Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Selamlar ben geldimmmm herkes nerde yaz geldi alışverişten elinizi eteğinizi çektinizmi ????
ben en son indirimden loccitane elma badem kremini aldım :)
$P.jpg

magrentammmmmmmmmmmmmmm sana üzücü bi haberim var

bugün loccitane gittim hazır indirim varken stok yapim dedim

elma bademin toniğini ve spf 40 kremini istedim kız bana dediki artık elma badem serisi kalkıyor buyüzden bu ürünler yok

:KK53: surat ifadem aynen şöyleydi:KK53:

olurda gelirse arıycak beni

bende zeytin ağacı özünün köpüğü ve toniğini aldım

elma badem kadar etkili deilmiş toniği ama napim idare etces artık

Angelica (Melek Otu) serisini önerdi ama onda da indirim yoktu bide bu serinin spf li kreminden numune verdi

:84::84:

magrentammmmmmmmmmmmmmm sana üzücü bi haberim var

bugün loccitane gittim hazır indirim varken stok yapim dedim

elma bademin toniğini ve spf 40 kremini istedim kız bana dediki artık elma badem serisi kalkıyor buyüzden bu ürünler yok

:KK53: surat ifadem aynen şöyleydi:KK53:

olurda gelirse arıycak beni

bende zeytin ağacı özünün köpüğü ve toniğini aldım

elma badem kadar etkili deilmiş toniği ama napim idare etces artık

Angelica (Melek Otu) serisini önerdi ama onda da indirim yoktu bide bu serinin spf li kreminden numune verdi

:84::84:

Lattemmmmm nasılsın görüşmeyeliii özedim seniiii
yaaa nasıl yane tam bi krem buldum die sevinirken nasıl kalkıyooooo hemen gidip stok yapayım ben burda vardır inşallah indirime girmişti yaaa şimdi gene krem ara poffff ben zeytin serisinin köpüğünü almıştım denedim bana olmadı kuruttu cildiğimi elma badem yağ süper ama offff canım sıkıldı şimdi netten mi sipariş versek acep bende öteki ay alırım diodum doğumgünüm die çifter çifter :))))

Son aldığım ürünler genelde avon'un bi de tbs'nin kirpik ve kaş jelini aldım çok hoşuma gitti daha göz kalemi falan alacaktım %25 indirim varken ama oğluşum mızmızlanınca tek bir ürün alıp çıkmak zorunda kaldım.

Fakat aklım ayın ürünü olan c vitaminli yüz spreyinde kaldı acaba bu üründen alıp kullanmış olanınız var mı cildim kuruya dönük karma ayrıca çok hassas fakat ben bu spreyin makyaj sabitleme özelliği olduğunu okudum tbs'nin sitesinde acep cidden makyaj sabitleme konusunda işe yarıyor mu merak ediyorum eğer yarıyorsa almayı düşünüyorumda umarım yardımcı olursunuz...

Son aldığım ürünler genelde avon'un bi de tbs'nin kirpik ve kaş jelini aldım çok hoşuma gitti daha göz kalemi falan alacaktım %25 indirim varken ama oğluşum mızmızlanınca tek bir ürün alıp çıkmak zorunda kaldım.

Fakat aklım ayın ürünü olan c vitaminli yüz spreyinde kaldı acaba bu üründen alıp kullanmış olanınız var mı cildim kuruya dönük karma ayrıca çok hassas fakat ben bu spreyin makyaj sabitleme özelliği olduğunu okudum tbs'nin sitesinde acep cidden makyaj sabitleme konusunda işe yarıyor mu merak ediyorum eğer yarıyorsa almayı düşünüyorumda umarım yardımcı olursunuz...

