Sadece Anlatmak İstedim...

geri dönme ihtimalin varmı oda pişman gibi..

sankı anlatımından bunu anladım..

hayırlısı olsun hakkında...

inan şok oldum bende laale senin mutlu giden bir evliliğin var sanıyordum ama derlerya dışı seni içi beni yakar seninki o hesap ayrılma kararı kolay verilecek bir karar değil muhakkak birşeyler bitmiştir o konuda tabiki
ama keşke herkesin ailesi senin ailen gibi olsa ve o kadar anlayışlı olsa senin ailen gibi yanında olsa ve maddi durumu iyi olsa inan o zaman kimse kimsenin kahrını çekmek zorunda kalmazdı şanslısın bu konuda

ayrılıkta evlilik kadar normal anlaşamıyorsan tek çare ayrılık bu yolda fazla sıkıntı çekmeden ayrılır yeni bir hayat kurarsın inş kendine

kadınlar kulübünde tanıdığım kadarıyla iyi bir bayansın inan bana sen bizlerden daha iyi bilirsin senin yaşamını biz bilemeyiz ama biz kadınlar kulübü üyesi arkadaşların olarak senin mutluluğunu istiyoruz sevilen bir kişisin bende üzüldüm hakkında hayırlısı canım :teselli:

ahhh lalecim ahhh...fenalık geldi içime...
tam bitti, başka çare bırakmadık zaten ona, kabul etti derken...
sen neden yaşıyorsun hala tüm bunları... susup içinde biriktirirken ne hissettiğini anlayamayan bu ender şahsiyet hala ne istiyor senden...

geri dönme ihtimalin varmı oda pişman gibi..

sankı anlatımından bunu anladım..

hayırlısı olsun hakkında...

hayır geri dönmeyecek...
başta Lale'nin kızkardeşi, çirkin betty ve ben Elfida olarak izin vermiyoruz...kaydirigubbakcemile5
zaten boşandılar..hihoyyyt
şimdi aklınca kararın kesinleşmesini engeleyip işi zora sokmaya çalışıyor...
pişman olduysa gitsin günah çıkarsın...
Lale ağlama duvarı değil...

konuya geç girince yazdıkça yazıyorum...
babacın öyle haklı ki...
bende demiştim sana aynı şeyi hatırlıyor musun?
hiç bir sebebin olmayabilirdi dedim...(kaldı ki senin çok haklı sebeplerin var)..
birlikte olmak için mutsuz olmamak dahi gerekmez, gerçekten mutlu değilsen dahi biter ilişki dedim...
topluma göre belki lüks ama bizler lüksü seviyorsak bu da bir seçim değil mi?
bak aklın yolu biri işte...
akıllı insanların mantığıda yolu da bir...

İşte bu çok doğru, hayatımızda hiçbir şeyin tekrarı yok malesef...
Allah yardımcın olsun, dilerim karşı taraf artık olanların farkına varır ve daha çok üzülmezsin.

nedense insanoglu kaybedince degerini anlar,biseylerin,yada birilerinin,birlikte iken neden kiymet bilinmezki,:teselli:
hayatin sinavi buda sana,bu sinavdan basari ile gecmeni,herseyin hakkinda hayirlisi olmasini dilerim:1hug:

Evliliğe umutlarla başlıyor insan ama olmayınca olmuyor demek ki...
Boşanmakta kararlısınız belli ki .Eşiniz bi süre sonra vazgeçecektir emin olun su anda aşk acısı cekiyor ,sizi özlüyor demek ki...siz tavrınızı koruyun bence...yeni hayatınızda mutluluklar..

kapında seni gerçekten bu dünyada en çok seven insan var,ve sen de o insanı gerçekten çok seviyosun.yazdıklarından anlıyorum.
şuradaki pek çok insan ister belki bu kadar sevilmek ya da zaten seviliyodur da senin gibi farkında değildir.
sorunun ne olduğunu sen biliyosun,ama bu kadar sevgiyle aşılmayacak bi engel asla olamaz bu dünyada.çok üzüldüm hem sana hem de seni gerçekten çok seven o adama.hatası ne olursa olsun

Aynen katılıyorum...

Diğer yorumunu da üzerine koy kaydirigubbakcemile5

Hiçbir sebep olmasa da bu lükse sahibiz...Mutlu olmamak... En büyük sebeptir , başka

sebep aramaya gerek yok bence.

