Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

Dur bakalim bir kac gune yukselir elbet.
Enseyi karartmayalim, sen bana umut oldun burda
İnşallah canim inşallah bu kan sonucunu görmek bile benim için bi mucize
Canimsin dualarim sizinle Rabbim en yakin zamanda nasip etsin sağlıklı hayirli evlatlar nasip etsin

Cok uzuldum kaybina, Allah sabir ve guc versin canim benim.
Hosgeldin aramiza, dilegim tez zamanda hepimizin saglikli ve hayirli evlat sahibi olmasi.

İnşallah canim inşallah bu kan sonucunu görmek bile benim için bi mucize
Canimsin dualarim sizinle Rabbim en yakin zamanda nasip etsin sağlıklı hayirli evlatlar nasip etsin
Ya biiliyormusun, hep boyle dua ediyorum. Allahim hayirsiz bir evlat olacaksa, basksasinin canini yakip kotuluk yapacaksa varsin olmasin. Biraz icim rahatliyor.
Cok sukur sagligimiz iyi, eslerimiz iyi, biz iyiyiz....

Ya biiliyormusun, hep boyle dua ediyorum. Allahim hayirsiz bir evlat olacaksa, basksasinin canini yakip kotuluk yapacaksa varsin olmasin. Biraz icim rahatliyor.
Cok sukur sagligimiz iyi, eslerimiz iyi, biz iyiyiz....
Ben zaten ne diyordum biliyo musun ben galiba anne olamicam hep bu dusunce vardi kafamda pes etmiştim bunu düşünüp ama Rabbim bana böyle birsey nasip etti inşallah devamıda gelir

Ben zaten ne diyordum biliyo musun ben galiba anne olamicam hep bu dusunce vardi kafamda pes etmiştim bunu düşünüp ama Rabbim bana böyle birsey nasip etti inşallah devamıda gelir
Hiiiç üzülme, kaderimizde ne varsa yırtınsakta ağlayıp zırlasak ta o oluyor zaten.
Ben de bıraktım isyan etmeyi, olacağı varsa olsun. Vitaminlerimi alıp, sağlıklı beslenip, doktoruma gidip tevekkülümü ediyorum nasılsa
Ay daha ne yapalım yahu

6.1 cikti acildeki doktor hamilesin diyemem ddi belki baska yerde verirsen sonuc daha yüksek çıkarılir falan dedi
Hiç merak etmeyin bende çok erken yakalamıştım değerim 8 di emin değiliz değer çok düşük dış gebelik vs olabilir dediler. Ama öğrendimki önemli olan 2 gün sonra 2 ye katlamasıymış.Şimdi git gide yükselecek değeriniz doktora 7 8 gün sonra giderseniz kese görünmüş olur 560 görüp ertesi gün gittim bende.Hayırlı uğurlu olsun.Hoşbuldum bu arada teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

Vitaminlerden mi bilmiyorum ama daha kullanalı 2 hafta olmuştu bu olay oldu işte

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattin inşallah yükselir tek umudum bu
Allah hepinizden razı olsun Rabbim dualarinizi kabul etsin

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattin inşallah yükselir tek umudum bu
Allah hepinizden razı olsun Rabbim dualarinizi kabul etsin
Yükselirr ben çok araştırdım o dönem içiniz rahat olsun kadın doğuma 1000 e denk getirip gidin onlarında yaptığı bişey yok ilk etapta bugün 6 yarın 12 olacak sonra 24 öyle hesaplayın :)

Yükselirr ben çok araştırdım o dönem içiniz rahat olsun kadın doğuma 1000 e denk getirip gidin onlarında yaptığı bişey yok ilk etapta bugün 6 yarın 12 olacak sonra 24 öyle hesaplayın :)
Ben şimdi bi sonraki kani ne zaman vereyim çarşamba olur mu yoksa beklim mi 1 hafta pazartesi mi vereyim

Doktorda varsa bile yeni yeni oluşuyordur dedi adetin gecsin zaman bi kan ver dedi pazar gunu vermistim bunu çarşamba tekrarlasam mi
Aynen çarşamba en azından tatmin edici bir artış görürsen daha da rahatlarsın dişini sıka sıka 1
Hafta beklemekten iyidir Düşünsene şu an hamilesin olumsuzu bir tarafa koy ve anı yaşamaya başla Allah’ın dediği olur boşver ..

Bi 10 20 falan olsaydı biraz icim rahatlardi böyle olunca biraz üzüldüm ama verende alanda Rabbim ne derse o olur çarşamba günü de kan vereyim persembe sonucu alinca inşallah gönül rahatlıyla bi oh cekerim

Bi 10 20 falan olsaydı biraz icim rahatlardi böyle olunca biraz üzüldüm ama verende alanda Rabbim ne derse o olur çarşamba günü de kan vereyim persembe sonucu alinca inşallah gönül rahatlıyla bi oh cekerim
Takip ettiğimiz için erken yakalıyoruz normalde 1000 lerde farkedip gidiyolar :)).bende silik görünür görünmez bi çizgi görüp gittim 8 çıktı ruh hastası gibi hergün kan verdim yıpratıcı oldu tabi herkes bişey diyo filan.Rahatlayacaksan istediğin zaman bi kaç güne yeniden ver ama tekrar verme isteği olacak tut kendini. 8 9 güne net görünür direkt kadın doğuma gidin.

O kadar net bir çizgiye çıkan sonuca şaşırdım. İnşallah sağlıkla ilerler. Sağlıkla kavuşursunuz

Aile hekimi bugun bana pozitif cikarsa gel kan tahlillerini yapalım sonra kadin dogumcuna gidersin dedi ama ben yarin değil çarşamba günü gidip kan vermek istiyorum o zamana kadar biraz yukselir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…