Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

canım evet kimyasal çok etkiliyor ama sonradan anlıyorsun aslında hamile kalabilmenin bile insanı mutlu ettiğini :) sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza inşallah

canım evet kimyasal çok etkiliyor ama sonradan anlıyorsun aslında hamile kalabilmenin bile insanı mutlu ettiğini :) sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza inşallah
Yani bu da iyi birşey en azindan hamile kalabiliyorsun:) inşallah canim Rabbim dualarimizi kabul etsin

Kızlar grup işi nasıl oluyor ben de bilmiyorum geçenlerde başka topicte toplu 5/6 kişi banlanmıştı merak ettim bu arkadaşlara ne oldu dedim sosyal medyada birbirlerine bakmışlar dediler :))))

Kızlar grup işi nasıl oluyor ben de bilmiyorum geçenlerde başka topicte toplu 5/6 kişi banlanmıştı merak ettim bu arkadaşlara ne oldu dedim sosyal medyada birbirlerine bakmışlar dediler :))))
Ay ne saçma birsey ya özel mesajda bu konuyu konuşalım

Grup kurmak bildiğim kadarıyla yasak, ayrıca ne gerek var? Burada konuşuluyor zaten.

Canım kızlar, yarın hsg çekilmeye gidiyorum sabahtan. İnşallah açık çıkar.
Cuma da yüksek olan prolaktinime tekrar bakacaklar. Doktor telaş yapma dedi engel değil o kadar dedi
Solgarın choline Inositolünü de aldım.
Yeni ay, yeni çalışmalar

İnşallah güzel sonuçlar alırsınız. Bende yüksek prolaktin ve oldukça yüksek acth hormonuna rağmen gebe kaldım. Allahın izniyle engel olmuyor :)

İnşallah güzel sonuçlar alırsınız. Bende yüksek prolaktin ve oldukça yüksek acth hormonuna rağmen gebe kaldım. Allahın izniyle engel olmuyor :)
Çok okudum zaten bunu, yüksek prolaktin memeden süt gelmedikçe engel değilmiş.
Yarın güzel sonuçlar çıkar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…