Onlarca bahaneyi say , altına imzanı at yine de geçerli bahane bulunmaz . İyisi hiç

bahane olmasa da kesin karar vermek.

sevgi herşeyin üstesinden gelir mi?
hyr gelmez,sadece herşeyin üstesinden gelebilirim hissi yaratır ve sonuç yine pişmanlıklardır
ama bunu öngörüp de ,bitmesi gerekeni de bitirmek güçlü insanların işdiir ki laliş ablam çok güçlü biridir
laliş ablam lütfen kendini suçlu hissetme
sen kimseyi üzüyor değilsin
sen de kendi hayatını düzene sokmak istiyorsun ki bundan daha mantıklı ne olabilir ki?
evet karşı taraf üzülüyor ama ayrılık bu sen de üzülmedin mi sanki sadece sen daha farklı yansıttın büyük ihtimalle ve sen gerçekleri gördün
sen kendini onu üzüyorum diye düşünürsen o da bir gün sen beni çok üzdün çok yıprattın deyip bir de üste çıkar bu durumda

yorumlarını beğenerek okuyorum... o kadar aklı başında yorumları yapan bir insanın verdiği kesin karardan sonra HADİ TEKRAR DENEYELİM diyeceğinin tahmin etmiyorum.. karşı tarafın yaptıkları her ikinizi de üzüyor... allah en kısa zamanda istediğin mutlu günlerine kavuşturur inşallah....

bir insanın beyninde ve kalbinde herşey bitmiş ise devam etmek zorunluluk ve baskıdır
toplumun istediğini yaparak kendini hapishaneye atmaktır
hani birşey var adamın biri acile kaldırılmış ölüyorum doktor hatır için ölüyorum demiş doktor nasıl yani diyince o kırılmasın şunu yedim bu kırılmasın yedim yedim yedim ve ölüyorum demiş
bizlerde o kırılmasın bu üzülmesin derken ölebiliyoruz dostlar sen üzülme diyen yok
lale ayrılma nedenin ne olursa olsun bitmiş olanın arkasında bu kadar güçlü olman dimdik kalman çok güzel
verdiğin kararın yeni kuracağın düzende sana sonsuz huzur getirmesini dilerim

laleciim aslında ne diyeceğimi bilmiyorum ama yazmak istiyorumbenneyaptımki
seni burdan tanıyoruz,emin ol karakterine,hayat tarzına,felsefene hayran pek çok kişi var
verdiğin kararda haklı gerekçelerin olduğuna eminim,olmasa bile boşanmak istemen yeterlidirsengözlerimebaksanab
çok yoruldun ama sonuna geldin bence,biraz daha sabır lazıma.s
eşin kabul etmekte zorlanıyor ama eminim yakında o da kabul edeceka.s
umarım hakettiğin mutlu hayatı yaşarsın,inşallah hayatın boyunca yanında sevdiğin,seni seven insanlar olura.s.
sıkıntılarının en kısa zamanda bitmesini diliyorum canım,seni sevdiğimizi,yanında kocaman bi aile olduğunu hiç unutma olur mu?:teselli:a.s.

ablam seni seviyoruz biz çok hemde.
inan yazamıyorum sana yazamadım, elim gidipte ne yaptın diyemedim.
içinde kabuk bağlamaya başladığını sandığım yaranı bende bir tırnak atıp kanatmak istemedim.
ama sen zaten kanıyormuşsun.
dilerim eşinde sende en az hasarla atlatırsınız bu süreci :Saruboceq:

:teselli:
konuna yeni denk geldim canım arkadaşım.

lalem, eşin hala kabullenemedi, son çırpınışları... seni kaybetmeden önce, sen ayrılık sinyallerini vermişsin. düzelecek olsaydı, bu kadar sürede bir gelişme elde ederdiniz.
bir şekilde o da kabullenecek.
bence en iyisi, ailen size gelmelerine engel olsun, konuşsunlar onunla. size bu kadar yaklaşmasın. kararınızı verdiniz, mahkeme günleri dışında, çok özel bir durum olmadıkça görmeye gelmesin seni... çünkü, bu ikinizi de daha çok yıpratıyor.

bu ısrarları karşısında yeniden bir araya gelseniz bile, en ufak bir olayda patlak verir, yine ayrılırsınız. sen kafanda bu evliliği tamamen bitirmişsin çünkü. bunu anlaması lazım bir şekilde. eskisi gibi olamaz artık hiçbir şey.

maalesef onun da pek kontrolünde olmayan nedenlerle bu duruma gelmişsiniz. eğer bu evlilik sana zarar veriyorsa, ve siz bu duruma çözüm getirememişseniz; ayrılmak doğru bir tercih.
artık onun da senin kararına saygı duyup kabullenmesi, kendini çekmesi lazım.

umarım, onun çevresinde, onu teselli edebilecek, doğrusunu gösterebilecek samimi dostları ve akrabaları vardır. daha kolay atlatması için bu şart.

Son düzenleme:
Sizi yazılarınızdan az çok tanıyorum ve şunu anladımki evliliğiniz hem kalbinizde hemde beyninizde zaten çoktan bitmiş bu kesin ama bazı arkadaşlara bende katılıyorum evden kovmak değilde artık gelmesini engellemeniz yada çat kapı geldiğinde müsait olmadığınızı söylemeniz gerekiyor ki oda artık sizin yanınızda ne eş nede arkadaş olarak yeri olmadığını anlasın.
Sevgilerle hakkınızda hayırlısı Allah pişman etmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…