Sağlık olsun ama büyük denecek kadar sorunum var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle konuşamasanız keşke elimden gelmiyor bazı şeylerde. Ben aslında böyle değildim ona karşı ama bana büyü falan mı yaptılar anlayamıyorum artık çok kötüyüm bir kaç aydır
Büyüye ihtiyaçları mi var sence ? Herkes ayrilmani istiyor kim para verip bağlayacak seni ?

Değil tabiki bende herşeyin farkındayım ama çok kafam karışık ne yapacağıma karar veremiyorum
Yani hala kafan karışıksa ok. Diyecek bir şey yok.
Evlilikten beklentinizi karşılayan tek bir madde yok,sevgi ilgi yok. İhanet,şiddet, saygısızlık, yalan, manipülasyon var ama seviyosunuz

Onlar öyle bi insan ki tahmin bile edemezsiniz. Bana eşim ben seni bırakacağım ondan sonra sen benim kapımda köle olacaksın gel diye yalvaracaksın bende geri dönmeyeceğim demişti
E tamam dönmeyeceğim demişş işte. Bırakacağım demiş. Niye bağlasınlar

Onlar öyle bi insan ki tahmin bile edemezsiniz. Bana eşim ben seni bırakacağım ondan sonra sen benim kapımda köle olacaksın gel diye yalvaracaksın bende geri dönmeyeceğim demişti
Bu büyü falan değil seni çaresiz ve güçsüz hissettirip kendine bağlamış.

Dayakçı ilgisiz adama çocuğunu mu vereceksin bir de? De get bacım ya

Ayrıca bakamam ne demek?

Şimdi siz eşinizin sizi aldattığını düşünüyor musunuz yoksa sizi kızdırmak için üç ayrı yerden temin ettiği(!) saçları koyduğunu aslında aldatma olmadığını mı düşünüyorsunuz?

Dayakçı ilgisiz adama çocuğunu mu vereceksin bir de? De get bacım ya
Vermesemde kendisi isterse çocuk ne olacak. 9 yaşında şuan. Bu yaştaki çocuklara kimin istiyorsun diye soruyorlar diye biliyorum mahkemede. Ya babasını isterse onlarda zaten çocuğu benden soğutup beni görmek istemeyecek bunuda biliyorum yapacaklar.

Ben ne düşüneceğimi şaşırdım artık onlar herşeyi yapabilecek kapasitede insanlar. Sizce aldatıyor mu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…