Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar body shopta Tüm cilt bakımı serisinde "3 al 2 öde" fırsatı başladı! :))))))) ne almak lazım yaw ben göz kremi alayım diom ama başka 3e nasıl tamamlıcam :) yarın gideim bare

anladım canım o zaman uygun fiyatlı benim bildiğim max faktör crem puff arkadaşım kullanıyor cildi yağlı bayada memnun 40-50 tl arası sanırım fiyatı kozmetikcim.com adlı siteden alıyor hep
birde biraz tuzlu shiseido purness gidip dene tonu varsa çilekten al oda 50-60 tl arasına geliyor sanırım
başka pudra kullanan arkadaş varsa önersin ben kullanmıommm

benim fondoten almam lazım kızlar özel zamanlarda canım isteyince sürmek için doğal canlı bir renk versin mactan alayım diorum ne dersinizzzz? bi dene buldum resmini bulup eklicem
fondoten olarak ben maybelline almayı düşünüyorum,hergün kullanmıycam bana yeter heralde..pudra olarak da bende flormar var canım sürdüğüm belli bile olmuyor yüzümde ama artık sıkıldım ondan hiç bitmiyor :KK70: :KK52:

güle güle kullan canım ama bizim gibi oje delilerine yapılırmı bu yaww hepsinin swatchını istiom şişede bayıldıklarım varrdaaaa :)9

günaydın kızlar iyi sabahlar hayırlı cumalar
günaydın canım, sağol canım ya özel olarak istediklerin varsa sadece onların swatchını yapayım eve gidince,her parmağa birini sürerim :KK70: :KK52:
güle güle kullan canım
şampuanı Fatih ten aldım 22 TL miş galiba indirim vardı 16 küsüre aldım
sağol canım..
güle güle kullan canım
o yoğurt şeysi ne:26:
sağol canım onu bimden aldım sabun, bir de mangolusunu aldım da onu çekmemişim..
aslında en ufak bir sim yok ama flaş yüzünden simli çıktı
bu swatcha öldüm bittimmm ama niye gerçeği böle değil :KK52::KK50:

Son düzenleme:
kızlar body shopta Tüm cilt bakımı serisinde "3 al 2 öde" fırsatı başladı! :))))))) ne almak lazım yaw ben göz kremi alayım diom ama başka 3e nasıl tamamlıcam :) yarın gideim bare
evet dün gördüm ben de ama kadınlar gününde indirim yapıyor muydu o ?
başka ne alıcan bakim 3ü neyle tamamlıycan ?
bir ara renkli nemlendiricilerden bahsediyordunuz ,onlar nasıl fondoten yerine kullanılabilir mi ?

Son düzenleme:
fondoten olarak ben maybelline almayı düşünüyorum,hergün kullanmıycam bana yeter heralde..pudra olarak da bende flormar var canım sürdüğüm belli bile olmuyor yüzümde ama artık sıkıldım ondan hiç bitmiyor :KK70: :KK52:

günaydın canım, sağol canım ya özel olarak istediklerin varsa sadece onların swatchını yapayım eve gidince,her parmağa birini sürerim :KK70: :KK52:

sağol canım..

sağol canım onu bimden aldım sabun, bir de mangolusunu aldım da onu çekmemişim..

simlisi de var canım yine golden rose da
ama nosu hangisiydi bilemiyorum
sanırım perfect shine 231

evet dün gördüm ben de ama kadınlar gününde indirim yapıyor muydu o ?
başka ne alıcan bakim 3ü neyle tamamlıycan ?
bir ara renkli nemlendiricilerden bahsediyordunuz ,onlar nasıl fondoten yerine kullanılabilir mi ?
Hatırlamıyorum ki canım yapmıyor sanırım ara ara indirimleri oluyor zaten tbsnin :)
cilt bakım ürünlerinde sadece indirim varmış facede gördüm :)
2 tane c vitaminli göz kremi alırım diyorum 3.de e vitaminli veya c vitaminli olur heralde kararsızım yaw :KK43:
ben baktım tbsnin renkli nemlendiricisi bir işe yaramıyor sadece nemlendirici o renk menk yok

sağol canım..

sürdükçe eklersin canım sende acelesi yok :)))))
ben maybeline kullanmıyorum ya :KK43: malesef ona bakamam :KK43:

Kontes'cim resmini eklediğin rujun markası nedir??

