Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
selam kızlar benim gözaltıyla ilgili sıkıntım canımı sıkmaya başladı çizgilerim gittikçe çoğalıyor
tamam sorunu biliyorum uykusuzluk ama olmuyor işte
mecburum yani.durum bu concealer sürülmüş hali :KK59:

$kk2.jpg

bu arada makyaj bikaç saatlik kusura bakmayın

kızlar aldıklarınızı güle güle kullanın ..bu ara uzak kaldım kk dan fazla giremiyorum ama arada gözatıyorum..

bloğumda hediyeçekilişim var dileyen herkes katılabilir..
magrentam sen görmedin sanırım ,senin ismin olarak özel geçiyor:KK16:
tekrar sana tşk ederim ,emeğin yeterdi :KK71:

http://pandorabazaar.blogspot.com/2011/01/makyaj-arsivimden-ilk-hediyeler.html
Canım benim dün kaçırmışım yazını :))) bloğuna ara ara göz atıyorum hediye çekilişi olduğunuda gördüm katılma fırsatım olmadı :)))) hemen bi göz atayım bakayım :) çok özletme kendini arada uğra
selam kızlar benim gözaltıyla ilgili sıkıntım canımı sıkmaya başladı çizgilerim gittikçe çoğalıyor

Eki Görüntüle 126544

pek sorun var gibi göremedim ben canım gayet güzel görünüyor sabah sabah ben mi göremiyorum acebaaa

magrentacım beni teselli etme :KK43:(
göz altım 7 /24 şiş ve kırışık biraz daha böyle giderse kırış kırış olucak
:KK59:

magrentacım beni teselli etme :KK43:(
göz altım 7 /24 şiş ve kırışık biraz daha böyle giderse kırış kırış olucak
:KK59:

teselli etmiyorum canım kırışıkda diil şişte değil gerçekten :)
ama sen şiş diyorsan soğuk kompres yap canım iyi gelir :) şişliğe kırışıklık için ise yaşına uygun güzel bir krem al derim henüz kırışıklık kremlerine geçmedim ben hala tbs c vitaminli krem kullanıyorum belkim bitince loccitane elma badem kremine başlarım diom :)

yaa sorun burda demekki ben hiç bişey kullanmıyorum
nedense göz çevresine bişi kullanmak korkutuyor beni ya daha kötü olursa diye :KK43:(
sağol canım ama gerçekten şiş belki resim yanıltıyodur
ayrıca beyazlarıda kan çanağı gibi :KK59:

yaa sorun burda demekki ben hiç bişey kullanmıyorum
nedense göz çevresine bişi kullanmak korkutuyor beni ya daha kötü olursa diye :KK43:(
sağol canım ama gerçekten şiş belki resim yanıltıyodur
ayrıca beyazlarıda kan çanağı gibi :KK59:

canım bişeyler kullanman lazım bence ilk sorun o gözündeki kızarıklık için bişey yapamazsın uykusuzluktan
ama şişlik için sabahları soğuk kompres yap derim salata ile ya da çay ile ya da göz için jeller var buzduğa atıon hane onlar ile şişlik için iyimiş diye biliyorum :)
ama krem kullanman lazım yaşın kaçtı cildin nasıl bi de bakalım araştıralım :) lattem sana güzel bişi önerir kesin
oda ortalarda yok

bu arada aklıma geldi herkes kullandığı ürünleri bir yazsın bakalım memnunmu değilmi cilt tipi nasıl?

sinehas canım gözünde bişey yok ya, maşşallah diyim hatta. ama krem kullan bence yine de.

