Sadece çok özledim. 😥

Canım ne söylesem bilmiyorum. Yanında olup sana sımsıkı sarılmak isterdim. İnan acını bizde içimizde hissettik. Senin kadar yanmadık ama çok üzüldük. Rabbim sabır versin Mete'n cennette seni beklesin.Zamanı gelince kavuşursunuz inşallah
Herkesin bir sınavı var. Senin sınavın en ağır sınavlardan biri ve sen çok güçlü, inançlı bir kadınsın. Seni çok takdir ediyorum.
Rabbim diğer evladınızı size bağışlasın. Onu sizden, sizi ondan mahrum bırakmasın.
Fatiha okudum

Allah razı olsun abla

Okurum elbette .
Ahh ne çok dua ettik görmeden , bilmeden seni .
Rabbim sizi cennetinde kavuştursun , dayanma gücü versin
Allah razı olsun. O kadar güzel insanın duasına rağmen rabbim aldıysa demekki en hayırlısı buydu

Sanki mutlu olmamam lazım gibi. Başka bi şeye üzülmemem. Ne biliyim ya bu günde ne güzelmiş desem suçluyorum kendimi. Zor günler bitiyor mu yoksa biz mi zora alışıyoruz acaba
Allah insana verdiği derdin gücünü mutlaka veriyor serom yeryüzünde alisamadigimiz hicbirsey kalmıyor bu hayatın doğan her canlının bir gün bitecek ömrü... Ne acimız ne de biz bu dünyaya kalmayacak. Tarifi yok yaşayan bilir ama bunu da kaldirabilicek ve yoluna devam edeceksin elbet.. çok çok zor Rabbim inşirah ferahlığı versin her gönlü kırık yarım kalan anneye.. evlada herkese.. ozlenmez mi evlat özlenir bunun izahı yok

Sımsıkı sarılmak istiyorum size , geçmeyecek yarası kalacak o burnunun direği sızlar ya o hep yoklayacak arada,zaten hiç bir anne geçsin gitsin unutayım demez diyemez......RABBİM size güç ,güzel kızınıza uzun mutlu sağlıklı bir ömür versin.

Sanki mutlu olmamam lazım gibi. Başka bi şeye üzülmemem. Ne biliyim ya bu günde ne güzelmiş desem suçluyorum kendimi. Zor günler bitiyor mu yoksa biz mi zora alışıyoruz acaba
Bir yavrun daha var tabi ki mutlu olacaksın. Bu asla yasına hürmetsizlik değil. Sabah gülersin öğlen geçer bi kenara ağlarsın o zaman bakarsın diğer yavruna yine gülersin. Içnden nasıl geliyorsa öyle ol.

Evet en büyük teselli bir gün benimde ölecek olmam. İnşallah dediğin gibi zamanla içimdeki acı diner

Çok doğru. Unutmak hiç istemiyorum. Ama sadece aklıma geldikçe gülümseyim istiyorum. Amin Allah razı olsun

Biraz yaşlanınca alışacak mıyız acaba hiç geçmiyor o boğazdaki düğüm hiç
Boğazım düğüm düğüm, gözyaslarima engel olamadım, Rabbim güç kuvvet versin size inşallah, Mete kuzusuyla cennette buluşmak , duymadığınız "anne" sözünü cennette duymaniz nasip olsun inşallah

Çok üzüldüm, Allah kabul etsin okudum

Keşke acını paylaştıkça, seninle beraber ağladıkça yükünü de alabilsek, hafiflesen. İnan çoktan alışırdın. Seni her gördüğümde boğazıma bir yumru oturuyor. Kendi Mete’me bakıp dua ediyorum. Sana da ediyorum. Sabır diliyorum.

Ahh inşallah inşallah

Değildi 15 aylıkken vefat etti. Nefes borusuna yiyecek kaçtı
Yaa kos koca 15 ay senin acını az çok tahmin edebiliyorum bende yeni doğan 2 günlük bebeğimi toprağa verdim. Ve daha 20 yaşındaydım.
Bu nasıl acıdır ben o 2 gün kuvezde vefat etti o zaman bile canımdan can gitti seni tahmin bile edemiyorum. Yazını inan ağlayarak okudum. Benim meleğim gittiğine nerdeyse 2 sene olucak . İnsan alışıyor ama unutmuyor insallah onlara kavusucaz doyasıya sarilicaz. Ne zamn vefat etti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…