Selülit selülit :( :( :(

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ah arkadaşım ahh. senin sıkınca belliymiş. benim artık 1 km öteden görünüyo dalga dalga. nerelere gideyim ben
sende dene bişeyler canım ama çok sinir bozucu bişey 1 saat kalçama bakmaktan boynum ağrıdı resmen benimde sıkınca iğrenç bi görüntü oluyo kendimden iğrendim resmen

Evde her gun duzenli SQUAT yapmalisin.. Selulite bire bir

Gel arkadaşım sen de bendensin yani biz ne yapalım. Bakalim duzenli yuzecegim, pilatese baslayacagim ama bu sefer ilk gunden birakmayacagim hahaha. Inşallah bizim selulitlerimiz de gider kardes
ah ah inşallah canım bende spora yazılmayı düşünüyorum şimdi tek başıma kontrollü olmaz diye Allah yardımcımız olsun

evde tek başıma becerebilirmiyim ki netten araştırıyorum 1 ayda sonuç alanlar varmış
Boy aynasinda yan durarak kontrol ederseniz ve omzunuza oklavayi alarak ya da elinizi dümdüz uzatarak çok rahat yaparsiniz...

Hizli hizli degil agir çekimde yapacaksiniz.. İsinmadan kesinlikle baslamayin çünkü basit gözüküyor ama ben 3 gün oturup kalkamadim hatta yuruyemedim bile..

erkek arkadaşın insaniyetten nasibini alamamış
başka açıklaması yok bence
insan bir kişiyi severse selülitiyle sever

aynen katiliyorum..
el bilegimden ayak bilegime kadar full selulitim var...
iki ay øncesine kadar da spora da gidiyordum....
benim kocam bosasin o zaman beni yada ben yatip ølim selulitim var diye

selülitin kiloyla alakası yok zaten kilo alıp verme dolayısıyla bacaklarda iz olarak kalıyor
bende de var
ben artık seviyorum onları napalım
selülit asla geçmez bu arada.

sen de mayosuna bakıp seninki küçük galiba bamya falan deseydin hiho o zaman gör sen bozulmayı

Kendisi once gobek kasini eritsin sonra sen selulitine bakarsin. Yillar once Turk markasi bir jel kullanmistim. Inanilmaz ucuzdu ve cok ise yaramisti. O kadar arastirdim yine de ismini bulamadim. Iyi bir kremle ise baslayabilirsin. Kola ve kafeinli icecekleri birakmak gerek. Bunun uzerine duzenli beslenip, spor yaparsan gecmeyecek selulit yok.

Bu gün baslıcam bende ne kadar yapayım sizce

Bende onun göbeğine laf ettim zaten bana selülit var diyince baklavalar nerde falan diye :) şans isi zaten o kremler cnm

Niveanın selülit kremi mucize gibi:) Diğer kremlere göre gözle görünür sonuçlar çok iyi

ben de selülit bol. abur cubur yemem. kilom yok.cok ve agir spor yaparim.su icerim.ama östrojen bu napam. gecirmeye de calismiyorum. sevgilime de popo gamzelerim cok guzel di mi diyorum. anlasip gidiyoz. o da sana takiliyodur.bosver

ben de selülit bol. abur cubur yemem. kilom yok.cok ve agir spor yaparim.su icerim.ama östrojen bu napam. gecirmeye de calismiyorum. sevgilime de popo gamzelerim cok guzel di mi diyorum. anlasip gidiyoz. o da sana takiliyodur.bosver
Takılıyo zaten kızdırmak için yapıyor uyuz çok takıntılıyım bende vücuduma bu sabah yürüdüm ise gelirken hareket olsun diye dalga geciyo erimisin falan diye nabayım alıscam bende artık selülitlerimle yasamaya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…