yaşım 27 cilt tipim kuru
2 yaşına yaklaşan cadı bi kızım var kızarıklarla yaşamaya devam
bide gözlük kullanmam lazım ama ben bu konuda hiç iyi değilim onunda etkisi vardır
uykusuzlukla çifte kavruluyorlar
işte böyle soğuk kompresi yanlış hatırlamıyorsam lachesiste söylemişti
ama watsonsa henüz gidemedim :KK43:
gidince o jel pedlerden alıcam inş

yaşım 27 cilt tipim kuru
bide gözlük kullanmam lazım ama ben bu konuda hiç iyi değilim onunda etkisi vardır

canım o jel pedler nedir bana da anlatır mısın,
benim de morcuklarım ve torbacıklarım var :KK43:(

canımcım bi ara görmüştüm salatalık portakal dilimi gibi desenlerde pedler
içinde jel var buzluğa atıyomuşuz sonra soğuk kompres yapıyomuşuz
kızlar tavsiye etti sağolsunlar daha önce almak aklıma gelmemişti ama alacağım en yakın zamanda

yaşım 27 cilt tipim kuru
canım 1 açık tenlinsin mutlaka güneş gözlüğü kullanmalısın daha çabuk kırışır göz çevren bende açık tenli renkli gözlüyüm çünkü :) 2.side normal gözlüğü kullanmaya çalış göremediğimiz zaman çok kısıyoruz gözleri bende gözlük kullanıyorum numaram 4 yıldır sabit ilk bir yıl kullanmadım 0,75ten 1,5'a çıktı :)da şimdi gözlüğe çok alıştım :))))
ve sende benim gibi hafif bir kremden başlayabilirsin bende senle aynı yaştayım cildim kuruya yakın çok yağlı bir göz çevresi kremi iyi gelebilirde gelmeyebilirde yaşına göre hafif bir kremden başla derim sende dışarı çıkınca bir araştır bizde bir bakalım ben şimdilik c vitaminli göz kreminden memnunum sende bir dene istersen :) göz altımda bariz bir aydınlanma yarattı :) yada loccitane deneyebilirsin bende onu almayı planlıyorum bir dahakine :)
soğuk kompres o kızaran yerdeki damarları büzrek kızarıklığı geçiriyormuş diye daha geçenlerde okudum bunun için salatalık dilimide kullanabilirsin salatalık soğuğu uzun süre içinde hapsettiği için kullanılıyormuş yoksa başka bir özelliği yok yada sallama çaylarıda kullanabilirsin illa jel kompresten olmasına gerek yok bence :)))) amma uzattım yaw :)
canım o jel pedler nedir bana da anlatır mısın,
benim de morcuklarım ve torbacıklarım var :KK43:(
tourmalincim öncelikle göz kremi kullanmıyorsan göz kremiyle başla kompres işini yukardaki çözümleri deneyerek başlayabilirsin :)
kızlar tavsiye etti sağolsunlar daha önce almak aklıma gelmemişti ama alacağım en yakın zamanda

bendeki de gözlük gibi bişiydi yada şu uyku gözlüğü gibi bişi var ya onun gibi lastikli ama nereye attıysam bulamaıyom :))))

günaydın bayanlar iyi sabahlarrrr:KK9:

Eki Görüntüle 126544

Maşşallah güzel gözlerine:nazar:
şişlik nerde göremedim canım hatta öyle aman aman bi kırışıklık göremedim
göz kremi al balım tüm cildin neme ihtiyacı var kırışıklık nemsiz kuru ciltte olur
ve hergün düzenli olarak mercimek tanesi kadar kullan

canım bişeyler kullanman lazım bence ilk sorun o gözündeki kızarıklık için bişey yapamazsın uykusuzluktan
ama şişlik için sabahları soğuk kompres yap derim salata ile ya da çay ile ya da göz için jeller var buzduğa atıon hane onlar ile şişlik için iyimiş diye biliyorum :)
ama krem kullanman lazım yaşın kaçtı cildin nasıl bi de bakalım araştıralım :) lattem sana güzel bişi önerir kesin
oda ortalarda yok

bu arada aklıma geldi herkes kullandığı ürünleri bir yazsın bakalım memnunmu değilmi cilt tipi nasıl?

