Selülit selülit :( :( :(

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Bu gün baslıcam bende ne kadar yapayım sizce

Aylik tabloda 50 yaziyor ama ben 30 yapabilmiştim ilk gun.. Duruma göre yapin sizde 25den asagi olmasin..

Ayrıca korkma selülit geçer bacaginda ki o yumuşak yağ dokusunu eritip yerine kas dolduğu zaman hem gecer hemde bir daha ki olusumu zorlasir...

erkek arkadaşın tam bir hödükmüş
yaa olabilir de bu böylemi ifade ediliri
sen de onun o kaslı ve üçgen vücuduna :p bir iki kelime söylemeliydin bence

Gectimi canım senin
Evet canım benim kesinlikle yuzde 90 gitti diyebilirim bir ay oldu . Zaten eskiden de sporcu oldugum icin nerede ne yapacagimi biliyorum. Ben gunde en az 2.5 litre su icerim az once yesil cayimi da ictim yani sabahlari yesil cay içiyorum ayrıca protein agirlikli beslenirim karbonhidrat alimim sinirlidir. Alirsam da ya tam bugday ekmegi yada kepek unundan krep yaparim o yani.
Haftada 3 veya 4 gun en az bi saat yürürum ve kosarim yani interval yag yakimi yapıyorum mesela 10 dk yuruyus 5 dk kosu gibi.. sonra pilatese geciyorum toplamda 1 saat oluyor .. aksamlari kirmizi pul biberli yoğurt veya meyve..
Bi 18 gunum daha var sonra tatile gidicez ins o zamana kadar da 3 kilo verebilirsem harika olacak.

Aylik tabloda 50 yaziyor ama ben 30 yapabilmiştim ilk gun.. Duruma göre yapin sizde 25den asagi olmasin..

Ayrıca korkma selülit geçer bacaginda ki o yumuşak yağ dokusunu eritip yerine kas dolduğu zaman hem gecer hemde bir daha ki olusumu zorlasir...
Çok sağolun yardımınız icin :)

Gel arkadaşım sen de bendensin yani :confused: biz ne yapalım. Bakalim duzenli yuzecegim, pilatese baslayacagim ama bu sefer ilk gunden birakmayacagim hahaha. Inşallah bizim selulitlerimiz de gider kardes :KK43::KK66:

valla ben çok iradesizim :KK43: o kadar keseler aldım selülit giderici hareketleri araştırdım kremler vs, bir hafta bile devam ettiremedim:KK43: inşallah sen kurtulursun :)

Kızlar bu arada sguat iyidir hostur popoyu toplar ama bacaklari sisirir kalinlastirir bilginize .
Sguat yaparak sıkı bir popo ama kalin bacaklar elde etmis biri olarak
Uyarmak istedim.

sende dene bişeyler canım ama çok sinir bozucu bişey 1 saat kalçama bakmaktan boynum ağrıdı resmen benimde sıkınca iğrenç bi görüntü oluyo kendimden iğrendim resmen

o kadar kafana takma. sıkınca herkesin var. asıl mesela böyle karşıdan bakınca bangır bangır gözükmesi :KK43:

erkek arkadaşın tam bir hödükmüş
yaa olabilir de bu böylemi ifade ediliri
sen de onun o kaslı ve üçgen vücuduna :p bir iki kelime söylemeliydin bence
Söyledim zaten canım sen kendi göbeğine bak falan diye en sonunda ben memnunum kendimden dedim ben seni böyle seviyorum diye döndürdü beni kızdırmak için elinden geleni yapıyo :)

Evet canım benim kesinlikle yuzde 90 gitti diyebilirim bir ay oldu . Zaten eskiden de sporcu oldugum icin nerede ne yapacagimi biliyorum. Ben gunde en az 2.5 litre su icerim az once yesil cayimi da ictim yani sabahlari yesil cay içiyorum ayrıca protein agirlikli beslenirim karbonhidrat alimim sinirlidir. Alirsam da ya tam bugday ekmegi yada kepek unundan krep yaparim o yani.
Haftada 3 veya 4 gun en az bi saat yürürum ve kosarim yani interval yag yakimi yapıyorum mesela 10 dk yuruyus 5 dk kosu gibi.. sonra pilatese geciyorum toplamda 1 saat oluyor .. aksamlari kirmizi pul biberli yoğurt veya meyve..
Bi 18 gunum daha var sonra tatile gidicez ins o zamana kadar da 3 kilo verebilirsem harika olacak.
Bu azimle verirsin canım zaten daha cok su içmeye dikkat edicem bende artık

merhaba herkese dün erkek arkaşımla havuza gittik orda hep dalga geçti benimle senin selülitlerin mi var falan diye. zayıf bi insanım 163 boyum 48 kilom ama affedersiniz totom çok çıkık çok kalkık duruyo çok takıldım bu günde bana bayan selülit falan diyo aynada dikkat ettim kendimi sıkınca ortaya çıkıyorlar kendimden soğudum resmen bu nasıl geçer spor yapsam vaktim yok çalışıyorum en azından ilerlemesini nasıl durdurabilirim bilen arkadaşlar varsa lütfen yardım etsin bana :KK43: :KK43: :KK43:
sıkınca herkeste çıkar. boy ve kilon gayet iyi ama zayıf insanlarda da olabilir bu illet.
ama bakınca normal görünüyorsa sorun yok.

