Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim :) Bir sonraki boyamada dediğiniz gibi yapıcam.

Merhabalar,
Benim saçlarım da çok dökülüyor. Doktora gitmiştim hormanal bi problemim olmadığı için Priorin şampuanla Minoksil sprey önerdi. Bu ikisini 5 ay filan düzenli kullandım. Dökülme büyük ölçüde azaldı. Sizin sorunuza gelecek olursam dediğim şampuan da bitkisel ve kızıl boyayı hiç akıtmadı.Saç dökülmesi konusunda herkese farklı ürünler iyi geliyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi akşamlar.

ağlamak üzereyim

saçlarım normalde yani kendi saçım kumral , ama 2 sene önce sarı tonlarında bişi yapmıştım sonra sevmedim ve kendi saçlarıma boyattım koyu kumral boyattım , çok güzel oldu , ama zamanla aktı aktı gene sarılar geldi bende gene boyattım koyu kumrala , gene aktı tabi bu sefer dedimki kızıllık olsun , aslında çok kızıl istememiştim saçlarım uzun olduğu için 2 tüp boya gidiyor , kuaförde 1,5 tüm koyu kumral içine , yarım tüm yanlış bilmiyorsam , kor kızıl sıktı. https://www.kuaforsepeti.com/images/exitenn_katalog_logo.jpg

aslında renk güzel oldu sevdim , koyuydu ama hafif kızıldıda güneşte anlaşılıyordu falan , ama ilk boyandığı günler mor gibi duruyordu... neyse dün diplerim geldi , bende boyatmaya gittim yeniden , bu sefer dedimki o baştaki gibi morluk olmasın , kızıl olsun nasıl olcaksa ... bu sefer 1,5 tüp koyu kumral içine , yarım tüm aşk alevi , sıktı kuaför ve sonuç saçlarım resmen PEMBE !!! nişanlım görünce delirdi , babam palyaço olmuşsun dedi , sokağa çıkmak istemiyorum , nasıl akar bu boya yada sizce akar mı ? bi kere duşa girsem mesela , 5 - 6 şampuan yapsam akar mı acaba ... yeniden boyatmak istemiyorum çünkü , yarında arkadaşımın nişanı var bu şekilde nasıl gidicem 43:

canım loreal marjirel markası sanırım heryerde bulunmuorum nasıl tedarik ediıosun net yoluyla mı sipariş verebiliıoruz bi bilgilendirebilrimisin beni ?

Canım kızıl eğer beyaz tenliysen gerçekten çok yakışıyor fakat banyo yapma sıklığını değiştirmen gerekiyor malesef :/ Benim günlerce dışarı çıkmadığım oldu banyoya girmeyim de akmasın diye.

Ben saçımı koleston köpük boya kızıl büyü ile boyuyorum birde elimde koleston kızıl cazibe boya var ikisini karıştırıp boyasam nasıl olur biri köpük boya diğeri normal?Fikir verebilir misiniz?

biara bende kirmizi tonlari kullandigim icin kuaforumden bi bilgi almistim shampuanima azicik kullandigim boya katip karistiriyordum ve bildiginiz gibi kirmizinin canliligini kolay kaybetmesinden kurtulmustum , uygun eldiven kullanmayi unutmayin bi zararini gormedim ve hep canli parlaktilar

Slm kızçeler, palette yoğun bakır 7.77 ile koleston açık kumral 8.0 'ı karıştırsam. Daha açık bir sonuç elde etmek için, sizce nasıl olur. Kendi saçım karamel uçlar daha açık tabi =)

merhaba kızlar ;

bende kızıl (palette sarap kızlı) boyadım sacımı dun.ben kızılı sevıyorum ama sac derim kıpkırmızı oluyor 2/3 gun bun için bi yöntem varmı ?
boya hemen akmasın dıye sampuan yapmayın dıyorlar ama sac derisi kıpkırmızı bunu nasıl cözüyorsunu?

teşekkürler,:18:

bu da neva color kırmızısı bakalım ne diyeceksinz:=)

Eklentiler

• $Fotoğraf1171.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 91
kızlar bnm saçlarım sıcak çikolata ama nar kızılı boya aldım nasıl olur sizce???

yaklaşık iki yıl kadar kullandım kızıl rengi, orielle açtırmak ilk büyük hatamdı, zemin çok açık olunca haliyle uzun süre turuncu dolaştım, neyse boyaya boyaya renk oturdu malum kızıl akarrr akarrrrrr akarrrrrrr...bu seferde saçlarım isyan bayrağını çekti kızıla bayılıyorum, hala nerede bir kızıl görsem algıda seçiciliğinde etkisiyle odaklanıyorum fotoğraflarıma bakar, iç geçiririm siyah saçlarımla, kızıl candır ya, her tonu ayrı güzel, ahhhh be!

kızlar doğal görünümlü bir kızılı hangi boyayla elde edebilirm? bakırlar fln güzel ama doreliklerinden dolayı boya olduğu çok belli, içinde pembelik bulunan kızıllar doğada zaten yok. ben böyle dore dore parlamayan, gerçek kızıllarınki gibi bi renk istiyorum. bakır kumral falan alsam olur mu acaba :S

5aya yakındır bende kızıl kullanıorum evet akıo ama ben cok begenıorum goren herkesde ole soluo
bıraz zor ama deger bence

Son düzenleme:
kızlar ben saçımı kızıla boyamak istiyorum. daha önce kolestonun aşk alevi ve kızıl büyüsünü denemiştim kolestondan memnun kaldım ama kızıllar pek öyle belli olmadı. ben biraz daha kızıl olduğu belli olsun istiyorum. kolestonun kor ateşi kızlı ile vahşi kızıl arasında kaldım. ama korkuyorum bi yandan kıpkırmızı da olmak istemiyorum :18:. siz ne önerirsiniz bana bu renkleri kullanan varsa nasıl oluyo resimlerdeki gibi gerçekten kıpkırmızı mı oluyo? yardımcı olursanız çok sevinicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…