Sadece çok özledim. 😥

Suçlamama inancım engel oluyor sadece. Ama yani o olmasaydı başka bişey sebep olacaktı yine de ama keşke vermeseydim onu sizde bebeğinize sağlıkla kavuşun inşallah

Allah sabır versin aynı nedenden vefat etmiş bebeklerimiz. Soğutma tedavisine mi alınmıştı bebeğiniz

Herkesn acısı kendine ağır demi. Ben diyorum ki geçirdiğm zaman fazla olduğu için mi bu kadar üzülüyorum acaba. Ama sen o 15 aya hasretsin ben kucağıma aldım morgta. Böyle bi güzellik yok ya öptüm kokladım. Soğuktu sadece ama yine bembeyazdı pamuk gibi

Allahın takdiri kulun tedbirinden büyükmüş. Allah razı olsun

Suçlamama inancım engel oluyor sadece. Ama yani o olmasaydı başka bişey sebep olacaktı yine de ama keşke vermeseydim onu sizde bebeğinize sağlıkla kavuşun inşallah
İnsanın son nefesini vermesi için sebepler olması lazım. Dediğiniz gibi o olmasaydı başka sebep olurdu. Cennette inşallah kavuşursunuz
Aminn inşallah bende bebeğime kavuşurum

mete’ye bir fatiha, annesine de yedi inşirah okurum inşaallah.

rabbim yüreğinize ferahlık, genişlik versin. size düşen sabrı cemildir. allah kızınıza, doğacak çocuklarınıza, size sağlık afiyet versin.

Evet bende diyorum 2 gün görmeseydim belki bu kadar üzülmezdim ama iyikide görmüşüm sevmişim. Keşke daha çok görebilseydim. Evett benim oğlum da bem beyaz di dogdugunda dudakları kip kirmiziydi yavaştan morarmaya başlamıştı. Keşke bende kucagima alsaydim

Benimde oğlum 2 gun yaşadı kaç haftalik doğdu kaç kilo. Benim bebegim 41+5 3.900 gr 2 farklı hastaneye gittim kaç kere vaktim doldu dogmuyor diye. Senin ilk dogumun kendisi sancin başlaması lazım diye geri gonderdiler. 35 saat sanci çektim çok çok zorladım doğumda. En sonunda karnima bastirarak çıkarttılar. İç dış dikiş. Bide iç yırtık olduğunu bilmeden dişini dikmişler birden kan bosalmaya baslayina uyutup tekrar dikdiklerini söküp iç dikiş yapıp sonra yine dış dikiş. Çok zorlandim günlerce oturamadim yuruyemedim. Bu bebeğimi sezeryan yaptim çok rahattım

Rabbim yüreğine ferahlık versin acını dindirsin. Kelimelerin anlamını yitirdiği bir durum. Ne yazsam anlami yok.. Buradaki onlarca kadının kalbinde yer etti Mete. Cennet kuşu annesinin aksi

41+3 gün 4 cm açıklık la doğuma alındım suni sancı verdiler saat 4 gibi açılmam tamdı neredeyse saat 7 kadar normal doğurtmaya çalıştılar lakin bir türlü doğmadı 2 kez vakum kullandılar sonlarımı hatırlamıyorum bende ölüyormuşum niye olduğunu dahi bilmiyorum sezeryana almışlar 4200 56 Cm doğmuş kızım boynunda 3 tur kordon varmış kakasını yapmış yemiş. Oksijensiz kalmış ne kadar süre kaldı bilmiyorum kendime geldiğimde bebeğim başka hastaneye sevk edilmişti soğutma tedavisi alması için hiç görmedim

Allah razı olsun

sende çok zorlanmişsin. Hiç mi görmedin kızını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…