sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

ya kızlar bende de müthiş bir halsizlik var ona iyi gelecek bi taş var mı acaba?? :44:
bide bu taşların burçla mı alakalı olması lazım hiç anlamam satıcılara da güvenemem bu konuda..
canm burcla alakalı olması gerekmıyor astrologlar acıklıyor senın sıkayetıne hangı tas uygunsa o olmalıymıs.halsızlık sıkayetı ıcın akik tasının enerjısı sana ıyı gelecektır,ya da kuvars

canm ben buaralar kırdım kafayı.çareyi bitkide böcekte tasta ılacta arar oldum yawsss :KK53:
sen kac yasındasın kımlerdensın neler yaparsın bacı

19 yaşındayım ilk senemde iyi bi bölüm kazandım insanların da odak noktası oldum bi bi nazar pus nefes insanların bakışlarından bile anlaşılıyor yiyerek baktigi. Bi de ailemin yanında okuyorum iste. Tamamen iç iceyim herkesle. Hele son zamanlarda başımıza gelmeyen kalmadı anemin eline dikis atıldı ben evi yakıyodum kardeşim parmağını kapıya sıkıştırmis falan. Finaller de başlayacak. Bunalimdayim anlican.:KK50:

1.jpg
2.jpg

bende limangodan bunu aldım :KK53: daha baska seylerde aldım geldi onlar iyice asosyal oldum netten alısveris yapa yapa:KK52:

kız gwen elbise çok hoşmuş bende aynı durumdayım bu aralar çarşı pazar nedir unuttum valla gözüm hep netten alışverişte:KK9:

X