Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

yaaa kızıl kızlar yok mu şu renkleri bilebilecek bana yardım edebilecek biri saçlarım sıcak çikolata ama altta sarı vardı aktı biraz ama kızıl hastasıyım bu renklerin tonları nedir nasıl elde edebilirim yaaaaaaaa kaç konuda sordum kimsede cevap yok helpppp:KK43:

bende bu renklere hayır demezdim, çok canlılar :KK16:

Kızlar benim saçlarımın uçları diğer taraflarına göre daha açık bir kızıl.Bu renk farkı nasıl kapanır sizce.Bu arada yoğun bakırla kahve bakır karışımı saçım.:KK43:

benim kız kardeşiminde saçları ateş kızılı kendi saç rengi açık kumraldı süper ötesi oldu

eveeeeet saçlarımı kızıla boyadım bende onca sene sarıdan sonra bana yardımcı olun sizce kahve bakır nasıl olur şarap kızılı üstüne açma kesinlikle olmadan ............

arkadaşlarsaçımı kızıla boyatmak istiyorum.saçım uzun olduğu için evde kendim boyayamıyorum.ama kuaförlerde sanırım orial kullanıyor.zaten saçlarım dökülüyor.sormak istediğim koyu kestane saçı kızıla boyamak için kuaförler saçın rengini orialle açıyorlarmı yoksa direk üzerine boyuyorlarmı?

merhaba bende saçımı kızıla boyadım kuaförde açtırdım tabi kuaförlere güvenmediğim için orealimi kendim aldım gittim saçım yinede zor açıldı çünkü uçlarda siyah boya vardı ve orealden sonra boyayacağın renk istediğin gibi tutmaz çünkü oreal saçın pigmentlerini renklerini siliyor daha sonraki boya istediği rengi verir ben bekliyorum ikinci boya için eğerki saçın kendi doğal koyu kestaneyse boya yoksa 30 luk veya 40 lik oksidanla boya yapılırsa tutar istediğin renk zaten kızıl boya yaparken doğal saça oreal sürülmez platin sarısı yapmıyacaksın sonuçta

Kızlar benim saçlarımın uçları diğer taraflarına göre daha açık bir kızıl.Bu renk farkı nasıl kapanır sizce.Bu arada yoğun bakırla kahve bakır karışımı saçım.:KK43:

uçları saçının üst bölgesiyle aynı ton değilse üstler koyu altlar açıkdıysa aktıkça altlar açık kalmıştır yada eger saçlarının uçları yıprandıysa lastik gibi olduysa boya tutmaz yıpranmış saç zor boya tutar çok açıcı oksidan kullanıyosanda olur altları 20 lik olanla boyamayı dene

her hafta boyuyorum kızıla.Bıktım artık cahilce sürdüm hint kınasını 1 sene önce halaa boya tutmuyo :18::KK19:

Arkadaşlar ben saçımı şarap kızıla boyadım nette o kadar baktım ama bulamadım şimdi bakır kahve aldım palette nin şimdi lütfennnnnn cevaplarsanız çokkk memnun kalıcam acaba bu kahve bakıra ne karıştırsam daha bakırımsı bir renk olur tecrübeli bilgili arkadaşların bana yardımcı olup fikir vericene inanıyorum şimdiden çooook ama çoook teşekürrrrrleeerrrrr.......

tşkederm :-)
akos'un çilek rengi diye bir boyası war o bu rengi weriyor hatta daha canlısını bu 3-4 hafta geçmiş haliydi =)
diplerim de koyu kahwe olmasına rağmen açıcı kullanmadan aynı boyayla boyadım we renk farkı olmuyo çok canlı bi renk buna karşın boya biraz kimyasal içerikli onu da ekliyim.

selam.. bende saçımı bu renge boyamak istiyorum akosun yanına kaç vol oksidan alıyosun benim saçım açık renk ben kaç vol almalıyım sence? sadece oksidanı ve akosu karıştırıp sürüyosun yoksa içine başka kattığın bişey varmı bazılar katıyo ondan sordum? birde ıslak saçınamı kuru saçınamı uyguladın?

Evde boyamak için pembemsi kızıl için hangi marka ve numarayı önerirsiniz?

akos gelincik kırmızısı, ben de bu rengi kullanıyorum. zeminin çok koyu değilse açma işlemi yapmanı tavsiye etmem, bikaç boyamada renk oturur. açılmış saç üzerinde kızıl çok çabuk akıyo, ben ayda bir diplerim geldiği için boyuyorum, akmış hali bile canlı bi kızıl.

Kızıl sac konusunda uzman olanlardan sorularıma cevap bekliyorum.Saclarım doğal renginde koyu kumral.Oriel kullanmadan kızıla boyatabilirmiyim.Koyu kızıl tonlarında bi renge boyatıcam tutar mı? illa açmak mı gerekir?

Kızıl sac konusunda uzman olanlardan sorularıma cevap bekliyorum.Saclarım doğal renginde koyu kumral.Oriel kullanmadan kızıla boyatabilirmiyim.Koyu kızıl tonlarında bi renge boyatıcam tutar mı? illa açmak mı gerekir?
Koyu kızıl istiyosan tutar canım

$295731_290358394322999_287596127932559_1251149_1705811822_n.jpg bayanlar merhaba .
Saçlarımı ilk defa boyayacagım ve bu renk olsun istiyorum .. Acaba bu ne renk yardımcı olabılecek var mı ? şimdiden teşekkür ederim :KK1:

X