biri benimi andı:KK3::KK54:

yaşım 27 cilt tipim kuru

o pedlerden bende var gözlük gibi olanından ama bana çok soğuk geldi gözüme zarar verir diye korktum kullanmıyorum:82:

canım 1 açık tenlinsin mutlaka güneş gözlüğü kullanmalısın daha çabuk kırışır göz çevren bende açık tenli renkli gözlüyüm çünkü :) 2.side normal gözlüğü kullanmaya çalış göremediğimiz zaman çok kısıyoruz gözleri bende gözlük kullanıyorum numaram 4 yıldır sabit ilk bir yıl kullanmadım 0,75ten 1,5'a çıktı :)da şimdi gözlüğe çok alıştım :))))
ve sende benim gibi hafif bir kremden başlayabilirsin bende senle aynı yaştayım cildim kuruya yakın çok yağlı bir göz çevresi kremi iyi gelebilirde gelmeyebilirde yaşına göre hafif bir kremden başla derim sende dışarı çıkınca bir araştır bizde bir bakalım ben şimdilik c vitaminli göz kreminden memnunum sende bir dene istersen :) göz altımda bariz bir aydınlanma yarattı :) yada loccitane deneyebilirsin bende onu almayı planlıyorum bir dahakine :)
soğuk kompres o kızaran yerdeki damarları büzrek kızarıklığı geçiriyormuş diye daha geçenlerde okudum bunun için salatalık dilimide kullanabilirsin salatalık soğuğu uzun süre içinde hapsettiği için kullanılıyormuş yoksa başka bir özelliği yok yada sallama çaylarıda kullanabilirsin illa jel kompresten olmasına gerek yok bence :)))) amma uzattım yaw :)

tourmalincim öncelikle göz kremi kullanmıyorsan göz kremiyle başla kompres işini yukardaki çözümleri deneyerek başlayabilirsin :)

bendeki de gözlük gibi bişiydi yada şu uyku gözlüğü gibi bişi var ya onun gibi lastikli ama nereye attıysam bulamaıyom :))))

günaydın bayanlar iyi sabahlarrrr:KK9:

benimde göslüğüm var:26:
numaramızda aynımıki:KK53:

denemekte fayda var o halde :)

:
canım bende olayin total 7 effect göz kremi var ama kullanmaya korkuyorum onu :KK43:

body shopun c vitaminlisi mi iyidir yoksa diğer göz kremi mi ?diğeri de e vitaminli olandı sanırım..

Son düzenleme:
günaydın kızlarrr
ben de dün bu göz çevresi olayını düşündüm
şimdiden başlamak mı lazım ki bi şeylere?
yaşım 24
avonda 25yaş üstü için ürünler görünce aha dedim bu yaşta mı başlanıyor:18:

tbs c vitaminli şeysini ben kullanıyorum tour'cum
günü gününe düzenli olarak kullanmadığım halde göz kapaklarımda olan yağlanmayı tamamen yok etti
e vitaminlisini denemedim bilmiyorum

Son düzenleme:
denemekte fayda var o halde :)

canım bende olayin total 7 effect göz kremi var ama kullanmaya korkuyorum onu :KK43:

body shopun c vitaminlisi mi iyidir yoksa diğer göz kremi mi ?diğeri de e vitaminli olandı sanırım..
canımcım yaşına uygunmudur olay acaba fazla yağlı koyu kıvamlı krem kullanmayım ben yaptım o hatayı yağ bezesi oluştu şimdi 6-7 ay oldu sanırım c vitaminli kullanıyorum çok ta memnunum e vitaminli cden biraz daha yoğunmuş saolsunlar baya ilgilendiler ben almaya gittiğimde :)))) c vitaminli daha uygun olur e biaz yoğun senin için dediler :)
günaydın kızlarrr
yaşım 24