Sizler cicilerinizi ekleyince bende ekleyeyim diye heves ediyorum ama yerlerinden çıkarıp resimlerini çekmek zor geliyor.:KK9:
Neyse yeni alacağım ürünler var onlarıda alayım çekip eklemeye çalışırım.:KK12:

Kontes'cim resmini eklediğin rujun markası nedir??

Sizler cicilerinizi ekleyince bende ekleyeyim diye heves ediyorum ama yerlerinden çıkarıp resimlerini çekmek zor geliyor.:KK9:
Neyse yeni alacağım ürünler var onlarıda alayım çekip eklemeye çalışırım.:KK12:

golden rose canım:KK61:

Kızlar bu üründen kullanan var mı? hafif bir fondoten alayım diyorum ama lattem sen ne dersin uyarmı bizim cilde :)

kızlar şu meybilinin pembe tombul mascarasını aldımda bu nasıl sürülüyo ya fırçası çok değişik bir yardım edin:KK59:

kızlar şu meybilinin pembe tombul mascarasını aldımda bu nasıl sürülüyo ya fırçası çok değişik bir yardım edin:KK59:

öncelikle güle güle kullan canım normal rimel gibi sürceksin şu an bende onu kullanıyorum da çok sevmedim yaa hem çok zor çıkıyo hemde kirpiklerimi çok yapıştırdı.fırça yarım ay gibi zaten basık olan kısmı içe doğru getir öyle sür:KK16:

öncelikle güle güle kullan canım normal rimel gibi sürceksin şu an bende onu kullanıyorum da çok sevmedim yaa hem çok zor çıkıyo hemde kirpiklerimi çok yapıştırdı.fırça yarım ay gibi zaten basık olan kısmı içe doğru getir öyle sür:KK16:

kızlar sizinki de waterproof mu, ben almıştım çok beğenmiştim ama waterproof olduğundan kullanamıyorum..

slmm kıslarrr iyisinis inşallah
magrentam fondoten mac yane daha nesini istiyon hiç düşüme alırken :):)
nbu arada size birşey sorucam şu seren serengil i tv de gördüm geçen
show da lenslerine bittim:KK69::KK69: öldüm bayıldım çağla yeşili gibiydi acayip doğal duruyodu
nette araştırdım bi bulamadım:KK59::KK59: markaısnı yahu bnir el atın şu işeee :KK71::KK71:

çok saol canım yaaa çok teşekkür ederim yarın denicem ay çok heycanlıyım:KK52:

show da lenslerine bittim:KK69::KK69: öldüm bayıldım çağla yeşili gibiydi acayip doğal duruyodu
nette araştırdım bi bulamadım:KK59::KK59: markaısnı yahu bnir el atın şu işeee :KK71::KK71:

canım falla onu bilmiyorum ama burda eskiden bir arkadaş vardı o almıştı yeşil bir lens,hatta youtubeda videosunu koymuştu , çok güzeldi,çok doğal duruyordu,rengi de tuğba büyüküstünün gözleri gibiydi..ona bayılmıştyım ben markasını hatırlamıyorum, arkadaşın hem makyaj,hem saç topiği vardı..nicki m.. ile başlıyordu ama hatırlayamadım..onun eski topiğinden duruyorsa o lenslere bir göz at derim..ayrıca sanırım fotosu o lens topiğinde var oraya da yazmışsın..

arkadaşın nickini hatırladım mirina idi..

Son düzenleme:
tam hatırlamadım ama bahsettiğim renk buydu sanırım : Solotica Hidrocharme Mel

bir blogtan alıntıladım senin üçün..

$2.JPG

senin dediğinin rengini koyabilir misin..

canım çok sağol o topiklerim hepsini inceledim
bu resimdekide çok hoşmuş gerçekten
ama sereninki çok canlı bir yeşil cam göbeği derkler bizim buralarda
:):) resmini bir bulabilsem koyucam sabahtan beri araştırıyoprum
ama yeni takmaya başladoığı için bu lensleri herhal daha nette fotosu yok
hep gri lensleri çıkıyor ay bir bulsaM WAP Sİtesi falanda yok hatuınun mail atıp soram :):)

bu arada b,ldiğim bütün topiklerede sordum haklısın göçrürsenis msj mı şaşırmayın yane:84:

X