Sadece Anlatmak İstedim...

Sevgili lale zor bir süreç yaşıyorsunuz.
Umarım herşey istediğiniz gibi olur...
Allah kolaylık versin...

Laale, eger "itiraf"la ilgi bir sitede gecen aylarda yayinlanan itirafin sahibi sensen- ki o da Laale nickli 29 yasinda Izmir'de ve bosanma asamasinda, dava acilmis ama sonuclanmamis- sebeplerinde sonuna kadar haklilin. esin kredisini sonuna kadar tuketmis ve seni hiic haketmemis. affetmemekte de sonuna kadar haklisiin.

Son pismanlik, gozyasi fayda vermiyor ne yazik ki. kredisini tuketmeden once dusunecekti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laale, eger itiraf.com'da gecen aylarda yayinlanan itirafin sahibi sensen- ki o da Laale nickli 29 yasinda Izmir'de ve bosanma asamasinda, dava acilmis ama sonuclanmamis- sebeplerinde sonuna kadar haklilin. esin kredisini sonuna kadar tuketmis ve seni hiic haketmemis. affetmemekte de sonuna kadar haklisiin.

Son pismanlik, gozyasi fayda vermiyor ne yazik ki. kredisini tuketmeden once dusunecekti.

Canım ya keşka itiraf.comdan falan bahsetmeseydin. Arkadaşımız bu konuları burada hiç dile getirmemişti.fisfisfis

Zor bi dönemdesin.
allah yardımcın olsun.
inşallah en kısa zamanda atlatır kendi hayatının yolunda emin adımlarla yürürsün:1hug:
Herşey gönlünce olsuna.s.

Laale, eger itiraf.com'da gecen aylarda yayinlanan itirafin sahibi sensen- ki o da Laale nickli 29 yasinda Izmir'de ve bosanma asamasinda, dava acilmis ama sonuclanmamis- sebeplerinde sonuna kadar haklilin. esin kredisini sonuna kadar tuketmis ve seni hiic haketmemis. affetmemekte de sonuna kadar haklisiin.

Hiç tanımadığım birinin burada kullandığım nick ile araştırma yapması ve benzerlik bulması ne kadar ilginç..:1shok:
O bahsedilen itiraftan haberim var..
Ancak yeteri kadar aklım meşgulken gereksiz kişilerin yazıp çizmeleri ile ilgilenmemeyi tercih ediyorum..:nazar:

Hiç tanımadığım birinin burada kullandığım nick ile araştırma yapması ve benzerlik bulması ne kadar ilginç..:1shok:
Ancak yeteri kadar aklım meşgulken gereksiz kişilerin yazıp çizmeleri ile ilgilenmemeyi tercih ediyorum..:nazar:

ne bilim banada tuhaf geldi .......... laale olan izmirde yaşayan boşanma aşamasında olan çok kişi vardır .......... iyide sen neden laleyyi araştırıyon ona şaştımfisfisfis

Itiraf sitesini ve KKyi cok iyi takip eden biri olarak o itirafa benim de cok dikkatimi cekmisti..
Laale´ye de söylemistim..

Bunu kendimce sadece sana özenip,senin kiligina bürünüp orda burda hayatini dallayip budaklandirip yazan biri olarak yorumladim ben sahsen hihoyyyt
Tabii yüzde %1lik bi ihtimal birakirsak,tesadüf de olabilir,durup dururken kimsenin günahini almak da istemem.. şakkıdı

Konuya dönersek;
fazla samimiyetimiz olmasa da ben de sitede yazilarini,fikirlerini takip eden ve taktir edenlerdenim Lale..
Akli basinda mantikli bir kadin oldugunu söylememe gerek yok sanirim..
Bu konuda da mutlaka cok gecerli sebeplerin oldugunu düsünüyorum..
Umarim en kisa zamanda sonuclanir bu olay ve feraha kavusursun..:Saruboceq:
Allah´tan herzaman hakkinda hayirlisi olsun :1hug:

Aynen katılıyorum...

Diğer yorumunu da üzerine koy kaydirigubbakcemile5

Hiçbir sebep olmasa da bu lükse sahibiz...Mutlu olmamak... En büyük sebeptir , başka

sebep aramaya gerek yok bence.

Onlarca bahaneyi say , altına imzanı at yine de geçerli bahane bulunmaz . İyisi hiç

bahane olmasa da kesin karar vermek.

yorumunuza teşekkür ederim...
ancak bir şeyi düzeltiyorum, mutlu olmamak değildi kastettiğim mutsuz olmamaktı...
şimdi ikisi arasında fark ilk bakışta anlaşılmayabilir...
ilişkide mutsuz olmayabilirsiniz ama mutlu olmak çok başkadır, bambaşkadır...
bir şey eksik duygusuyla yaşarsınız oysa görünürde herşey tamdır, ama siz görünmeyeni ararsınız...
iki yarımın bir bütün etmediğini anladığınızda ve kendi yarımlığınız yüzünüze tokat gibi çarptığında önce bir ne oluyor dersiniz...
ancak kendi içinize yönelip mutluluğu bir başka kişide aramamayı öğrendiğiniz zaman bu sefer karşısınızdakini de mutlu edememeye başlarsınız...
kimse kimseyi mutlu etmek için dünyaya gelmemiştir oysa, mutlu insanla mutlu olursunuz...
karışık anlattım ben, ama konusuna yorum yaptığım canım beni çok iyi anladı eminim...
o zaten beni hep anladı, bazen git başımdan dedi ama yine de anladı...
o lüksü seviyor, o lüks ona doğuştan verildi...
unutmuştu, hatırlattık...
bitti, gitti...
hoşgeldin yeni hayat...

