Sağlık olsun ama büyük denecek kadar sorunum var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen zaten köle olmuşsun farkında değilsin. Git eşini sevmeye devam et. Ye dayağını sus otur. Karışma topluma.
Hayır işin tek kötü tarafı da o çocukları yapıp bu ortamda mundar ediyosunuz. O çocuklar da büyüyünce karısını kızını döven tipler oluyo

Evet farkına varmamışım akşım başıma gelince herşey için çok geç oldu malesef şuan bir çıkış kapısı arıyorum

Senin sorunum kocan ama ailesıne laf soluksuz seni onlarla muhattap eden kocandıe. Ama sen eşimi sevıyorun dıosun bız sana ne dıyelım ki

Lütfen Allah rızası için bana yardımcı olun bi çıkış yolu bulamıyorum.
Bacım yazdılar ya çocuğu al annen baksın sen de çalış çocuk zaten okul çağında. Darp raporu al bir de. Daha ne diyelim dinlemiyorsun ki?

Çocuk bu kadar olaya rağmen niye babasını seçsin dövüyor musun yoksa?

Senin sorunum kocan ama ailesıne laf soluksuz seni onlarla muhattap eden kocandıe. Ama sen eşimi sevıyorun dıosun bız sana ne dıyelım ki
Sevme faslını geçtim artık şuan boşansam çocuğa mahkemede soruyorlar mı kimi istiyorsun diye 9 yaşında. Babasıda almak isterse

Acımasızca olmuş biraz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…