sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

evet cnm..taksit secenekleride var ben limango markafoni trendyol hepsinden yapıyorum alısveris

ben de sımdı lımongo da desıgnere on sale'den bunları cok begendım .bıraz ucuk fıyatlar ama bayıldım .

ama kredı kartı kullanamam babıs kızıyo:KK5:

780ck.png

ahh ah sorma canım ben bu dünyaya çile çekmeye mi geldim anlamadım..
herşey çok güzeldi 6 ay öncesine kadar.. bide ben aşk diye bişey yok derdim eskiden benimkiyle tanıştıktan sonra aşka inanmaya başlamıştım..

canım ya öyle düşünme elbet düzelir herşey bigün....

ne değişti peki tatlım 6 aydan bu yana..

birbirinize uzak oldugunuz için mi

peki iş konusunda ne düşünüyor..

canım ya öyle düşünme elbet düzelir herşey bigün....

ne değişti peki tatlım 6 aydan bu yana..

birbirinize uzak oldugunuz için mi

peki iş konusunda ne düşünüyor..

sanmıyorum artık canım ya.. gün geçtikçe uzaklaşıyoruz birbirimizden.. baksana adama yapabileceğim en kötü şeyi yaptım ayrıldım ama attığı mesajları biliyosun.. dönmemi istiyo ama dön demiyo neden?? benim kararım kesinmişte bilmem ne..
uzaklık değil bence çünkü ben haziranda döndüm memlekete ama bu sorunlar yılbaşından sonra başladı.. iş konusu bizim için ufak bi problem olmaktan çıktı ve hayatımızın ortasına yerleşen büyük bi sorun oldu.. bu bizi gerdi sinirimizi birbirimizden çıkardık tabii.. yinede sevgimizi hiçbişey yıkamaz derdik.. ama ben sevgimizle bununda üstesinden gelicez diye düşünürken o "nasıl olsa beni seviyo ve beni bırakamaz" diyerek iş konusunu çokta önemsememeye başladı..
öyle zamanlar oldu ki o evlenmek istemeyen, bense onu evliliğe zorlayan evde kalmış kızlar gibi oldum..
iş konusunda da şöyle düşünüyor:bi işi vardı ama çok yorucu az maaşlı bi iş olduğu için hemde benim ünide son zamanlarım olduğu için işi bıraktı o zamanlar..
sonra kendim iş kurucam dedi oda olmadı.. ben ona her yolu dene dedim kpss polislik herhangi bi yerden gelen iş teklifi.. biri olmazsa diğeri olur dedim.. polisliği tehlikeli meslekmiş ondan istemedi.. kpssye kafam basmıyo dedi.. e işinide kuramadı.. ayrılmadan 1-2 hafta önce de bana kpssye mi girsem diyo.. girse ne olacak bu saatten sonra sınava kalmış 2 aydan az.. iş kurmaktan mecburen vazgeçti yapamadığı için.. sonrada gördüğü herkese ben iş arıyorum aklınızda olsun dedi.. iş aramaktan anlaığı bu işte onun.. milletin aklına ilk bu gelecek sanki.. 1-2 iş teklifi geldi onlarıda maaşı az diye reddetti sonra ben kabul et boş durmazsın en azından dedim tamam bida teklif gelirse kabul edicem dedi ama adama yine hayır demiş sonradan.. neden dedim hani anlaşmıştık senle kabul edecektin? ben kendimi kullandırmam diye azarladı beni.. o gün sustum zaten o iş konusunda ağzımı açmadım..

kızlar hurremden ozendım ben de bı tane ugurlu tas edıneyım dedım:KK9:

ama terazı burcunun ugurlu tası nedır bılemedım .

opal ,pembe kuvars,turkuaz,akik,mercan ,lapıs lazulı,yeşim,akuamarın

terazı burcunun tasları olarak her yerde farklı farklı bu taslar cıkıyor

acaba gercek ugurlu tası hangısı bılıyor musunuz ?

sanmıyorum artık canım ya.. gün geçtikçe uzaklaşıyoruz birbirimizden.. baksana adama yapabileceğim en kötü şeyi yaptım ayrıldım ama attığı mesajları biliyosun.. dönmemi istiyo ama dön demiyo neden?? benim kararım kesinmişte bilmem ne..
uzaklık değil bence çünkü ben haziranda döndüm memlekete ama bu sorunlar yılbaşından sonra başladı.. iş konusu bizim için ufak bi problem olmaktan çıktı ve hayatımızın ortasına yerleşen büyük bi sorun oldu.. bu bizi gerdi sinirimizi birbirimizden çıkardık tabii.. yinede sevgimizi hiçbişey yıkamaz derdik.. ama ben sevgimizle bununda üstesinden gelicez diye düşünürken o "nasıl olsa beni seviyo ve beni bırakamaz" diyerek iş konusunu çokta önemsememeye başladı..
öyle zamanlar oldu ki o evlenmek istemeyen, bense onu evliliğe zorlayan evde kalmış kızlar gibi oldum..
iş konusunda da şöyle düşünüyor:bi işi vardı ama çok yorucu az maaşlı bi iş olduğu için hemde benim ünide son zamanlarım olduğu için işi bıraktı o zamanlar..
sonra kendim iş kurucam dedi oda olmadı.. ben ona her yolu dene dedim kpss polislik herhangi bi yerden gelen iş teklifi.. biri olmazsa diğeri olur dedim.. polisliği tehlikeli meslekmiş ondan istemedi.. kpssye kafam basmıyo dedi.. e işinide kuramadı.. ayrılmadan 1-2 hafta önce de bana kpssye mi girsem diyo.. girse ne olacak bu saatten sonra sınava kalmış 2 aydan az.. iş kurmaktan mecburen vazgeçti yapamadığı için.. sonrada gördüğü herkese ben iş arıyorum aklınızda olsun dedi.. iş aramaktan anlaığı bu işte onun.. milletin aklına ilk bu gelecek sanki.. 1-2 iş teklifi geldi onlarıda maaşı az diye reddetti sonra ben kabul et boş durmazsın en azından dedim tamam bida teklif gelirse kabul edicem dedi ama adama yine hayır demiş sonradan.. neden dedim hani anlaşmıştık senle kabul edecektin? ben kendimi kullandırmam diye azarladı beni.. o gün sustum zaten o iş konusunda ağzımı açmadım..

evet canım bende ona şaşırıyorum...dönmeni istiyor ama bu konuda bir çabası yok sadece msj atıyor senden bir adım bekliyor..

senin kararını verdiğini düşünüyor ama bişeyler yapsana çabalasana biraz...tamam o kararını verdi ben ne yapabilirim diye düşünüyor demekki..

iş bulma konusunda zaten iş bulur bulmaz evlenmiceksiniz ya ibr düzenini kursun..

sen geleceğiniz için ,onun için istiyorsun buda senin zaten en doğal hakkın bunu anlamsı gerekiyor ilk önce...

tamam bir yaşta sonra belki birilerinin emri altında zor geliyor çalışmak diyelim..

ama hayatının sonuna kadar böyle mi devam edecek..nereye kadar gider ki böyle..

maaşı az olsa bile bir yerden başlaması lazım seni düşünmiyor mu hiç..

senle geleceğini düşünen isan biraz çaba sarfeder...iş arıyorum demeyle iş önüne gelmezki..

gerçekten can sıkıcı bir durum canım ya..bu konuda konuşsan ters teper...

bu zamana kadar okurken yada daha önce hiç çalışmıssı..

belki çalışmak zor geliyordur..ne okudu peki tatlım okuduğu bölüme yoğunlaşsa

X