günü gününe düzenli olarak kullanmadığım halde göz kapaklarımda olan yağlanmayı tamamen yok etti

canım avon yerine body shop kullanmayı tercih ederim bu bir :))
2 senin cildin zaten sorunlu almışken iyi krem al onu kullan mümkünse dermokozmetik :))) avon falan aman deyim :) bu arada 20den sonra göz kremi kullanmak lazım :)

lattem nerdesin sen özledim amaaa yaaaa :KK43:((( seni anıom ben yazmasamda böle uğramamazlık etme canım :) benim gözler 1,5 ikiside senin kiiiiii gelen otobüsü göremeyince doktora gitmek farz oldu :)

canımcım yaşına uygunmudur olay acaba fazla yağlı koyu kıvamlı krem kullanmayım ben yaptım o hatayı yağ bezesi oluştu şimdi 6-7 ay oldu sanırım c vitaminli kullanıyorum çok ta memnunum e vitaminli cden biraz daha yoğunmuş saolsunlar baya ilgilendiler ben almaya gittiğimde :)))) c vitaminli daha uygun olur e biaz yoğun senin için dediler :)

canım avon yerine body shop kullanmayı tercih ederim bu bir :))
2 senin cildin zaten sorunlu almışken iyi krem al onu kullan mümkünse dermokozmetik :))) avon falan aman deyim :) bu arada 20den sonra göz kremi kullanmak lazım :)

lattem nerdesin sen özledim amaaa yaaaa :KK43:((( seni anıom ben yazmasamda böle uğramamazlık etme canım :) benim gözler 1,5 ikiside senin kiiiiii gelen otobüsü göremeyince doktora gitmek farz oldu :)

yok kuşum avon almam ztn de öyle katologlarına bakarken gördüm işte...
tbs kullanıyorum ben zaten göz çevreme + yüzüme
başka ne olabilir göz çevresi için?

günaydın kızlarrr
yaşım 24

c vitaminliyi herkes çok meth ediyor o vakit ilk indirimde alıcam, şu ara indirimde midir acep ?
bu arada alesi ne yaptın kız :90:
kıss ben bişey yapamadım onu sen ne ettin ? baraj altında kaldım..o ara iş görüşmelerim vardı olucak gibilerdi bir de..alesi sallamadım :KK43:

canım kız oldu bittiye getirdi şüpheli hareketler içerisinde sattı bana :):KK9:
yok dedi bunu gözünün altına sürme yanına sür, ee o zaman göz altına sürmeyeceksem niye göz altı kremi alim dimi, o an boş bulunarak aldım , yaşıma uygun mu bilemediğimden kullanmaya korkuyorum..bir de krem değil de jel öneriyorlar, c vitaminli jel mi krem mi ?indirimde mi :KK55:

c vitaminliyi herkes çok meth ediyor o vakit ilk indirimde alıcam, şu ara indirimde midir acep ?

kıss ben bişey yapamadım onu sen ne ettin ? baraj altında kaldım..o ara iş görüşmelerim vardı olucak gibilerdi bir de..alesi sallamadım :KK43:

canım kız oldu bittiye getirdi şüpheli hareketler içerisinde sattı bana :):KK9:
yok dedi bunu gözünün altına sürme yanına sür, ee o zaman göz altına sürmeyeceksem niye göz altı kremi alim dimi, o an boş bulunarak aldım , yaşıma uygun mu bilemediğimden kullanmaya korkuyorum..bir de krem değil de jel öneriyorlar, c vitaminli jel mi krem mi ?indirimde mi :KK55:
canım şuan indirimde mi bilmiyorum
karadenizde yaşıyorum ben burda tbs yok
alesten 71 aldım canım
iş görüşmeleri oldu mu bari :26:

ben geçen hafta gittim tbsye indirim yoktu c vitaminli sride ama bir çok body butterde vardı :)vs çoğu şeyde vardı ama lazım diil diye almadım :)

X