Sanırım hayatında emin adımlar atan, her konuşması, her davranışı ince bir süzgeçten geçmiş gibi mantıklı, düzgün, örnek sayılacak insanların "kesinlikle hayatında her şey yolundadır" diye düşünüyoruz.
Belki de burada yorum yapan, konunun detaylarını bilmeyen ve bir çıkış yolu bulabilmek için çözümler üretmeye çalışan arkadaşların şaşkınlıkları bundandır. Ne söyleseler yetmeyecektir belki... ama tamamıyla paylaşıyoruz bu yorgunluğunu, bitkiliğini, üzgünlüğünü.. keşke bu bile üzerindeki yorgunluğu bir parça alabilse.
Hayat senin için en güzel senaryoları yazsın canım...

ne bilim banada tuhaf geldi .......... laale olan izmirde yaşayan boşanma aşamasında olan çok kişi vardır .......... iyide sen neden laleyyi araştırıyon ona şaştımfisfisfis

Itiraf sitesini ve KKyi cok iyi takip eden biri olarak o itirafa benim de cok dikkatimi cekmisti..
Laale´ye de söylemistim..

Bunu kendimce sadece sana özenip,senin kiligina bürünüp orda burda hayatini dallayip budaklandirip yazan biri olarak yorumladim ben sahsen hihoyyyt
Tabii yüzde %1lik bi ihtimal birakirsak,tesadüf de olabilir,durup dururken kimsenin günahini almak da istemem.. şakkıdı

Konuya dönersek;
fazla samimiyetimiz olmasa da ben de sitede yazilarini,fikirlerini takip eden ve taktir edenlerdenim Lale..
Akli basinda mantikli bir kadin oldugunu söylememe gerek yok sanirim..
Bu konuda da mutlaka cok gecerli sebeplerin oldugunu düsünüyorum..
Umarim en kisa zamanda sonuclanir bu olay ve feraha kavusursun..:Saruboceq:
Allah´tan herzaman hakkinda hayirlisi olsun :1hug:

Ahhh ahhh..
Sıkmayın canınızı arkadaşlar ya..:1rolleyes:
İnanın ben takmıyorum..
Tesadüf ya da bilerek yapılan bir oyun..
Ama amaç sinirlendirmekse,üzgünüm başaramadılar..
Çünkü gerçekdışı olaylara ilgim yoktur..
Hiç kimsenin hayal dünyasına karışmam:dilcikar:

yorumunuza teşekkür ederim...
ancak bir şeyi düzeltiyorum, mutlu olmamak değildi kastettiğim mutsuz olmamaktı...
şimdi ikisi arasında fark ilk bakışta anlaşılmayabilir...
ilişkide mutsuz olmayabilirsiniz ama mutlu olmak çok başkadır, bambaşkadır...
bir şey eksik duygusuyla yaşarsınız oysa görünürde herşey tamdır, ama siz görünmeyeni ararsınız...
iki yarımın bir bütün etmediğini anladığınızda ve kendi yarımlığınız yüzünüze tokat gibi çarptığında önce bir ne oluyor dersiniz...
ancak kendi içinize yönelip mutluluğu bir başka kişide aramamayı öğrendiğiniz zaman bu sefer karşısınızdakini de mutlu edememeye başlarsınız...
kimse kimseyi mutlu etmek için dünyaya gelmemiştir oysa, mutlu insanla mutlu olursunuz...
karışık anlattım ben, ama konusuna yorum yaptığım canım beni çok iyi anladı eminim...
o zaten beni hep anladı, bazen git başımdan dedi ama yine de anladı...
o lüksü seviyor, o lüks ona doğuştan verildi...
unutmuştu, hatırlattık...
bitti, gitti...
hoşgeldin yeni hayat...

