Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

Tam ben de öyle düşünüyorum artık, naparsam yapayım kaderimde yok olmayacak gibi ..
Ne belli hani derler ya umutsuz olduğunuzda olur diye belki öyle olacağız
Bir de şöyle düşün yoksada yok yani yapacak bi şey yok Allahın vermediğini zorla alamayız … Başımızı k.mıza geçirsekte üzülsekte ağlasakta nasipte olan olacak , tevekkül en güzeli rabbim ne verirse bizim için hayırlı olan olsun .. Adet olunca doktora gideceğim diyordun zaten pıt pıt gideriz beraber ne yapalım . Rahat ol bi güzel arkana yaslan bi la havle de güzel sakin bir müzik, dua ne istiyorsan aç otur ohhhh.. Nefes almak gibisi yok..

Son düzenleme:
Mesela bu ay kızlar; incir aldım yiyesim yok, olgun avokado arayasım yok, yürüyüşü suyu ovulasyonu yapasım bile yok.. Folikasiti bıraktım. Ne yapsamda olmayacak hissi tamamen yerleşti.. Bırakasım var ama eşime bakıyorum baba olmayı çok istiyor üzülüyorum Geçen ay yumurtlama testim pik bile olmadı mesela her ay olurdu

Tabiki canim verende Allah alanda Allah verirse mucizemdir vermezse de imtihanimdir ama biraz üzülürüm hani bunca zmaan test yaptim negatif olduğunda bembeyaz 1 gun sonra baksam bile bembeyaz simdi 3 tane test 3ude aynı bilmiyorum ya hayirlisi herseyin

Merhaba tüm yazılanları okudum takip ediyorum Bende 3 ay kadar önce doğuma bi kaç hafta kala oğlumu kordon dolnmasıla kaybettim.Doktorum geçen ay olur verdi ama denedik geçen ay olmadı.Çok korkuyorum aklıma en olmadık şeyler geliyo.Benim içinde güzel niyetlerde bulunur musunuz çünkü bebek odam herşeyim hazır anne oldum ama evladım yok.Sizin sonucunuzudsa heyecanla bekliyorum.Ve sipser duam sizinle..

Kardeşim hoşgeldin aramıza , hayatta her şey biz insanoğlu için işte ,kaybın için çok üzgünüm zor bir sınav ama Allah yaşadığın tüm kötü şeyleri unutturacak bir armağanla tez vakitte kucağını ,odanı doldursun inşallahhhh
Burda kendimizce bazı yiyecekler su içmek yürümek vs paylaştık yapabildiğin kadar yap en azından iyi hissedersin ve hep beraber o güzel haberleri alırız

Bi uygulama 2 gun var diyo bir uygulama bugun diyo dongulerde karışıklik var benim bence boşuna umitleniyorum
Aşkım daha adetin geçmediği için çok fazla yükselmemiş olabilir mi acaba , sabırla 2 gün sonrayı beklemekten başka çare yok

Bi uygulama 2 gun var diyo bir uygulama bugun diyo dongulerde karışıklik var benim bence boşuna umitleniyorum
Yok yok düşünme öyle bekle bakalım bikaç gün daha doktorlar adet geçmeden zaten önermiyorlar normalde test vermeyi kimyasal olma ihtimali oluyor diye senin testlerinde gölge falan değildi yani bariz çizgi vardı şaşırdım böyle çıkmasına

Aşkım daha adetin geçmediği için çok fazla yükselmemiş olabilir mi acaba , sabırla 2 gün sonrayı beklemekten başka çare yok
Doktorda varsa bile yeni yeni oluşuyordur dedi adetin gecsin zaman bi kan ver dedi pazar gunu vermistim bunu çarşamba tekrarlasam mi

Erken gebelik testi aldim o yüzden boyle cikardi dimi kanda da yeni oluştuğu için az çıkmıştır bakalim inşallah yükselir

İnşallah bu ay hepimiz seviçli haberleri alırız ve sağlıklı bi şekilde evlatlarımızı kucağımıza alırız. Jeli ne zaman kullandınız.
17 Çift çizgiydi o gün unuttum kullanmayı ama 18-19 kullandım 3 gün ilişki oldu inşallah bu defa tutar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…