Selülit selülit :( :( :(

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ikisi arasındaki farkı bilmiyorum :KK53:
bu selülit

selulit-evreleri.jpg

bu da çatlak

catlaklarin-bitkisel-tedavisi.jpg
,

bu da adriana'nın selülitleri. yani modelde bile oluyor
124161PCNEX_Adriana05.jpg

124161PCNEX_Adriana08.jpg

merhaba herkese dün erkek arkaşımla havuza gittik orda hep dalga geçti benimle senin selülitlerin mi var falan diye. zayıf bi insanım 163 boyum 48 kilom ama affedersiniz totom çok çıkık çok kalkık duruyo çok takıldım bu günde bana bayan selülit falan diyo aynada dikkat ettim kendimi sıkınca ortaya çıkıyorlar kendimden soğudum resmen bu nasıl geçer spor yapsam vaktim yok çalışıyorum en azından ilerlemesini nasıl durdurabilirim bilen arkadaşlar varsa lütfen yardım etsin bana :KK43: :KK43: :KK43:

Bende de var o bildiğimiz portakal kabuğunun nokta nokta halinden :KK43: spora başladım.. Akşam 9-11 arası 11'e kadar bile sürmüyor. Uzun zamandır tatildi, yorgunluktu,hastalıktı gidemedim.. Ama ilk gittiğim zamanlarda tempolu bi şekilde yürüdüm hareket yaptım. Hocanın dediklerini yapıyordum. Gözle görülür bir sertleşme oldu bacaklarımda.. E sonra aksatınca sporu yine saldılar kendilerini güzel sıkılaşıyordu. Evde de yapabileceğin çok güzel bacak hareketleri var internette.. Üşenmeyip istikrarlı yaparsan kurtulursun diye düşünüyorum. Eşimde benimle çok dalga geçiyor. Hem alıyorlar hemde espri konusu oluyorsun onlara :) Kendilerine baksınlar.. O selülit dedikçe sende biscolata reklamında ki kaslı erkekleri hatırlat ona :)

spor yapmadan olmaz canim oyle cok da degil ebru sallinin selulit savar hareketleri var gunde yarim saatini alir en fazla.. snra her dusta selulitli bolgeye soguk su tutup kabak lifiyle ovarsan faydali olur. ama ikisi bir olmali hem spor hem lif

Bende de var o bildiğimiz portakal kabuğunun nokta nokta halinden :KK43: spora başladım.. Akşam 9-11 arası 11'e kadar bile sürmüyor. Uzun zamandır tatildi, yorgunluktu,hastalıktı gidemedim.. Ama ilk gittiğim zamanlarda tempolu bi şekilde yürüdüm hareket yaptım. Hocanın dediklerini yapıyordum. Gözle görülür bir sertleşme oldu bacaklarımda.. E sonra aksatınca sporu yine saldılar kendilerini güzel sıkılaşıyordu. Evde de yapabileceğin çok güzel bacak hareketleri var internette.. Üşenmeyip istikrarlı yaparsan kurtulursun diye düşünüyorum. Eşimde benimle çok dalga geçiyor. Hem alıyorlar hemde espri konusu oluyorsun onlara :KK66: Kendilerine baksınlar.. O selülit dedikçe sende biscolata reklamında ki kaslı erkekleri hatırlat ona :KK66:
Spor şart zaten cnım itiraf edeyim hic spor yapmadım daha düzenli hayatımda ama simdi her aksam squat yapıyorum azimliyim inşallah bıkmam :KK70: nerde kasların hani falan diyorum bende ona sinir oluyo :) zaten benle dalga geçmek için neden arıyo uyuz :KK70:

spor yapmadan olmaz canim oyle cok da degil ebru sallinin selulit savar hareketleri var gunde yarim saatini alir en fazla.. snra her dusta selulitli bolgeye soguk su tutup kabak lifiyle ovarsan faydali olur. ama ikisi bir olmali hem spor hem lif
Ne kadar masaj yapayım canım o bölgeye soğuk suyla

Arkadaslar bi programda izlemistim selulitin cesitlerinin oldugunu biliyormuydunuz ? Mesela bikac ornek vereyim adet donemine yakin ve adet donemi icerisinde bellinolan selulit...stresli olunan gunlerde ortaya cikan selulit... Vucudun su yetersizliginden ortaya cikan selulit ve cok belli olanlarda yaglarin depolanip eritilememesinde olusan selulit.birkere kesinlikle nescafe kola asitli icecekler ve hazir meyve sularindan uzak durun.ve gunde en fazla 3 fincan sekersiz sade turk kahvesi icin.ben

cok hızlı kilo verip alınca cıkıyormus ben 17 yasındayım kilo vermeye calısıyorum suan 52 yim ama catlaklar var hep napcam bilmiyorum . cok zayıf insanlarda olurmus zaten . ben 1 hafta da 2 kilo vermisim tabi dogruysa am cok fazla bence umarım herkes kurtulur bu dertten

söylendimi bilmiyorum ama ayak ayak üstüne atmak selülite davetiye çıkarıyomuş hanımlar bilginize :KK31:

Canım ebru şallının "selülit savar" ddiye bi dvd si var.youtubeda da vardı sanırım.45-50 dk felan sürüyo.ben bi ara yapmıştım azalmıştı selülitlerim.ama düzenli yapmadığım için tamamen geçmedi.bi dene bak istersen

Erkek arkadaşın ne kadarda şekilci ve kaba bir insanmış böyle :KK57:.

Yarın bir gün evlenseniz, hamile kalsan ve kilo alsan neler söyler sana kim bilir :KK51:, üstelik 48 kilosun :KK12:...

Erkek arkadaşın ne kadarda şekilci ve kaba bir insanmış böyle :KK57:.

Yarın bir gün evlenseniz, hamile kalsan ve kilo alsan neler söyler sana kim bilir :KK51:, üstelik 48 kilosun :KK12:...

2 dk her iki bacagada yeter sanirim. ama dedigim gibi sadece masaj yetmez ozel olarak selulitler icin olan egzersizleri deneyebilirsin

2 dk her iki bacagada yeter sanirim. ama dedigim gibi sadece masaj yetmez ozel olarak selulitler icin olan egzersizleri deneyebilirsin

benimkini de ilk kocam farketti..
"bunlar ne kız selülit mi?" dedi..
"bende yoo nerden çıkardın, ışıktan öyle görünüyo"dedim :KK70:
hemen de görür pislerr:KK8::KK8:

Son düzenleme:
X