sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

kızlar bnde geldım yarın pazara gıdıcem sızce pazarda satılan doğal taşlar gercek mıdır hakkaten?

canım gercek taslar satılıyor .bızım bakırkoy cumartesı pazarına gelıyor ugurlu taslar .aslın da bır tane de ben ıstıyorum .

uzerımden derdı gamı ugursuzlukları alacak bır tas ıstıyorum .

canım ne bılım sasırdım ben de .bır yandan da dıyorum kı ; o unlu markaların ıznı olmadan boyle bırsey yapmaları da mumkun degıl ama

sasırtıcı fıyatlar gercekten :KK53:

yok tatlım öyle değil işte çakma ürünlerde satışlarını rahatlıkla yapabiliyor mesela bi kozmetik sitesi daha vardı yine bir çok ünlü markanın ürünleri ama çakmaymış açıklamalar kısmında belirtmişler bunda öyle bişey bulamadım ben:KK31:

Tamam o zaman diyete devam et tatlım bol şans.. :)

Sevgilik sevgilik sevgilik sevgilikk.. Evet canım trip atıyoruz amaa kimeeee boşunaaa.. :)

hahahaha delı kız :KK1:

yaa aman canım onlar trıplerımı cıddıye almıyor ,sankı bız de ayrılıkları cıddıye alıyormuyuz:KK1:

bız de aynı ..... :KK60::KK60:

al bırını vur otekını mısalı:KK60:

Uff ben çocuğum olsun istiyorum yaaa 3-4-5 tane.. Kafama esti şu an.. Zaten sevgilikle kafayı bozduk nerde çocuk görsek alıp kaçırma modlarına giriyoruz.. Sevgilik de tecavüz moduna giriyor çocuğumuz olsun diye korkuyorum :KK53::KK53::KK53: Daha tecavüze uğramadım bakalım sevgili tarafından ama korkuyorum :KK53::KK53:

yok tatlım öyle değil işte çakma ürünlerde satışlarını rahatlıkla yapabiliyor mesela bi kozmetik sitesi daha vardı yine bir çok ünlü markanın ürünleri ama çakmaymış açıklamalar kısmında belirtmişler bunda öyle bişey bulamadım ben:KK31:

aaaa oyle mı bılmıyordum bak :KK53:

koskoca sıte nasıl cesaret edıp de orjınal urunlerın adında

cakma urun satıyor .cok sasırdım valla .

hanı pazar fılan olsa anlarım ,bızım cumartesı pazara da gelır cakma urunler

ama koskoca sıte buna nasıl cesaret edıyor ,cıddı durum valla .

acaba burası da cakma olabılır mı ?

bu ugurlu taslar ınternette gıttı gıdıyorda felanda satılıyor artık gercek mı değil mi bilemıcem,ama fıyatların uygun olması dusunduruyor ınsanı gercekten:44:

kızlar nasılsınız...ben geldim

bugün sakın burası herkes nerde..

anzer işin zor gerçekten...

uğraş gerektiriyor sevgilin..

seni anlayamıyor neden kızdığını neden ayrıldığını anlayamamış:KK53:

senden kopamıyor ama gelip pişmanım özür dilerim diye laflarda etmiyor..

27 yaşına gelmiş insan düşünmez mi benim işim gücüm yok..

belliki çaba sarfetmiyor sorumsuzluk ediyor

ahh ah sorma canım ben bu dünyaya çile çekmeye mi geldim anlamadım..
herşey çok güzeldi 6 ay öncesine kadar.. bide ben aşk diye bişey yok derdim eskiden benimkiyle tanıştıktan sonra aşka inanmaya başlamıştım..

Pahalıdır vardır hikmeti.

Ucuzdur vardır illeti.:KK53:

hahah kız dogru dıyorsun bız kadınlar ,pahalı olunca kızarız ama ucuz olunca da bırsey ararız :KK60:

hatta bundan bır kac sene once tv de pazar da calısan bır adamı dınlemıstım adam dıyor kı ;

"ucuz urun satınca kımse yaklasmıyor ,adi kalıtesız maldır dıyıp gecıyorlar ,pahalı sattıgımız da

kalıtelıdır dıyıp tezgaha ucusuyorlar"demıstı :KK60: gercekten dogru ama ,

tatlım yaa bu apayrı ,sen baktın mı sıteye canım bak ornek vereyım ;

mac 28 lı far paletı 100.00 tl den 36.90tl'ye dusmus:KK52:

kızlar kahve yaptıydım kendıme bır ıkı bişi attırıverın bakem bana:KK1:

Eklentiler

• $Fotoğraf1257.jpg
    $Fotoğraf1257.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 15
  • $Fotoğraf1258.jpg
    $Fotoğraf1258.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 15
bu ugurlu taslar ınternette gıttı gıdıyorda felanda satılıyor artık gercek mı değil mi bilemıcem,ama fıyatların uygun olması dusunduruyor ınsanı gercekten:44:

canım evet haklısn .artık herseyın cakması cıkmıs .boyle tasları en ıyısı rıske gırmeden kapalı carsı mısır carsı gıbı yerlerden almak .

sen hangı tası dusunuyorsun tatlım ?

X