Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullan sinehasım ben far bazını mineral olan seriden aldım bir kere denedim beğenmedim cıvık cıvık geldi böle ne bileim :)

benimki mineral serisi diil
yalnız kuru ciltli olduğum için böle sıvı formda hoşuma gitti
sayenizde far bazı öğrendim başka markada denemedim belki ondandır :KK1:

ingilizce ya heryerinde sorun yaşıyom :KK60:
çözemiyom ki
matlaştırıcı alam oce alam.
sonra far almıyım. eyeliner ı ıh.
ne önerirsiniz :KK53:
canım tabükü yardım ederiz öncelikle siteye üye oluyorsun..sonra ürün seçip sepetine atıosun, sepetini açınca altta kargo seçenekleri çıkıo biri takipli ,biri takipsiz..birini seçiyorsun..bir de avrupa için verdikleri kodu da kod yazan yere yaz ki bu indirimden faydalanasın..ilerliyorsun.. ödeme şeklini seçiyorsun..adresini falan yazarken noktalama işaretleri ve türkçe karakterler kullanmıyorsun..başka soracağın şeyler olursa da yardımcı olurum canım..

alıp memnun kaldığımız ürünler konusunda ilk aklıma gelenleri yazim ama bizim bir zamanlar ayrıca bir elf topiğimiz vardı o topiğe göz atmanı şiddetle tavisye ederim..oraya fotolu falan koymuştuk aldıklarımızı..
ben radiance glow allık almıştım bende renk vermedi hani narsa benzettikleri allık..orta buğday tenliyim belki ondandır..ondan sonra fuşya pembesi bir allık almıştım hani siyah kutulu olanlardan ,arada kullanıyorum güzel renk veriyor..
5 tane falan simli göz kalemlerinden aldım özellikle grisi süper oluyor onu çok sevdim en çok da onu kullanıyorum.Eyeliner aldım fırçası ayrıca olanlardan onu da kullanıyorum ama birazcık kuru gibi yapısı ama yine de orta kalite bana göre..bronzer almıştım onu kullanamıyorum bende pek renk vermiyor..başka hatırlayamadım şu an aldıklarımı ama o topikte baya anlatmıştık..

Son düzenleme:
benimki mineral serisi diil
yalnız kuru ciltli olduğum için böle sıvı formda hoşuma gitti
sayenizde far bazı öğrendim başka markada denemedim belki ondandır :KK1:

ben inglotun kullanıyorum canım böle cıvık değil :)))) ama mineral seride beğenmeyenler vardı

bu arada göz altı kapatıcı ve aydınltıcısıda güzel ben çok beğenmiştim

selam canım :)))))) nasılsınnnnn :)
bu aralar bişeyler alan yok galibaaaa :))))

bu arada strawberyden 25 dolar üstü alışveriş yapana calvin klein gloss hediyemiş :)
dün elften alışveriş yapan olmadımı bakem

kızlar aranızda tırnak filmi kullanan varmı??nasıl oluyor kullanışlı mı acaba?

bu arada bir hafta önce trendyol dan no7 fondöten aldım hala gelmedi.trendyolda ilk defa alış veriş yaptım.bu kadar geçmi yolluyorlar ya:KK43:

kızlar aranızda tırnak filmi kullanan varmı??nasıl oluyor kullanışlı mı acaba?
tırnak filmi mi? o da ne? hemen araştırıyorum :))))
bu arada bir hafta önce trendyol dan no7 fondöten aldım hala gelmedi.trendyolda ilk defa alış veriş yaptım.bu kadar geçmi yolluyorlar ya:KK43:

trendyol sipariş verdiğin tarihten bir hafta sonra göndermeye başlar temin edilme durumuna göre siparişin 2-3 hafta sonra gelebilir sorun yok siparişlerim bölümünden takip et
ben markofoniden 24 aralıkta sipariş verdim hala yok mesela ürünü temin edememişler yarınde gönderilmezse siparişi iptal edicem.

huhu bayanalr nerdesiniz bakayımmm

tırnak filmi mi? o da ne? hemen araştırıyorum :))))

trendyol sipariş verdiğin tarihten bir hafta sonra göndermeye başlar temin edilme durumuna göre siparişin 2-3 hafta sonra gelebilir sorun yok siparişlerim bölümünden takip et
ben markofoniden 24 aralıkta sipariş verdim hala yok mesela ürünü temin edememişler yarınde gönderilmezse siparişi iptal edicem.

huhu bayanalr nerdesiniz bakayımmm

anladım canım teşekkürederim cevabın için.bende iptal ettiricem heralde böyle giderse çünkü bulunduğum yerden gidicem.bir daha elime geçmez uzun süre.

anladım canım teşekkürederim cevabın için.bende iptal ettiricem heralde böyle giderse çünkü bulunduğum yerden gidicem.bir daha elime geçmez uzun süre.

zaten teslim süresi vardır bak bi ona ondan sonra mesaj atarsın canım :) ne zaman olur diye olmadı iptal edersin :)

bu arada tırnak filmlerine baktım pek kullanışlı olmaz gibi geliyor bana ama güzel şeyler varmış alıp denenebilir.

X