Sence bu adamla evlenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yaşınız küçük olduğu için hata yapmanız yada bir şeyleri ön göremeniz normal ancak yaşadıklerınızdan ders alıp önünüze bakmak zorundasınız.
Ayrıca babanızda iğrenç biri. Ne demek okuttum başkası faydalandı. Kendisinden başkası faydalanmadı mı?. Hayatınızda bu baba varken kendimi nasıl kurtarırım bunu düşünün. Bunun tek çaresi de okumak ne yazık ki.

İyi insan olsun yeter ki demişsiniz ama iyi de değilmiş işte, 3 sene kötü adamı çekmişsiniz. Derdiniz iyilik olsa birkaç ayılığında tekmeyi basardınız. Öyle aşık oldum bağlandım falan, öyle bir şey yok. İnsan 10 yıllık kocasının huyları değişse soğuyor buz gibi. Siz kendinizi kandırıyorsunuz, böyle bir modeli sevmeyi yediremiyorsunuz çünkü. Zor olacak ama kendinize dürüst olun, gerçeği şak şak aynaya bakın söyleyin. Ancak o zaman bir şeyler değişir.

Elimi tutmak dışında birşey yapmadı onunda zorla tutuyor ayıp diyor ben diyorum ki neden elini çekiyorsun böyle . Ailem değil de annem çok emek verdi ve çok üzülüyor ben de karar alıyorum diyorum bitti ama ağlamayı durduramıyorum çok sevmiştim çok güvenmiştim çok değer vermiştim bunlar bana yapılacak şeyler değildi bana haksızlık yaptı yapmadığım bir şeyi yapmışım gibi beni suçladı en sonunda yapmadığımı anlayınca ben seni sıkıştırmak için dedim diyor polisler de böyle yapıyor aynı taktik öyle düşün diyor çok saçma dimi dediği şey şu sen eski sevgilinle naptın anlatıyorum başka diyor başka birşey arıyor diyorum ki ben seni öptüm mü hayır izin verdim mi hayır ona da öyle ben böyle şeyler yapmam diyorum bana diyor ki inanmıyorum baştan anlat en sonunda ben dedim ki adını soyadını biliyorsun git ve konuş yeter dedim öyle sustu .
Yaşadıklarım bunlar en hafifleri yani çok değişik ya bir arkadaşım erkek bana bir soru sordu işle ilgili bu gördü bana dedi ki bu kim anlatıyorum iş yerinden iş ark diyorum yok çocukla gidip konuştu ya

Babam vefat etti

Teşekkür ederim öneriniz için sizi de sıktıysam sabah sabah özür dilerim

Bu arada okudum bir kamu kurumunda gelir uzmanıyım okumam da değiştiremedi demek ki

Yaw bacım bi git Allah aşkına... İyi birilerini tanimasakta inansak keşke. Git tedavi ol, cidden sağlıklı değilsin

bu üye bunla evlenir gelir bosancam diye hatta boşanmak istemiyorum yardim diye.

Adam zaten senle evlenmez ki ne evliliği

Tüm bahaneleri bırakın , kurban psikolojisinden çıkın, yok babam şöyleydi yok sevgilim böyleydilerini bir kenara atın ve hayatınızın iplerini elinize alın. Alkol bağımlısı, uyuşturucu bağımlısı neyse sizin de bu adama böyle bağımlılığınız var. Ama güçsüz bir kadın olmak işinize geliyorsa da burada konulr açıp milleti sinirlendirmeyin

Ne cevap bekliyorsunuz ki? Herkes kurtul şu adamdan diyor, seviyorum diyorsunuz. E o zaman evlenin de görün gününüzü..

Evlenilmez mi hiç! Bi de çocuk patlatılır bu şahane adama ki iyice bağlanın, hayatınızın içine daha iyi etsin. Kaçırmam ben olsam evlenmiştim bile.

Değişik falan değil. Adam size psikolojik şiddet uyguluyor, sorguya çekiyor, polisler gibi diyor. Siz bunu aşk mı sanıyorsunuz. Adam ruh hastası. Siz de pek iyi değilsiniz. Kendinizi kurtarmaya bakın.

Çok doğru atış yaptın yorumlarıni okudumm benim konuma da bakar mısın? Benimde bu şekilde kendime gelmem lazım düşüncenizi merak ettim.

Şu yazı tarzına sahip birinin yüksek lisans yapıyor olması şaşırtıcı. Kendinize hiç mi saygınız yok bu adamla birliktesiniz hala? Ailenizden biri karışsa ben kaç yaşındayım kendi aklım var dersiniz ama sevgiliniz her şeyinize karışma hakkını buluyor kendinde peki diyerek oturuyorsunuz. Bu adamla evliliği geçtim aynı masada çay bile içilmez

seni de evlat diye yetiştiriyolar hemi
kendine saygısı olmayana biz saygı duymayınca kötü oluyoruz sonra
evlat olsan çekişmezsin bunca cehalet aptallık bilinçsizlik nasıl oluyor aklım almıyor

baban vefat ediyor yanında olmuyor zor günler geçiriyorrsun yanında yok sence evlenilir mi resmen bela arıyorsun kendine

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…