Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar fondötenim bitti, çilekte ysl fondötenler indirimde alsam mı, bildiğimden şaşmasam mı:S
ne dersiniz?

heyy kızlarrr nerelerdesinizz:92::92:
çilekte indirimler dolu ama hiç güzel şey yok:63:
ben de bu ara baya bıraktım kozmetik işini
eyeliner,oje ve başka bir tırnak bakım şeysi aldım o kadar:81:

slm kızlar :KK34: bu hafta lancome fondoten aldım missss gibi gül kokuo hafif çok beğendim su bazlıymış, bide göz altı için kapatıcı aldım yine lancome çok güzel, bide lipgloss aldım güllü lokum gibi tadı var çok beğendim :KK12:

selam kızlar geçen gün lorealin lash article 4d rimelini aldım, max factor 2000 kaloriden sonra müthiş geldi çok beğendim.

bir de şunu aldım mac' ten rengi duruşu güzel ama dudakları biraz yakıyor:S

$M73Y21.jpg

güle güle kullanın kızlar

çilekten artık sipariş veremiyomuyuz

selam lattem nasılsın görüşmeyeli çok pis sinirlendim bu işe ota boka el koyuyorlar bizde kazıklanalımatlıcaz kucaklarına sankiii pofffff

kızlar selam herkese çok yoğunum vaktim olmuo buraya gelmeye :))) ama şu son olay canımı çok sıktı biri dava açıo bloglar kapanıo biridava açıo alışveriş kısıtlanıyo yahu %500 vergi koymayın bizde nerde ucuz diye araştırıp yorulmayalım bundan sonra tekin acarmış sevilmiş gidilmez öyle olmaz böyle olur bende mac watsons takılcam zaten mac a başlamıştım ama kremlerim ucuza geliodu çilekten yaaaa alternatifim bitti :KK43::KK47:

sinirden çatlıyorum bende magrentam özledim sizi topic çok boş kalmış

tekin acar ve sevili boykot edelim gitmeyelim ozaman
kremleride loccatinenin indirimli günlerini bekleriz bide d. gününde stok yaparız

X