Aslında özellikle senin ve Betiş'in mesajlarına yorum yazmıyorum..
Seni anlıyorum demek yetersiz sana,seninleyim,yanındayım hatta sen yanımdaydın ve yanımdasın..:1hug:

bak benim aklıma hiç böle şeyler neden gelmez:mymeka:
arkadaşım sıkılmış diyip açıklama yapmıyor nedenimi bilmiyorum nasıl yardım edeceğim diyip neden araştırma yapmadım:dilcikar:

bak benim aklıma hiç böle şeyler neden gelmez:mymeka:
arkadaşım sıkılmış diyip açıklama yapmıyor nedenimi bilmiyorum nasıl yardım edeceğim diyip neden araştırma yapmadım:dilcikar:

Aman be canım komik işler bunlar inan ki..
Hiç yorum yazmaya da gerek duymuyorum da senin ilk mesajına da teşekkür edememiştim,o yüzden geri geldim..:1hug:

kararını kesin vermis tum kapilari da kapatmissin
goruyorum ki kim ne dese bos
mutluluklar dilerim sadece bunda nsonraki hayatında

Poff, o kadar iyi bilirim ki o "her şey bittikten sonra" gelen umutsuz çabaları, hediyeleri, çiçekleri, yalvarmaları, ikna çabalarını... tam bir yıl yaşadım bu ortamı içimde her şey bitmiş olmasına rağmen kırmamak için, daha çok üzmemek için göz yumdum. O kadar içim acıyordu ki haline, kendimi kahrediyordum onu bu kadar üzdüğüm için...

Tam bir yıl sonunda ben hala aynı noktadaydım...ve sonunda kabullendi.

Ama çirkinleşerek...herkese çıkıp ben onun için neler yaptım bunca zaman diyerek, kötü cadı beni ilan ederek, o bir yılın öncesini hiç hesaba katmayarak, beni malla mülkle, öz evladımla tehdit ederek.
Aslında çaresiz bir insanın çırpınışlarıydı bütün bunlar.. ama yetmedi tabii, gözümde alçaldı sadece, onu kırmamak adına uzattığım mutsuz gecelerin her biri tek tek oturdu içime...

O kadar iyi anlıyorum ki seni. Neredeyse aynı şeyleri yaşamış bir kadın olarak sana tek tavsiyem buna çok fazla izin verme Laalecim. Onu kırmak, üzmek istemediğini biliyorum, anlıyorum ama umudunu tamamen yitirdiği andaki yüzüyle inan bana yüzleşmek istemeyebilirsin. Biraz katı ol, sınırlarını bu kadar ihlal etmesine izin vermemeye çalış...

Kırılmadan, üzülmeden ayrılık olmaz bunu unutma. O da kendi payına ne kadar mutsuzluk düşüyorsa onları yaşayacak, sen bunu azaltamazsın... ama kendi üzüntünü azaltabilirsin. Lütfen biraz daha katı ol... kendin ve ailen için yap bunu. Allah hakkında hayırlısını versin inşallah...

Aman be canım komik işler bunlar inan ki..
Hiç yorum yazmaya da gerek duymuyorum da senin ilk mesajına da teşekkür edememiştim,o yüzden geri geldim..:1hug:

o güzel yüreğine birazcık ferahlık verebildimse teşekküre gerek yok iyi olman en güzel teşekkürdür benim için Şeniz
hem ben anladımki yerimsenibensenin bana geri dönmene gerek yok bilirsin zeki gadınımdır:jeyyar:
dualarımdasın inan rabbim herşeyi gönlüne göre versin :Saruboceq:

Sizi sadece yorumlarınızdan tanıyorum
Kararınızı vermişsiniz
Hakkınızda hayırlısı ne ise o olur inşallah:Saruboceq:

Ben konunu yeni gördüm Laale...

Ayrıca bu hususta ne kadar yardımcı olurum onu da bilemiyorum (kelin ilacı misali...)

Zaman işte elimizde tutamadığımız tek şey zaman... Belli ki sen o sıkıntıların altından zor da olsa kalkmayı becerdin sıra eşinde ne kadar dayanıklı, ya da ne kadar becerebilir orasını bilemiyorum...

Nihayetinde bu ortak bir karardı (Keşke olmasaydı demek için de geç sanırım)

İnşallah o da atlatır sende huzur bulursun...

Hakkınızda hayırlısı olsun...

Sevgilerle....

Eger o itirafi yapan bayan sensen bile kendinle gurur duymalisin! En dogru karari vermissin cünkü...önemli olan da bu zaten...

Laalem ta başından ta en baştan okudum,hiç bir mısrayı,hiç bir kelimeyi atlamadan!!

Bu kadar kararlı ve hayata sıkı sıkı bağlanan,güçlü ve asil bir bayan gördüm karşımda.Seni öncelikle bu duruşundan dolayı tebrik ediyorum arkadaşım.

Ben inanıyorumki Lalişim yürüyeceği yolu çoktan çizdi ve o yolda dimdik,sağlam adımlarla ilerliyor.Ben inanıyorumki Lalişim kendi mutluluğu için bu kötü günlerden ne kendisini, nede etrafındaki insanları düşünerek,kimseyi üzmeden,kendiside üzülmeden alnının akı ile çıkacak ve hayatına yine mutlu gözlerle devam edecek.

Çok şey yazmak istiyorum ama sadece kelimleri toparlamakta zorlanıyorum inan birtanem.Ama sen benim içimden geçenleri az çok tahmin edebiliyorsundur.

Rabbim senin yar ve yardımcın olsun güzel arkadaşım.İleride her şey ama herşey istediğin güzellikte olur inşallah.Yolun açık olsun. a.s.

X