Sadece çok özledim. 😥

Başınız sağolsun. Çok korktuğum bir şey bu. Bizim de başımıza gelmişti kurtuldu çok şükür ama günlerce uyku girmedi gözüme. Kabuslarla uyandım hep.
Allah sana sabır versin
Bende videolarda görürdüm de hiç başıma gelmez sanırdım. Ne büyük konuşmuşum ahh. Derdim ki çocuklarımın başına bişey gelirse ben yaşayamam. Çok büyük konuşmuşum yine

Seninde mi meten var. Ömrü uzun bahtı güzel sağlıklı olsun inşallah. Allah razı olsun

Gözyaşlarımı tutamadım okurken. Peygamber efendimizin sınavıyla sınamış Rabbim sizi, sabrıylada saracaktır. Allah dayanma gücü versin size ailenize, bir evladınız daha varmış onun için yaşayacaksınız.
Allah kimseyi düşmanı mı bile zalimi bile evladıyla sınamasın.

Bu insan alışıyor sözünü yaşamak istiyorum. Zaten unutmak istemiyorum hiç hemde. sizinde başınız sağ olsun. Kabirleri nur olsun gül bahçesi olsun inşallah tüm giden bebeklerin. 8 nisanda gitti benim kuzum 5 ay olacak

Bende videolarda görürdüm de hiç başıma gelmez sanırdım. Ne büyük konuşmuşum ahh. Derdim ki çocuklarımın başına bişey gelirse ben yaşayamam. Çok büyük konuşmuşum yine
Allah bizleri büyük konuştuklarımızla sınamasın. Size de bu acıyı unutturacak daha büyük acı vermesin.
O anın çaresizliğini yaşamayan bilmez. Allah ruhunuza huzur nasip etsin

Aminn aminn. Allahım bu derde düşen herkese derman versin içinde bana da

Okudum cennet kuşu Mete için Acını ilk günden beri içimde hissediyorum. Yakınımda olsan gelip sana sarılıp seninle saatlerce ağlayabilirim. En güzeli bir gün mutlaka kavuşacak olmamızın ümidi evlat acısı değil ama benimde bu ümitle yaşadığım bir kaybım var. Ama o zaman gelene kadar evlatlarımız için ayakta duracagız. Metenin biricik ablası en güzel hediye. İyi ki o prenses var. Onun için ayakta kalmaya calis. Biliyo musun bence derinden hissettiğimiz kayıplar bizi hissediyor. Ben böyle düşünüyorum. Mete için mutlu olmaya bak biricik annesi.

Serom keşke sana sımsıkı sarılabilsem imtihan çok ağır ama mükafatı da öylesine güzel. İsyansız sabırla bekleyeceğiz
Unutmak mümkün değil elbette ama Mete seni üzgün görmek istemezdi biraz ağlayacağız sonra toplayacağız böyle böyle geçecek günler.

Çok üzüldüm çok çok hem de. Kalpten sarılıyorum sana. Acın hafiflemeyecek ama sen o acıyla yaşamayı öğreneceksin. Cennetin en güzel yerinde yavrucuğun. Çiçek dolsun yolu. Yaşanılan hiç bir şeyin önüne geçilmiyor maalesef. Dilerim Allah kalbine ferahlık verir. Mete her zaman seninle

Geçmeyecek malesef ben kızımın yüzünü bile görmedim ama öyle bir acı ki uykudan uyanıp uyanıp ağladım. Yürekten sarılıyorum sana kavuşacağız inşallah bekleyecekler bizi meleklerimiz

Rabbim kanatların altında saklasın canım ne diyeceğimi şaşırdım gerçekten çok üzgünüm neyi vardı diye sorsam çok mu haddimi aşmış olurum amacım yaranı deşmek değil..

Başınız sağolsun. Çok korktuğum bir şey bu. Bizim de başımıza gelmişti kurtuldu çok şükür ama günlerce uyku girmedi gözüme. Kabuslarla uyandım hep.
Allah sana sabır versin
Bende çok korkuyorum hatta bu yüzden fındık fıstık kuruyemişler vermiyorum çocuklarima bilmiyorum benim de bu konuda bir fobim var

Rabbim cennetinde buluştursun inşallah, göz yaşlarıma hakim olamadım, uyuyan bebeğime koşup tekrar tekrar nefes alıyor mu diye baktım , çok sarsıldım ,acınızı yüreğimin en derininden hissettim , rabbim hiçbir anneyi evladı ile imtihan etmesin, bu dünyadaki en büyük imtihan ve en zor sey evlat acısıdır , rabbim sabrınızı arttırsın inşallah

Duamı gönderdim küçük meleğinize. Ne desek ne yapsak sizin içiniz soğumaz keşke yanınızda olup sarılabilseydik…
Ben de evladımı çok bekledim yoğun bakım kapılarında. Rabbim onu benden alacak diye çok ağladım. Ama yanımda Mete kardeşine o da dua eder :) Rabbim yardımcınız olsun…

Öyle mi diyorsun. Biliyor mu benim mutluluğumu üzüntümü canım oğlum benim. Hep cennet bahçem diye severdim niyeyse. Sanki hissetmiş gibi

İnşallah Allahım acımızın ilacını versin

Amin inşallah Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…