Selülit selülit :( :( :(

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
merhaba herkese dün erkek arkaşımla havuza gittik orda hep dalga geçti benimle senin selülitlerin mi var falan diye. zayıf bi insanım 163 boyum 48 kilom ama affedersiniz totom çok çıkık çok kalkık duruyo çok takıldım bu günde bana bayan selülit falan diyo aynada dikkat ettim kendimi sıkınca ortaya çıkıyorlar kendimden soğudum resmen bu nasıl geçer spor yapsam vaktim yok çalışıyorum en azından ilerlemesini nasıl durdurabilirim bilen arkadaşlar varsa lütfen yardım etsin bana :KK43: :KK43: :KK43:
Canım selulitlerinden kurtul tabiki ama selulitlerle birlikte o sevgilinden de kurtul bence. Çok merak ettim kendisinin nasıl bi vucudu varmış acaba çok mu mukemmelmiş de seninle dalga geçiyor.

Portakal yağının iyi geldiğini söylediler ama denemediğimden bilmiyorum. Benim de selülitlerim var kurtulmak için ne gerekliyse yapacağım artık

Canım selulitlerinden kurtul tabiki ama selulitlerle birlikte o sevgilinden de kurtul bence. Çok merak ettim kendisinin nasıl bi vucudu varmış acaba çok mu mukemmelmiş de seninle dalga geçiyor.
Artık cevabını veriyorum canım zaten hanı kaslarını göremiyorum falan diye :) nedense beni kızdırmayı çok seviyo

Artık cevabını veriyorum canım zaten hanı kaslarını göremiyorum falan diye :) nedense beni kızdırmayı çok seviyo
kendo aranzda sakalasyrsnz canim bunda buyutlcek bsey yok bence takma:) bende hemen kilo alirm ay hala askerlik btmck gbi gelyor .d

Ben selülit için sabun alıyorum doğal satılıyo aktarlarda,birde banyoda kese yapıyorum kan dolaşımını hızlandırdığı için etkilio oluyo ve banyodan çıkmadan önce soğuk suyla şoklama yapıyorum.
Hiç yok değil ama olmaması için baya işe yarıyo :KK48:

Erkek arkadaşınızın karın kasları baklava tepsisi gibi olsa gerek.
Tamam orasında burasında böyle şeyler çıkmasını sevmez cinsi latif. Lakin bu ne densizlik, nasıl bir had bilmezliktir. (tamamını okumadım, umarım had bildirmişsinizdir)
Fakat sizin sorununuz daha başka bence.
Onun dışında poponuzu ve bacaklarınızı kurtarmak adına spor-su.

kendo aranzda sakalasyrsnz canim bunda buyutlcek bsey yok bence takma:) bende hemen kilo alirm ay hala askerlik btmck gbi gelyor .d
Yok kız takmıyorum artık ta eskiden takıyodum yine :KK70: 3 aymı kalmıştı kuzum senin :) banada öyle geliyorda benim 6 ayım var daha :KK43:

aynı yerlerinde duruyorlar canım :) bi ara plates falan denedim ama maalesef devamını getiremedim. :)
Pilates yapmanizi tavsiye ederim siddetle
..
Ben de asiri derecede vardi esofman giyince direk belli olurdu 1.5 aydir her gun pilates yapiyorum. %70 azaldi . Simdi elimle sıkınca anca çıkıyor az kaldi onlarinda icabina bakicammm tadlilardan da korkmuyorum artık :))

X