Eşim saçımı kesmek istiyor

Ay kıvırcık kıvırcık göğüs kılları her yerde ya biz de kesip atalım madem oralarını buralarını
Dimi yani önce kendi kıllarına bir çare bulsunlar da sonra bizim saçlarımıza laf etsinler.Erkekler birde uzun saçı sever hiç biri kazıt demez bu adam normal değil belli ama kadında garip.🙄

Saçlarım belime kadar uzun eşim saçlarım dökülmeye başladığı için ve evin her yerinde saç görmek istemediği için saçlarımı kesmek istiyor normalde küt falan istese kabul ederdim ama direkt makina il kesicekmiş muhtemelen 3 e yada 0 a vuracak daha önce böyle bişey yapmış olanınız varmı ne kadar sürede uzar nasıl durur ve lütfen bu konun altına yok kestirme falan yazmayın kesin kesicekmiş daha önce bunu yaşamış olan varmı diye soruyorum
Siz de makineyi alıp ç*künü kökten kazıyın bakalım nasıl olur. Ne andaval kocalar buluyorsunuz kendinize ya.

Sen saçını kazı kız o da ağda yapsın :KK70:

Saçların açık mı dolaşıyorsun ör saçlarını bir yere dökülmez, benim de emzirme döneminde çok döküldü saçlarım hep ördüm, banyodan sonra sadece balkonda taradım tekrar ördüm, her taradıkdan sonra ne olur ne olmaz üstümü başımı silkeleyip süpürdüm hiç böyle yemekte orda burda çıkma problemi yaşamadım herşeyin çözümü var.

Belime kadar saç diyor, yıkaması taraması hele bı de dokuluyorsa yarım metre saç her yerde halı fayans laminant dusunemiyorum
Konu o mu? Konu kocası zorla sıfıra vuracakmış buna nasıl izin verir herkes buna tepki gösteriyor. Kestirip kestirmemek kendisinin kararı. Yobaz kocasının değil.

Konu o mu? Konu kocası zorla sıfıra vuracakmış buna nasıl izin verir herkes buna tepki gösteriyor. Kestirip kestirmemek kendisinin kararı. Yobaz kocasının değil.
Evet konu o değil ama yangına körükle gitmek istemedim , işin oluruna baktım , kendisi eşinin tavrına sizin kadar takılmamış sanki

Benimde saçım çok uzundur dizimin üstüne kadar birden ev tüy dolmaya başladı eşimde midesi bulandı aşkı eve daha fazla süpür dedi robotla ortada kalmasın sonra dedıkı bir sorunmu var neden böyle. Oluyor doktor ş gittik diyet yaparken çok hata yapmışım herhalde vitaminsizlikten hep dökülme olmuş bende kestim ama işte belime kadar kestim yinede pişman oldum hiç alakası yokmuş kesmeyle

Benimde saçım çok uzundur dizimin üstüne kadar birden ev tüy dolmaya başladı eşimde midesi bulandı aşkı eve daha fazla süpür dedi robotla ortada kalmasın sonra dedıkı bir sorunmu var neden böyle. Oluyor doktor ş gittik diyet yaparken çok hata yapmışım herhalde vitaminsizlikten hep dökülme olmuş bende kestim ama işte belime kadar kestim yinede pişman oldum hiç alakası yokmuş kesmeyle
Oha yere kadar uzatsaydın

Bu kadar uzun saç boyunuzu kısa gösterir. Ayrıca hiç tarz değil, kıro duruyor kimde olursa olsun. :olamaz:

O nasıl koca. Gel seni doktora götüreyim vitamin eksikliğine baksınlar demek yerine kesmek istemesi nedir ya
Kesmek ayrıca çözüm değil. Vitamin takviyesi al ve dökülme karşıtı şampuan kullan tamamdır

Herif salakta diğer bir yorumda bulunayım. Ya burada bahsedilen saçlar baya uzun. Saç kökü hariç cansız. Ve bu kadar uzunlukta bir saçı beslemekte zorlanıyordur vücut bence.

Saçlarım belime kadar uzun eşim saçlarım dökülmeye başladığı için ve evin her yerinde saç görmek istemediği için saçlarımı kesmek istiyor normalde küt falan istese kabul ederdim ama direkt makina il kesicekmiş muhtemelen 3 e yada 0 a vuracak daha önce böyle bişey yapmış olanınız varmı ne kadar sürede uzar nasıl durur ve lütfen bu konun altına yok kestirme falan yazmayın kesin kesicekmiş daha önce bunu yaşamış olan varmı diye soruyorum
Sıfırı bilmem de benim saçlarım da çok uzun ve dökülüyordu, belki güçsüzdür diye kısacık kestim hala dökülüyor. Sakın öyle bi hata yapma. Ayrıca keseceksen de kuaföre git kadınsı boyutlarda kestir istiyorsan, sıfır ne!!! Bu ara bu erkekler kafayı yemiş sabah beri neler okuyorum forumda tövbeeeessst

Eşine ne be senin saçından.. Ne münasebet o kesicekmiş.. Sakın izin verme.. Dökülebilir bunun çözümü bu. degil..

X