Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

Merhaba kızlar benim de yumurta rezervim az, sağlıklı beslenme takviye sporla iyileştirmeye çalışıyorum.. femara ile bugün ovulasyonda çift çizgi gördüm ve dün ilişki olmuştu. Bugün tekrar ilişki olmalı mı yoksa gün aşırı olacak şekilde yarını mı bekleyelim? Eşimin sperm testinde sorun çıkmamıstı

Kızlar ben oğluma gebe kalmadan önce instadaki birgebeningünlüğü sayfasının önerilerini uygulanmıştım (düzenli değil kafama göre tabiki)

O sayfayı inceleyin bence. Ben dün hatırladım tekrar bakayım dedim. İyi oldu.

Ovulasyon testi yapmayı düşünmüyordum ama vazgeçtim alacağım inşallah.
Yumurtlama masajını da yapacağım.
Eşime keçiboynuzu özü, çiğ kabak çekirdeği, keçiboynuzu vs tükettireceğim inşallah.
Bu arada ben oğluma gebe kaldığımda eşimin morfolojisi sıfırdı. Diğer değerler iyiydi.

Dün birgebeningünlüğü sayfasına baktım, yanlış anlamadıysam yumurtlama öncesi 2 gün, yumurtlama günü ve sonraki2 gün değerlendirilmeli demiş, bu 5 günlük süreci her gün değerlendirin gibi anladım.
Ama oğluma gebe kalmadan önce gün aşırı şekilde yapmıştık, sperm kalitesi açısından. Sanırım eşinizin ve sizin durumunuza göre 2side yapılabilir gibi.

Aile hekimi bugun bana pozitif cikarsa gel kan tahlillerini yapalım sonra kadin dogumcuna gidersin dedi ama ben yarin değil çarşamba günü gidip kan vermek istiyorum o zamana kadar biraz yukselir mi
32 civarında yada pik yapmış olması gerekir ama o 32 yide ciddiye almazlar moraliniz bozulur.Bi kaç gün daha bekleseniz zor mu olur sizin için en azından net bi karşılık almış olursunuz

32 civarında yada pik yapmış olması gerekir ama o 32 yide ciddiye almazlar moraliniz bozulur.Bi kaç gün daha bekleseniz zor mu olur sizin için en azından net bi karşılık almış olursunuz
12 ay bekledim :) 1 hafta daha beklerim benlik sorun değil sadece belirsizlikten kurtulmak için bakmak istedim 2 gun sonra en azindan kafamdaki soru işareti son bulur ayrica çıkmış sonucum

Eklentiler

• Screenshot_20240923_132509_e-Nabz.png
    42,3 KB · Görüntüleme: 15
hıı siz gerçi hangi gün verdiniz ve değer 6 demiştiniz değil mi ertesi gün ikiye katlayacak şekilde hesaplayın 6 -12-24-48- 96-192-384-768-1536 bu 1536 da görünmüş olur

hıı siz gerçi hangi gün verdiniz ve değer 6 demiştiniz değil mi ertesi gün ikiye katlayacak şekilde hesaplayın 6 -12-24-48- 96-192-384-768-1536 bu 1536 da görünmüş olur
Pazar gunu verdim doktor bide demişti ki belki sonucunuz baska yerde daha başkada çıkabilir bidhakine acilde vermeyin dedi

12 ay bekledim :) 1 hafta daha beklerim benlik sorun değil sadece belirsizlikten kurtulmak için bakmak istedim 2 gun sonra en azindan kafamdaki soru işareti son bulur ayrica çıkmış sonucum
Referans aralışı 0-1 miş, ona göre 6 fena değil gibi. Genelde 0-5 oluyor referans çünkü.

Bence bu cuma tekrar kan versen? 700 lerde olması lazım.

Peki idrar testi nasıl? Koyulaşma varmı çizgilerde?
Ay benim sanki hamile, heyecanlandım
Test yapmadim daha
Bence bu cuma tekrar kan versen? 700 lerde olması lazım.
Persembe gunu vereceğim kuzum cuma da sonucum ciksin bi gönül rahatlığı gecireyim suan belirsizlik icindeyim hamile miyim değil miyim ne olcak ne olmayacak kafamda sorular var sürekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…