Selülit selülit :( :( :(

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Olsun canım ya yeterki kaybolsunlar razıyım sıkılastırsın totomu hamur gibi resmen yumsacık her yanım

Selüliti bilmem de,sevgiline haddini bildirsen iyi olur.Çok saygısızca.
Bildirdim zaten bu günde yürüdüm ise gelirken neden yürüdün diye soruyor spora baslıcam dedim ya ben sana saka yaptım neden takılıyosun falan diyor sürekli böyle illa mana bulur bende biseye

Arkadaşlar squata başladım 2 gündür neredeyse yürüyemiyorum çok acıyo üst bacaklarım normalmi sizce ama popomda bi ağrı hissetmiyorum

Selülit çok zayıf kadınlarda da olabiliyor. Varsa var yani. Napacaksın? Evet var. Böyle de seviyorum vücudumu de geç. Kötü hissedeceğin bir durum yok bence.

Arkadaşlar squata başladım 2 gündür neredeyse yürüyemiyorum çok acıyo üst bacaklarım normalmi sizce ama popomda bi ağrı hissetmiyorum
BAcaklarin şişiyor canim
Onceden de soylemistim sana sguat zayiflatmaz popoyu toparlar ama sisirir bacaklari.. Aslında marankinin bi tarifi var da.. ona bi baksana

BAcaklarin şişiyor canim
Onceden de soylemistim sana sguat zayiflatmaz popoyu toparlar ama sisirir bacaklari.. Aslında marankinin bi tarifi var da.. ona bi baksana

bol bol su içmek kahve çaydan uzak durup selülitli bölgeyi lifle hergün bastıra bastıra ovmak spor yapmak yağlı fastfood yememek sağlıklı beslenmek imkansız ama böyle

BAcaklarin şişiyor canim
Bakayım hemen canım bacakların sistiği icinmi o kadar acıyo çok şaşırdım canım teşekkür ederim bilgi iciin :*

Selülit çok zayıf kadınlarda da olabiliyor. Varsa var yani. Napacaksın? Evet var. Böyle de seviyorum vücudumu de geç. Kötü hissedeceğin bir durum yok bence.
İlerde daha kötü olurum diye korkuyorum canım daha 21 yaşındayım evlenip çocuk doğurunca nasıl olurum kimbilir bundan korkuyorum önüne gecmem lazım

ben erkek arkadaşıma kendım gosterıyorum, bacaklarımdaki gamzeler güzel mı dıye :) .. Bir ara epey kılo aldım zayıflamaya taktım kafayı sımdıde selulıtlerın caresıne bakmam gerek.. Kendımle barışık bir insanımdır her yanımı eğlenerek elestırırım.. Oda gobısımı falan mıncıklar ) tas gıbısın hatun desın ıstıyorum artıkkk ahhh ahh.. Haydı kızlar selulıtten kurtulmak ıcın nıyet ettım Squata :) bu akıllı telefonlarda '' Runtastıc Squats '' uygulaması var Indırın ve eslıgınde yapın Runtastic Six Pack uygulamasını da sıddetle tavsıye edıyorum Deneyın pısman olmayacaksınız.. Yalnız kendı basınıza spor yapıyorsanız hareketlerı detayıyla okumanızı tavsıye edıyorum Sakatlanma olmaması ıcın.. Aman Allah gostermesın..

bende 162 boyunda 48 kilo bir kızım ama selülit belası bende de var. her şeyin çözümü spor gerçektende. haftada bir ya da iki gün yüzüyorum. yüzemediğim günler de yürüyüşe çıkıyorum. kahve ve çayı azalttım. asitli herhangi bir içecek asla. hamurişi vs. asla. aylardır böyleyim. ama hala var bakalım ne zaman gidecek.

Yaa belli ki seni kızdırmak hoşuna gidiyor kızdırmak için söylemiş. Ayrıca fiziğin de gayet güzelmiş keşke ben de senin kilonda olsam. Ne kadar kötü olabilir yani.

Aynı boydayız ama senden baya fazlam var ve selülitlerim var ama inan selülit en son dert edeceğim şey. :). O kendine baksın

Ne güzel canım kendinle barsıkmısın erkek arkadasım kızdırmak için elinden geleni yapıyo bıngıl bıngılsın negüzel dokununca diyor dediğin uygulamaları hemen indircem canım inşallah selülitsiz günlere :)

Sende squata başla cnm ben iki gündür yapıyorum çok faydasını gören var gerçi yürüyemiyorum bacaklarmın acısından ama inşallah verim alırım :)

Doğru canım kızdırmak için şişman falan daha neler diyor uyuz bende çok takıntılıyım o söylemeden önce farketmemistm bile aynaya baktığımda sok oldum sıkınca falan nine totosu gibi oldu ondan hırs yaptım kendime :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…