sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

kızlar hurremden ozendım ben de bı tane ugurlu tas edıneyım dedım:KK9:

ama terazı burcunun ugurlu tası nedır bılemedım .

opal ,pembe kuvars,turkuaz,akik,mercan ,lapıs lazulı,yeşim,akuamarın

terazı burcunun tasları olarak her yerde farklı farklı bu taslar cıkıyor

acaba gercek ugurlu tası hangısı bılıyor musunuz ?

canım sende mi terazi burcusun..

benimde burcum terazi..

bende taş almaya gitmiştim bana terazinin taşları opal ,kuvars ve akik dediler..

peki hangisini almam gerekiyor dedim kuvars alıyorlar genellkle terazi burcu olalnlar dediler..

bende karar veremedim o yüzden almamıştım

evet canım bende ona şaşırıyorum...dönmeni istiyor ama bu konuda bir çabası yok sadece msj atıyor senden bir adım bekliyor..

senin kararını verdiğini düşünüyor ama bişeyler yapsana çabalasana biraz...tamam o kararını verdi ben ne yapabilirim diye düşünüyor demekki..

iş bulma konusunda zaten iş bulur bulmaz evlenmiceksiniz ya ibr düzenini kursun..

sen geleceğiniz için ,onun için istiyorsun buda senin zaten en doğal hakkın bunu anlamsı gerekiyor ilk önce...

tamam bir yaşta sonra belki birilerinin emri altında zor geliyor çalışmak diyelim..

ama hayatının sonuna kadar böyle mi devam edecek..nereye kadar gider ki böyle..

maaşı az olsa bile bir yerden başlaması lazım seni düşünmiyor mu hiç..

senle geleceğini düşünen isan biraz çaba sarfeder...iş arıyorum demeyle iş önüne gelmezki..

gerçekten can sıkıcı bir durum canım ya..bu konuda konuşsan ters teper...

bu zamana kadar okurken yada daha önce hiç çalışmıssı..

belki çalışmak zor geliyordur..ne okudu peki tatlım okuduğu bölüme yoğunlaşsa

işletme okudu canım..
en son yanıma geldiğinde "sen beni iş için sürekli dürt dur tamam mı" dedi bende "dürtemem daha bide üstüne azar yiyorum" dedim "haklısın" dedi..

işte "ben ne biçim insanım sığır gibi yetişmişim" dedi bende ona "haklısın" dedim :KK1:
hiç alttan almadım dürüst oldum herşeyide söyledim burdan giderken yine bana hak vererek bizim için savaşıp uğraşacağını söyleyerek gitti..
ama oraya gidince yine eskiye döndü.. bi rahatlık geldi yine..
ya neyse artık naparsa kendine yapar bende 3 gün beklerim 5 gün beklerim burda onun bana dön demesini ve beni ikna etmesini.. ondan sonra yoluma güller dökse geçmiş ola..

canım sende mi terazi burcusun..

benimde burcum terazi..

bende taş almaya gitmiştim bana terazinin taşları opal ,kuvars ve akik dediler..

peki hangisini almam gerekiyor dedim kuvars alıyorlar genellkle terazi burcu olalnlar dediler..

bende karar veremedim o yüzden almamıştım

canım benım tesekkur ederım .ben de bu taslardan bırını alayım o zaman:KK16:

işletme okudu canım..
en son yanıma geldiğinde "sen beni iş için sürekli dürt dur tamam mı" dedi bende "dürtemem daha bide üstüne azar yiyorum" dedim "haklısın" dedi..

işte "ben ne biçim insanım sığır gibi yetişmişim" dedi bende ona "haklısın" dedim :KK1:
hiç alttan almadım dürüst oldum herşeyide söyledim burdan giderken yine bana hak vererek bizim için savaşıp uğraşacağını söyleyerek gitti..
ama oraya gidince yine eskiye döndü.. bi rahatlık geldi yine..
ya neyse artık naparsa kendine yapar bende 3 gün beklerim 5 gün beklerim burda onun bana dön demesini ve beni ikna etmesini.. ondan sonra yoluma güller dökse geçmiş ola..

dürtmeyle nereye kadar devam ederki..insanın içinden gelmedikçe istediği kadar dürt birşeye fayda etmez..

sonrada suçlu sen oluyorsun..işletmede kpss kazanmasınada gerek yok kendini geliştirse çok rahat iş bulur..

bence uğraşmak istemiyor..

öyle canım sen elinden geleni yaptın..ama bir sınırı var herşeyin baktın olmuyor aynı devam kendi yoluna bakarsın..

seni ikna etmek için uğraşırsa iş bulma şartı koy bence..

beni ,bizi düşünüyorsan iş bulursun çabalarsın diye söyle..

zaten gerçekten seviyorsa uğraşır çabalar işte ozaman sende geri dönersin

dürtmeyle nereye kadar devam ederki..insanın içinden gelmedikçe istediği kadar dürt birşeye fayda etmez..

sonrada suçlu sen oluyorsun..işletmede kpss kazanmasınada gerek yok kendini geliştirse çok rahat iş bulur..

bence uğraşmak istemiyor..

