"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

inşallah canım hayırlısı hepimize valla bende böyle işi deliliğe vurdumki bu ay sorma gitsin hem kendimi hem burda arkadaşları neşelendirmek istiyorum yoğun enerji en güzel ilaç birde yani bukadar insan burda inşallah maşşallah diye sürekli dua ediliyo rabbim sırasıyla hepimize verir nekadar çok dua okadar enerjı yoğunluğu

bende dısardakı ınsanlara sordugun aman zamanı degılmıs napım deyıp duruom yok herseyın bı zamanı var hayırlısı artık ehh herkes bı tarafdan sınanıo falan dıe sacmalıom hep maksat guclu gorunmek nereye kadar gıder bılmıom ,,,

kızlar merhaba şu bu ara çok mutsuzum çünkü bat tarihimden 9 gün önce kahverengi leke geliyor anlam veremedim 9 gün önce ya ne yapsam bilemedim sizce ne yapmalıyım

bende dısardakı ınsanlara sordugun aman zamanı degılmıs napım deyıp duruom yok herseyın bı zamanı var hayırlısı artık ehh herkes bı tarafdan sınanıo falan dıe sacmalıom hep maksat guclu gorunmek nereye kadar gıder bılmıom ,,,

insanlara değil kendine güçlü olya allah allah illaki olcak yani birgün kuzum üzülmeyinya

kızlar merhaba şu bu ara çok mutsuzum çünkü bat tarihimden 9 gün önce kahverengi leke geliyor anlam veremedim 9 gün önce ya ne yapsam bilemedim sizce ne yapmalıyım

bacım hosgeldınnnnnnnnnnnnn:)))
benımde 6 gun var adetıme ama ne oldu akıntı ıle karısık pembe akıntı geldı cok az ve hemen hemen 5saattırde tık yok :))
bıkacgun daha bekle eger adet olmassan kanda tahlıl yaptırcan :)))

korkmuyom tabi ki hayatımda 3 kere gittim sadece
kalan ömrümde 3 kere daha giderim sonuncuda damak yaptırıp kurtulurum :KK52:

:KK60::KK60: off daraldım yaa bugün başka bi dişçiye gidip film çektirttim yarı gömükmüş alınması gerekıyomuşş offffff...bu arada kullandıgım antıbıyotık zrarlı degılmiş tatlım bugun kadın doktorum hamılelerde onu kullanıyoruz dedi bana..bende dişçime korunmadıgımı söylemiştim...

brsncim bu kırmızıların gelmesi klomen ilacından olabilir mi acaba benimki 11 gün önce geldi malesef

dişini ihmal etme canım bende 20lik dişimi çektirdim hiç acımadı bi arkadaşım da ameliyatla çektirmişti hiç zorlanmadığını ameliyatın kolay geçtiğini söylemişti inşallah seninde kolay geçer ve bi an önce bu dertten kurtulursun

canım bu ay kistten dolayı klomen vermemişti doktor...belki havalardan falandır mevsşm değişimi...ayy çok saol tatlım yaa inan nasıl stres yaptım sana anlatamam..bakalım bu hafta cekktırcem buyuk ıhtımalle...bugün kadın dogum doktorumada gittim adetimin 3. günü yine morlim çok bozuldu...benim çocgum olmıycak herhalde yaaa :KK14: bu ayda klomen tedavısı verdi bidahakı ay iğnelerle yumurtalarımı buyultup aşılama yapcakmış..oda olmazsa tek tüpüm için laparoskopi amelıyatı :KK43:(( bana bu sene amelıyat yolları gözüktü hep...o kadar bunaldımkı anlatamam....
sende durumlar nasıl tatlım klomen verdimi yine doktor ?

Canım inanki korkulacak bişi değil hiç bişicik hissetmiosun ameliyatta çünkü çook uyuşmuşoluosun:KK1: emin ol çekilen ağrı daha beter:KK43: ben iyiyim canım büyüyoruz işte valla hamişlik de ayrı bi stres oluo insan keseydi kalp atışıydı 2li testiydi derken hep bir meraklı endişeli bekleyişle geçiyor:18: şimdiye kadar herşey yolunda çok şükür cinsiyetimiz de belli oldu oğlum olacak allah nasip ederse:nazar: 2 hafta sonra ayrıntılı ultrasonumuz var organları falan inceleniomuş tek tek şimdide onun heyecanı sardı:KK25:

öyleymiş ama yine stres yapıyor insan amelıyat sonrası cok sancılı geçiyormuş...bugün bide farklı bı dişçiye gözikiyim dedim film falan çekti yarı gömülüymüş çok zor çekilmiycek dedi...
Canımm kendini strese sokma herşey çok guzel olucak maşallah çokta guzel gidiyor...bi bakmışsınki doguvermiş oğulcuğun...ayy ne guzel heycan bunlar rabbim bizede nasip etsin tatlım..sanada bir nefeste kolay dogumlar nasip etsin :KK34:

insanlara değil kendine güçlü olya allah allah illaki olcak yani birgün kuzum üzülmeyinya

ya acıkcası ben gucluyumdur ama cevremdekıler bana oranla daha duygusallasıolar,,
daha meraklılar,, ozellıkle kocamın tarafı,,o yuzden onlara karsı aglak zırlak bı ımaj cızmem,,
nasıp falan demeyınce her kafadan bıses bı akıl cıkıo sınır oluom bende,,,

ama kızlar ne bileyim 2 gündür devam ediyor ve sadece ara ara geliyor beynimi çok meşgul ediyor ne oldu acaba diye

şimdi kızlar ben aşağıda bakıyorum nik lerinizi hatırlayamıyorum :18: sanki sanki :18: herkez bebeğini alıp gitmişte ben kalmış gibi hissettim kendimi :KK60:

yok adet olmadim hamile kalmdimmm yumurtlamaadimmm kendimi tavuk saniyorum hehehheh:KK52::KK52::KK52::KK52: erkeklerin kucukken azciik kesiyorlar o kadarrrr:KK52::KK52::KK52:

geçen ay adetime 2-3 gün kala aynı lekelenme olmuştu ama bu çok erken oldu ya ekim 12 de adet oldum en son ve bu lekelenme ayın 31 inde belirdi ne yapacağımı bilemiyorum

geçen ay adetime 2-3 gün kala aynı lekelenme olmuştu ama bu çok erken oldu ya ekim 12 de adet oldum en son ve bu lekelenme ayın 31 inde belirdi ne yapacağımı bilemiyorum

kan testı yaptır gebelık varmı yokmu dıe,,,sonrasında da doktora gıdersın,,,,,:KK14:

X