Sağlık olsun ama büyük denecek kadar sorunum var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendimd layık görmüyorum evet ama arkamda annem var sadece ve dayımlar var onlarda yurt dışındılar ne yapacağımı bilmiyorum zor durumdayım

Doğru diyorsunuz ne diyeyim haklısınız bende çok pişman oldum bizle hiç ilgilenmiyor annesi ne dedi onu yapıyor sürekli kimsem yok boşanınca çok zorlanacağım üstesinden gelemem diye çok korkuyorum.
Korktugunuz başınıza gelecek o adam birini bulup sizi ortada bırakacak ama simdi ama sonra bunu bilip yaşayın öyle koynuna girin adamın sizi sevmediginide kabullenin ,gelecek ile ilgili akılcı plan yapmazsanız bu adam sizi perişan eder edecek ona göre......

Siz boşanmazsınız. Çözüm odaklı değilsiniz. Sadece bu olayları bir şekilde unutmak istiyorsunuz. Hatta konu komşu akraba duymasa daha iyi olurdu sizin için. Bu konuda pişmanlık bile duyuyor olabilirsiniz. Siz köleliğe alışmışsınız zaten. Umarım eşiniz en azından çocuğuna iyi bir babadır. Ondan da pek umudum yok ya...

Aileniz boşanmanızı istiyormuş. Gidebilecek bir de anneniz varken bu dövüp sövüp aldatan adamı ne yapacaksınız? Burada ailesi arkasında olmayan kadınları da okuyoruz. Şanslısınız.
Ah ah annem arkamda evet ama çok korkuyorum herşeyden annemi getirmek istemiyorum yanıma o da benle heba olmasın buralarda yalnız başıma ne yaparım bilmiyorum çocuğumuda onlara verirsem göstermezler diye düşünüyorum kendimde bakamam zaten.

Seni sevmeyen şiddet gösteren ailesini susturmaya beceriksiz kocandan boşanmayı düşünmüyorsan ailene kavgalarınızı anlatma dövsede çok mutluyuz de bari yazık onlar kızlarını düşünüyor kızı böyle bi adamı seviyorMUŞ.

Benim eski evliliğimin ilk 3 yılı böyleydi sonraki 4 yıl daha beter oldu!beterin beterini görmek istiyorsanız devam edin!gerçekten sevildiğinizi düşünüyor musunuz yoksa bunu diliyormusunuz? Gerçekten seviyormusunuz yoksa bu aşağılanmaya alıştığınız için bu güvenli alanı terk etmekten mi korkuyorsunuz? Sizin kendinizi bile sevmenize izin vermemişler, kaldıki kendileri sevsinler

1) heba olduğunun farkinda olman güzel
2) çocuk annede kalır niye veriyorsun ki?

Çocuğuna karşı iyi ona bir şiddeti falan yok

Neden bakamazsınız? Eliniz ayağınız tutmuyor mu? Cidden soruyorum. Bir engeliniz mi var?

Doğru diyorsunuz haklısınız sanırım işime böyle denk geliyor alıştığım hayattan kopamıyorum bağımlı oldum sanırım ya da başka yollarla kendilerine bağımlı yaptılar beni

Neyini seviyorsun ? Ne ara sevdin ? Aldatilmayi mi sevdin ? Dayağı mi küfürü mu ?

Doğru diyorsunuz haklısınız sanırım işime böyle denk geliyor alıştığım hayattan kopamıyorum bağımlı oldum sanırım ya da başka yollarla kendilerine bağımlı yaptılar beni
Sıkışınca da hemen büyü müyü. Metafizik,paranormal kurguları bırakın da kurtulun şu sığırdan.

Nasıl kimsen yok bahaneyle bak annen varya? O çocuğa bakar sen çalışırsın. Bir kuru ekmek bile hakaret işitmekten iyidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…