sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

hahah kız dogru dıyorsun bız kadınlar ,pahalı olunca kızarız ama ucuz olunca da bırsey ararız :KK60:

hatta bundan bır kac sene once tv de pazar da calısan bır adamı dınlemıstım adam dıyor kı ;

"ucuz urun satınca kımse yaklasmıyor ,adi kalıtesız maldır dıyıp gecıyorlar ,pahalı sattıgımız da

kalıtelıdır dıyıp tezgaha ucusuyorlar"demıstı :KK60: gercekten dogru ama ,

tatlım yaa bu apayrı ,sen baktın mı sıteye canım bak ornek vereyım ;

mac 28 lı far paletı 100.00 tl den 36.90tl'ye dusmus:KK52:

Baktım canım ama dediğim gibi kozmetikte ucuza kaçmam,yüze göze sürülüyor sonuçta.:121:

Zaten bi kalem bi parlatıcım vardır benim.:KK53:

aaaa oyle mı bılmıyordum bak :KK53:

koskoca sıte nasıl cesaret edıp de orjınal urunlerın adında

cakma urun satıyor .cok sasırdım valla .

hanı pazar fılan olsa anlarım ,bızım cumartesı pazara da gelır cakma urunler

ama koskoca sıte buna nasıl cesaret edıyor ,cıddı durum valla .

acaba burası da cakma olabılır mı ?

evet pazarlarda dolu ama sitedekinin ne olduğu meçhul nerden öğrenebiliriz acaba:26:

canım evet haklısn .artık herseyın cakması cıkmıs .boyle tasları en ıyısı rıske gırmeden kapalı carsı mısır carsı gıbı yerlerden almak .

sen hangı tası dusunuyorsun tatlım ?
canım ben kuvars yada nazara ıyı geldıgınden turkuaz dusunuyorum.ama burcumda akık ve amestıst onerıyor.yaa hepsınden alırım bn sımdı dayanamam:KK12:

Uff ben çocuğum olsun istiyorum yaaa 3-4-5 tane.. Kafama esti şu an.. Zaten sevgilikle kafayı bozduk nerde çocuk görsek alıp kaçırma modlarına giriyoruz.. Sevgilik de tecavüz moduna giriyor çocuğumuz olsun diye korkuyorum :KK53::KK53::KK53: Daha tecavüze uğramadım bakalım sevgili tarafından ama korkuyorum :KK53::KK53:

hahahah tehlıke canları bunlar canım .sız bence kotu seyler olmadan hemen bas goz olun evlenın:KK1:

1.jpg
2.jpg

bende limangodan bunu aldım :KK53: daha baska seylerde aldım geldi onlar iyice asosyal oldum netten alısveris yapa yapa:KK52:

ya kızlar bende de müthiş bir halsizlik var ona iyi gelecek bi taş var mı acaba?? :44:
bide bu taşların burçla mı alakalı olması lazım hiç anlamam satıcılara da güvenemem bu konuda..

X