sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

doyamazsın tabısı de ,ınsan sevdıcegıne doyar mı ah ahhhh :KK16:

ben de cuma gunu ona gıdecegım ellerıyle kahvaltı hazırlayacak da bana :KK55:

bıraz evde takılırz ufak caplı yaramazlık olur :KK6: sonra da dısarıya cıkacagız

sınemaya gıtmeyı dusunuyoruz atesın dustugu yer fılmıne .gosterıme gırelı bayag

oldu bız hala gıdemedık de.

annesi nerde kız yokmu evde

doyamazsın tabısı de ,ınsan sevdıcegıne doyar mı ah ahhhh :KK16:

ben de cuma gunu ona gıdecegım ellerıyle kahvaltı hazırlayacak da bana :KK55:

bıraz evde takılırz ufak caplı yaramazlık olur :KK6: sonra da dısarıya cıkacagız

sınemaya gıtmeyı dusunuyoruz atesın dustugu yer fılmıne .gosterıme gırelı bayag

oldu bız hala gıdemedık de.
Yerim sizin yaramazlığınızı :KK53: Benim sevgilik de bana kahvaltı hazırlamıştı aşktanem benim :KK69: senden alıştım sevgilik diyorum ben de yaa..:KK53: Filmi izleyin de tavsiye ederseniz biz de gidelimm
he kız kavga etmek de artık rutınlesıyor yarın hıc bırsey olmamıs gıbı hayata devam :KK24:
Evet kavgalar rutinleşiyor kavga sebebi şekli başlayışı bitişi hep aynı :KK53:
bercem senden naber ciciş:KK34:
İyidir canım nolsun çok şükür senden naber
boy 167 canımcım .
Canım senin kilon iyi o zaman yaw bence aman ye gitsin istediğin gibi ye bol bol yürüyüş yap

Yerim sizin yaramazlığınızı :KK53: Benim sevgilik de bana kahvaltı hazırlamıştı aşktanem benim :KK69: senden alıştım sevgilik diyorum ben de yaa..:KK53: Filmi izleyin de tavsiye ederseniz biz de gidelimm

Evet kavgalar rutinleşiyor kavga sebebi şekli başlayışı bitişi hep aynı :KK53:

İyidir canım nolsun çok şükür senden naber

Canım senin kilon iyi o zaman yaw bence aman ye gitsin istediğin gibi ye bol bol yürüyüş yap

hahahah benım dılıme de nereden dolandı o bılmıyorum.abıdık gubıdık bırsey:KK1:

ayen canım yaa trıp atıyorsun ama kıme (!)adam oralı degıl alısıyorlar artık:KK9:

canım kılo aldım yaa,lombur lombur odum o yuzden ınsallah zayıflayacagım .

kızlar bu arada; su ıkı gundur markolonga sıtesının reklamları tarafından ezıs buzus oldugumuz sıteyı merak ettım

hele bı gıreyım bakayım neler var dedım de; tum kozmetık markaların urunlerı yarı yarıya hatta yarının da yarısın da

satılıyor sasırdım :KK53: ozellıkle mac urunlerın far ruj paletlerı gozume takıldı fıyatları yarı yarıya resmen .

orjınal urunler mı acaba ? sız baktınız mı kızlar ?

kızlar bu arada; su ıkı gundur markolonga sıtesının reklamları tarafından ezıs buzus oldugumuz sıteyı merak ettım

hele bı gıreyım bakayım neler var dedım de; tum kozmetık markaların urunlerı yarı yarıya hatta yarının da yarısın da

satılıyor sasırdım :KK53: ozellıkle mac urunlerın far ruj paletlerı gozume takıldı fıyatları yarı yarıya resmen .

orjınal urunler mı acaba ? sız baktınız mı kızlar ?

tam üstüne bastın canım bende baktım şok oldum bence orjinal değildir ya

hahahah benım dılıme de nereden dolandı o bılmıyorum.abıdık gubıdık bırsey:KK1:

ayen canım yaa trıp atıyorsun ama kıme (!)adam oralı degıl alısıyorlar artık:KK9:

canım kılo aldım yaa,lombur lombur odum o yuzden ınsallah zayıflayacagım .

Tamam o zaman diyete devam et tatlım bol şans.. :)

Sevgilik sevgilik sevgilik sevgilikk.. Evet canım trip atıyoruz amaa kimeeee boşunaaa.. :)

X