Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

kızlar sıcak çikolata üzerine nar kızılı hakkıında yorum yapabilecek olan yok mu??

benim saçlarımda şu anda platin sarı ama ben kızıl yapmak istiyorum ama öle koyu falan değil baya ateş kızıl falan tek boyamada tutarmı saçım bilemiyorum ama

saçım nasıl duruo?bide kaşım düşük kızlar kaş kaldırtsam rahat ederim miyim sizce?:18:

Eklentiler

• $Fotoğraf1407.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleme:
Saçının uçları baya koyu tutmuş fakat renk güzel beğendim teninizede gitmiş. kaşlarınızı aldırırsanız daha iyi olur kavis verdirebilirsiniz benim de kaşlarım normalde düz ama aldırırken kavis verdiriyorum sorun ortadan kalmış oluyor biraz inceltirseniz gayet uyumlu olur yüzünüzle :)

Son düzenleme:

a)kaşımı kazıtıcam.b)kaşıma dövme yapıcam c)kaşımı astırtıcam bir çözüm olmalı valla küçük emrah gibi aptal bakışımdan sıkıldım

Son düzenleme:
a)kaşımı kazıtıcam.b)kaşıma dövme yapıcam c)kaşımı astırtıcam bir çözüm olmalı valla küçük emrah gibi aptal bakışımdan sıkıldım

Kaslarina sakin bu üc islemden birini yaptirma. Cok güzel kaslarin var alinmaya cok müsait. Uzman birine gidip yüzüne uygun bir sekilde aldirirsan cok güzel olurlar.

kaşına o tür işlemleri asla yaptırma yazık edersin. Aldırdığında gayet güzel olurlar diğer türlü ise yapmacık olur ve hiç hoş bir görüntü değil.

yaaa kızıl kızlar yok mu şu renkleri bilebilecek bana yardım edebilecek biri saçlarım sıcak çikolata ama altta sarı vardı aktı biraz ama kızıl hastasıyım bu renklerin tonları nedir nasıl elde edebilirim yaaaaaaaa kaç konuda sordum kimsede cevap yok helpppp

Bayıldım bendeeee :82:

nar kızılı buna benzer oluyo ama saç renginiz çok koyu değilse çok güzel tutuyo palette 6.88 öneririm ben yaptım süper oldu bence

buldummmmmmmmm sanırımm :) koleston kor ateş kızılı :)

bende kızıl sevıyorum ama tam kızıl degıl, kestane gıbı..onerısı olan var mı? bır boya denedım alerjı yaptı aynısını tekrar kullanmak ıstemıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…