güle güle kullan katrecim ben o c vitaminli spreyin böle ferahlamak içinya da arada cildi nemlendrmek istediğinde kullanılan bişey olduğunu duymuştum sabitleme özelliğini duymadım hiç :)))) ben sabitleme için mac fix kullanıyorum düğünümöde arkadaşımın makyajı akmasın diye sıktık normalde makyaj durmaz hiç suratında bütün gün benle koştu ama bişi olmadı makyaja hemde malzemeler kaliteli diildi yane flormar cecile falandı :)

güle güle kullan katrecim ben o c vitaminli spreyin böle ferahlamak içinya da arada cildi nemlendrmek istediğinde kullanılan bişey olduğunu duymuştum sabitleme özelliğini duymadım hiç :)))) ben sabitleme için mac fix kullanıyorum düğünümöde arkadaşımın makyajı akmasın diye sıktık normalde makyaj durmaz hiç suratında bütün gün benle koştu ama bişi olmadı makyaja hemde malzemeler kaliteli diildi yane flormar cecile falandı :)

Sağol canım sende güle güle kullan:) valla tbs'nin sitesinde yazıyor makyaj sabitleme özelliği olduğunu bende merak ettim acaba cidden işe yarıyor mu diye bu arada mac fix'in fiyatı ne kadar???

Sağol canım sende güle güle kullan:) valla tbs'nin sitesinde yazıyor makyaj sabitleme özelliği olduğunu bende merak ettim acaba cidden işe yarıyor mu diye bu arada mac fix'in fiyatı ne kadar???

ben alalaı baya oldu katrecim ama 40 tl civarı olması lazım bence tbsden geçerken bir gün dene bakalım ne kadar makyajı sabitliyor ona göre alırsın ama herçekten böyle bir şeye ihtiyacın varsa fixi öneririm uzun bir süre kullanabilirsin :)

ben alalaı baya oldu katrecim ama 40 tl civarı olması lazım bence tbsden geçerken bir gün dene bakalım ne kadar makyajı sabitliyor ona göre alırsın ama herçekten böyle bir şeye ihtiyacın varsa fixi öneririm uzun bir süre kullanabilirsin :)

yakınımda mac mağazası yok önce bi tbs deneyeyim memnun kalmazsam mac alayım bu mac'te indirim falan ne zamanlar oluyor.

iiiiiim magrentam sen nasılsın???

angelica serisinden verdiği numune de hoşuma gitti aslında ama badem elma efsaneydi:97: püfff yaaaa:84:

iiiiiim magrentam sen nasılsın???

angelica serisinden verdiği numune de hoşuma gitti aslında ama badem elma efsaneydi:97: püfff yaaaa:84:

lattemmm bende iyiyim napiym koşuşturup duruyorum :)
çok canımı sıktı şu mevzu mail attım faceden yazdım henüz cevap yok satış mağazasına sormak istemiyorum herkes başka bişi sölücek
en azından kremi beğenmişin tonik bu arada nettede yok baktım tam da aradığımı bulmuştum yaaa :KK43:

faceden cevap gelmiş :KK43: gerçekten kalkıyormuş pofff bakem burda varsa stok yapayım bare kremle temizleyici yağdan :)))) toniğim ilk günkü gibi duruyor hala :)

Son düzenleme:
Selam bayanlar gerçi bu ara kimsecikler bişi almıyor
lattem bende gittim ürünlere bakmaya malesef angelic'in sampleları yokmuş elimde denedim cilt bakımı için gelin daha iyi anlarsınız dediler
ben yağ bazlı temizleyicisinden çok memnunum 2 tane aldım diğer ay doğum günüm diye başka bişi almadım duruma göre spfli angelic kremi yada elma bademi almayı düşünüyorum :)
2 tane elma badem temizleyici yağım oldu baya götürür sanırım beni :):KK64:
$P.jpg

magrentam sen evlendinmi???? face ten loccitane yazdım dedinya orda gördüm Allah mesut etsin bitanem çok yakışmış gelinliğin darısı başımaaa :78:

magrentam sen evlendinmi???? face ten loccitane yazdım dedinya orda gördüm Allah mesut etsin bitanem çok yakışmış gelinliğin darısı başımaaa :78:

evlendim canım :))) görmüonmu etiketimi :pPP teşekkür ederim canım inşallah darısı başına :)))) hayırlısıyla :)

X