öyle canım sen elinden geleni yaptın..ama bir sınırı var herşeyin baktın olmuyor aynı devam kendi yoluna bakarsın..

seni ikna etmek için uğraşırsa iş bulma şartı koy bence..

beni ,bizi düşünüyorsan iş bulursun çabalarsın diye söyle..

zaten gerçekten seviyorsa uğraşır çabalar işte ozaman sende geri dönersin

kendi mesleğini yapmak istemiyor beyfendi.. hesap kitap işleri onu boğuyomuş.. :KK52:

eee nasıl bir iş istiyor ozaman o sıkıyor bu boğuyor:KK52:

canım bu kadar nazlı olmasa zaten çoktaaan çalışıyo olurdu bizde sözlü olurduk şimdiye.. :KK1:
şöyle bir iş ister haşmetmam; bol paralı bol tatilli ve yorucu olmayan.. he patronuda gözü tutacak..
nerdeyse bizimki gazeteye ilan verecek iş arıyorum ilgilenenler ve mülakata girmek isteyenler şu numaradan bana ulaşsın diye :KK52:

canım bu kadar nazlı olmasa zaten çoktaaan çalışıyo olurdu bizde sözlü olurduk şimdiye.. :KK1:
şöyle bir iş ister haşmetmam; bol paralı bol tatilli ve yorucu olmayan.. he patronuda gözü tutacak..
nerdeyse bizimki gazeteye ilan verecek iş arıyorum ilgilenenler ve mülakata girmek isteyenler şu numaradan bana ulaşsın diye :KK52:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

ah öyle işi kim bulmuş

böyle bir iş işterse daha çok bekler..

iyi fikirmiş ay çok yaşa ya öldüm gülmekten:KK52::KK52:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

ah öyle işi kim bulmuş

böyle bir iş işterse daha çok bekler..

iyi fikirmiş ay çok yaşa ya öldüm gülmekten:KK52::KK52:

bende espriye vuruyorum işi canım ya napim yoksa kafayı yicem..
arada bi delleniyorum "bu kadar rahat adam olmaz insan bi arar ben nerde hata yaptım" der.. sonra kendim dayanamayıp mesaj atıcam diye korkuyorum telefonu çekmecelere saklıyorum ne zekiyim di mi :KK9:

bende espriye vuruyorum işi canım ya napim yoksa kafayı yicem..
arada bi delleniyorum "bu kadar rahat adam olmaz insan bi arar ben nerde hata yaptım" der.. sonra kendim dayanamayıp mesaj atıcam diye korkuyorum telefonu çekmecelere saklıyorum ne zekiyim di mi :KK9:

en iyisini yapıyorsun canım böyle yapmadan hayat mı çekilir

yok yok sen saklamaya devam et canım nasıl olsa o atacak diye güzelce bir korksun..

bende kavga edince msj atmıcam diye arkadasa verirdim hattımı ne dersem diyeyim vermeyin diye:KK9:

ama başka bahane bulur alırdım bir saat sonra atardım msj:KK9:

en iyisini yapıyorsun canım böyle yapmadan hayat mı çekilir

yok yok sen saklamaya devam et canım nasıl olsa o atacak diye güzelce bir korksun..

bende kavga edince msj atmıcam diye arkadasa verirdim hattımı ne dersem diyeyim vermeyin diye:KK9:

ama başka bahane bulur alırdım bir saat sonra atardım msj:KK9:

:KK1::KK1::KK1:
aman aynen ya bende yapardım onu.. vermezdi "ya başka bişi yapıcam ver "derdim çocuk gibi yine vermezsede artık sinirlenmiş numarası yapardım" benim hattım be banane ver diye :KK9:

valla ben ben olmaktan çıktım diyebilirim aşk meşk konularında..
bambaşka bi kişiliğe bürünüyorum asla yapmam dediğim şeyler yapıyorum:KK1:

işte 'aşk nelere kadir' diye boşuna dememişler..

kendimden hiç beklemdeğim şeyleri yapıyordum ama akıllandım yavaş yavaş:KK1:

canım ben çıkayım uyuyayım artık..

epey oldu yine saat..

kendine iyi bak üzülme yatağına yatınca

inş herşey daha güzel olcak..

iyi geceler canım

işte 'aşk nelere kadir' diye boşuna dememişler..

kendimden hiç beklemdeğim şeyleri yapıyordum ama akıllandım yavaş yavaş:KK1:

canım ben çıkayım uyuyayım artık..

epey oldu yine saat..

kendine iyi bak üzülme yatağına yatınca

inş herşey daha güzel olcak..

iyi geceler canım

inşallah canım iyi geceler sanadaaa :KK16:

X