maaş kartınıda alır senin paramla seni de ezer kavga kavga nereye seni el üstünde tutan birini elbet bulursun . Senin bundan ayrilmayacagindan o kadar emin ki seni aşağılayıp eziyor. Sen buna bitti sevmiyorum desen köpek gibi peşinden koşar. Akıllı ol ve bu ilişkiyi bitir saygı olmadıktan sonra sevgi boş laf evlenince seni kapı dışarı çıkarmayacak senin paranı yiyecek hatta belki daha ileri gidip seni dövecek biri ile birliktesin

Ayh bxbxb bu ne ya adam seni dovmemis bile. Biraz da dövdür kendini. Yetmemis cunku sana bu kadarcik eziyet
Yazmadıklarım var ya bana sürekli şunu diyor ben böyleyim benim kurallarım var ben senin yüzünden küfrediyorum çok konuşuyorsun küfrettiriyorsun

Birde sana ne giyecegini söyleyen kisliksiz kendi tayt gibi pantolon giydigine öyle eminim ki..
Pantolonunu daraltırır çok değil ama gömlek alim fit

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…