o kadar kafana takma. sıkınca herkesin var. asıl mesela böyle karşıdan bakınca bangır bangır gözükmesi :KK43:
Sıkınca var ama normal durunca bi iki tane gamze var gibi :KK70: kendimi döndürmeye calısırkende ortaya çıkıyor müdale etmezsem bangır bangır bağırcak yakında ben burdayım diye

sıkınca herkeste çıkar. boy ve kilon gayet iyi ama zayıf insanlarda da olabilir bu illet.
ama bakınca normal görünüyorsa sorun yok.
Normal duruyor ama bi iki tane gamze var gibi bide kalcamın yan tarafında catlaklarm var onlara çözüm yok sanırım :KK43:

Normal duruyor ama bi iki tane gamze var gibi bide kalcamın yan tarafında catlaklarm var onlara çözüm yok sanırım :KK43:
biraz genetik bir durum. benim 60 yaşındaki annemde yok bende de yok.
annene bak varsa önüne geçmen mümkün değil ama yoksa yeme,içme,çevresel faktöreler oluşmasını tetikleyebilir.
en güzeli spor tabi ama vakitsizlik gibi bir sorunumuz var.
olabilidiğince yürüme mesafeni arttır. sağlıklı beslenmeye çalış.. bu görünen yüzü bir de görünmeyen tarafı var. bir kan tahlili yaptr bakalım neler çıkacak...kolesterol, trigliserid vs vs. bunların hepsi sağlıklı beslenmeyle düzelir ancak.

biraz genetik bir durum. benim 60 yaşındaki annemde yok bende de yok.
annene bak varsa önüne geçmen mümkün değil ama yoksa yeme,içme,çevresel faktöreler oluşmasını tetikleyebilir.
en güzeli spor tabi ama vakitsizlik gibi bir sorunumuz var.
olabilidiğince yürüme mesafeni arttır. sağlıklı beslenmeye çalış.. bu görünen yüzü bir de görünmeyen tarafı var. bir kan tahlili yaptr bakalım neler çıkacak...kolesterol, trigliserid vs vs. bunların hepsi sağlıklı beslenmeyle düzelir ancak.
Eve gidince direk anneme sorucam ne güzel annende sende çok sanslısın beslenmeyle ilgili de olabilir çok düzensiz besleniyorum çünkü teşekkürler cevabınız icin

kendine baksın erkek arkadaşın, sırf o dedi diye vücudunu kendine problem yapma

kendine baksın erkek arkadaşın, sırf o dedi diye vücudunu kendine problem yapma
O demeden önce farkında bile değildim zaten dünden beri nasıl geçer diye kafayı yicem artık teşekkürler cevabınız icin

valla ben çok iradesizim :KK43: o kadar keseler aldım selülit giderici hareketleri araştırdım kremler vs, bir hafta bile devam ettiremedim:KK43: inşallah sen kurtulursun :)

Bakma ben de iradesizim ama ilk once diyet yapacağım. Bi 12 kilo verip 50 kilo olsam sonra zaten geciyor benimkiler. Sorun kilo verebilmekte aslinda.. insallah hepimiz kurtuluruz..

canım sevgilin resmen pislik yapmış.... selülitin kiloyla alakası yok evet, etinin sıkılığı ile alakalı.... benim de çok zayıf bi arkadaşım var... kız selülit yuvası ama bi arkadaşım da 75 kilo...ama eti sıkı,tek gram selülit yok bacağında.... bence sevgilin seni beğenmiş, orada ezik hissetmiş kendini... sımarırsın diye saçma bir korkuyla ezmeye çalışmış...kafaya takma...

squat diyenlere de şunu söylemek isterim... evet cidden sıkılaştırıp topluyor popoyu... ben de konu açmıştım,önerdiler, yapmaya başladım..15 günde popom kalktı ve taş gibi oldu ama pantolonları bırak taytlarıma bile giremiyorum..üst bacaklarım da kalınlaştı iyice:KK43:((( onu da hesapla yani.

merhaba herkese dün erkek arkaşımla havuza gittik orda hep dalga geçti benimle senin selülitlerin mi var falan diye. zayıf bi insanım 163 boyum 48 kilom ama affedersiniz totom çok çıkık çok kalkık duruyo çok takıldım bu günde bana bayan selülit falan diyo aynada dikkat ettim kendimi sıkınca ortaya çıkıyorlar kendimden soğudum resmen bu nasıl geçer spor yapsam vaktim yok çalışıyorum en azından ilerlemesini nasıl durdurabilirim bilen arkadaşlar varsa lütfen yardım etsin bana :KK43: :KK43: :KK43:
Selüliti bilmem de,sevgiline haddini bildirsen iyi olur.Çok saygısızca.

X