Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çilekten alışveriş yapabiliyoruz amaaaaaaa gümrükte vergisini kesicekler ve ne kadar olduğu henüz belli değil bunu öğrenmeden bişey almayın derim...

çileğe dün mail atmıştım
Tr siparişleri ve gümrük konusunun ne alemde olduğunu sormuştum
şimdi cevap geldi

Değerli Müşterimiz,
Sorunuz için teşekkür ederiz.
Türkiye'ye gönderilerimiz devam etmektedir.
Müşterilerimizden şu ana kadar tarafımıza gümrükle ilgili herhangi bir problem iletilmemiştir. Ancak Türkiye'de posta gönderileri ile ilgili son yayınlanan düzenleme doğrultusunda, siparişiniz ile ilgili her türlü gümrük işlemlerinden sizin sorumlu olduğunuzu ödeme sayfamızda belirtiyoruz. Bu konuda şu ana kadar herhangi bir problem yaşanmamış olmasına rağmen, siparişinizin gümrükte tutulması veya kalması halinde bizim bunun takibini yapma imkanımız olmayacaktır.
Eğer gümrük vergisi ödemek zorundan kalırsanız, ödeme yapmadan önce lütfen önce ödemeniz istenen vergi tutarını bize e-mail ile bildirip müşteri hizmetleri bölümümüzün onayını alınız. Lütfen sipariş numaranızı mesajınızda belirtmeyi unutmayınız.
Bu bilginin size faydalı olmasını umuyor, başka sorunuz olduğunda çekinmeden yazmanızı bekliyoruz.

Kind Regards,

Customer Services

çileğe dün mail atmıştım
Tr siparişleri ve gümrük konusunun ne alemde olduğunu sormuştum
şimdi cevap geldi

Değerli Müşterimiz,
Sorunuz için teşekkür ederiz.
Türkiye'ye gönderilerimiz devam etmektedir.
Müşterilerimizden şu ana kadar tarafımıza gümrükle ilgili herhangi bir problem iletilmemiştir. Ancak Türkiye'de posta gönderileri ile ilgili son yayınlanan düzenleme doğrultusunda, siparişiniz ile ilgili her türlü gümrük işlemlerinden sizin sorumlu olduğunuzu ödeme sayfamızda belirtiyoruz. Bu konuda şu ana kadar herhangi bir problem yaşanmamış olmasına rağmen, siparişinizin gümrükte tutulması veya kalması halinde bizim bunun takibini yapma imkanımız olmayacaktır.
Eğer gümrük vergisi ödemek zorundan kalırsanız, ödeme yapmadan önce lütfen önce ödemeniz istenen vergi tutarını bize e-mail ile bildirip müşteri hizmetleri bölümümüzün onayını alınız. Lütfen sipariş numaranızı mesajınızda belirtmeyi unutmayınız.
Bu bilginin size faydalı olmasını umuyor, başka sorunuz olduğunda çekinmeden yazmanızı bekliyoruz.

Kind Regards,

Customer Services

ayy çook teşekkürler bende bunu merak ediodum

loreal infallible mı yoksa maxfactor lasting mi yaz sıcağında daha kalıcı:44::44:

onun içinde kapatıcılığı az diyorlar karar veremedim bir türlü :KK43: cildim hassas biraz hangisi daha iyi olurki..zarar vermez yani...
hmmım.. bence kapatıcılık acısından fazla fark yok ama hassassa cıldın eczaneden dermatolojik ürünlere bak ama kullanman gerekmıyorsa da hiç kullanma bence:)sonucta alerjı yaparsa o urunden deıl senın cıldınden kaynaklanan bişe olacak..:93:

Clinique Perfectly Real Makeup Fondoten aldım günlük hafif maske bir fondöten olsun diye.

hafif hafif olmasına lakin, sıfır kapatıcılık, kimseye tavsiye etmem.

Arkadaşlar aranızda far bazı kullanan var mı?
Varsa hangi marka kullanıyorsunuz memnun musunuz??
Ben İnglot, Sephora, Too Faced ve Artdeco'yu çok duydum çok fazla parada vermek istemiyorum bi de alıp memnun kalmamak var sizler hangi markayı önerirsiniz??

Ben İnglot, Sephora, Too Faced ve Artdeco'yu çok duydum çok fazla parada vermek istemiyorum bi de alıp memnun kalmamak var sizler hangi markayı önerirsiniz??

far bazı kullanmıyorum ama göz altı için maybelline likit kapatıcı almıştım, onu göz üstüne de sürüyorum aydınlık bir görüntü olsun diye, geçen gün üzerine far sürdüm çok kalıcı ve canlı oldu, bir nevi far bazı gibi yanii, tavsiye ederim..

mayblineden 3 al 2 öde kampayası ile 3 tane ruj aldım :KK1: bi tanesini denedm ve çok beğendm :KK17: $Photo_00025.jpg

Ben kullanıyorum canım bende senin dediklerini çok duydum ilk deneme için sephora almaya karar verdim ama bir türlü bulamadım sonra inglot aldım bu yılda mac aldım gayet memnunum önceden kalıcılıkta sorun yaşıyordum şimdi süper :) uygun fiyat için art deco veya sephora alarak başla derimbulamazsan inglot al oda 20-25 tl arasıdır diye düşünüyorum ben macı 30-40 tl arası bişeye aldım sanırım tam hatırlamıyorum.

X