Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

Bi tanıdığıma tüp bebek koyulmustu bi umut bekliyoduk şimdi öğrendik olmamış oturduk ağlıyoruz nolur dua edin arkadaşlar o ablanin da bi bebeği olsun nolur 10 yıldır bekliyor bi bebeğe kavusmayi

Rabbim tez zamanda nasip etsin hayırlsıyla inşallah. Bizde bulmuşuz cinsiyeti şu olsun bu olsun diyoruz işte.. İnsanoğlu nankör...

Rabbim tez zamanda nasip etsin hayırlsıyla inşallah. Bizde bulmuşuz cinsiyeti şu olsun bu olsun diyoruz işte.. İnsanoğlu nankör...
İşte su an ondan sınır boşalması yaşıyorum ağlıyorum soguyo insan herşeyden alınabilecek bulunabilecek bisey olsa vurup kırıp kavusulsa

İşte su an ondan sınır boşalması yaşıyorum ağlıyorum soguyo insan herşeyden alınabilecek bulunabilecek bisey olsa vurup kırıp kavusulsa

Bizler aciz kullarız malesef. yapabilceğimiz tek şey de gönülden dua etmek... Rabbim ol dedikten sonra herşey oluveriyor hep buna yürekten inanarak dua etmişimdir.

bu arada senle muhtemel doğum tarihlerimizde aynıymış.

Allahtan ümit kesilmez benim arkadaşım 40 küsür yaşında tüp bebek yoluyla anne oldu. belki de 5 kere tüp bebek yapıldı tutmadı. son şans dedi ve bir daha denedi .maşallah sağlıklı bir oğlu var

Allahtan ümit kesilmez benim arkadaşım 40 küsür yaşında tüp bebek yoluyla anne oldu. belki de 5 kere tüp bebek yapıldı tutmadı. son şans dedi ve bir daha denedi .maşallah sağlıklı bir oğlu var
Onlarda 4- 5 defa denedi ama olmuyo tutmuyomus bi kere tutmuş 2 buçuk aylıkken düşmüş bebeği inşallah hepiniz dua edin kavussun o da bebeğine arkadaslar

Onlarda 4- 5 defa denedi ama olmuyo tutmuyomus bi kere tutmuş 2 buçuk aylıkken düşmüş bebeği inşallah hepiniz dua edin kavussun o da bebeğine arkadaslar
bahsettiğim arkadaşım bir kere 2 aylık düşürdü br kere de 5 aylık düşürdü. 2- 3 kere hiç tutmadı. neredeyse ayrılıyorlardı. bebek sorunu yüzünden. neyse sonra araları düzeldi biraz beklediler . son bir şans verdiler kendilerine ve tuttu çok şükür . oğlu 1 yaşını dolduracak. doğurana kadar yattı ama mükafatını aldı.
hem eşinde hem de arkadaşımda sorun vardı hem de.
Allahtan ümit kesilmez canım. ne olursa olsun. anlat bak ona biraz moral bulsun

Arkadasin ne kadar doktor değiştirdi canım ilgilendiğini için çok sagol

Arkadasin ne kadar doktor değiştirdi canım ilgilendiğini için çok sagol
ankara üniversitesi hastanesine gitti. ama sgk daki tüp bebek hakkı bitince özel kime gitti bilmiyorum. bebekleri tutmadığı için üzgün oluyordu üzmemek adına detay bilgi sormuyorduk.

Benim de solda ama bugün öğrendim ki kız bu tutmadı bende :) bir tek cin takvimi tuttu ve ben hep kız hissediyordum allah gönlüme gore verdi

Benim de solda ama bugün öğrendim ki kız bu tutmadı bende :) bir tek cin takvimi tuttu ve ben hep kız hissediyordum allah gönlüme gore verdi

Senin plasenta solda miydi cnm,foto varsa at.benimde 2.kızımda kızım kesenin sağındaydı plasenta soldaydı kızımda bende de tutmadı.bak fotosu

Eklentiler

• 1441698672614-1563868615.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 647
Senin plasenta solda miydi cnm,foto varsa at.benimde 2.kızımda kızım kesenin sağındaydı plasenta soldaydı kızımda bende de tutmadı.bak fotosu
Eki Görüntüle 1721497
kızının plasentası daha belirgin. güzel çizmişsin yalnız canım plasenta biraz daha sağ yukarı doğru uzanmış. benim gözümle ramzi kızında tutmuş. karından usg diye hatırlıyorum.
an bu sefer ki hamileliğinde bebek kesenin üst duvarındartı işareti olan yerde. baktıkça sanki palsenta yönü farklıymış geliyor. senin fotonu kullanarak çizdim . bir baksana plasentan yeşille işaretlediğim yer olabilir mi? (kırmızı çizgi sana ait canım. )

Eklentiler

• P_20151026_104616_2.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 726

Evt olabilir cnm yukarıyı hic hesaplamadık:)diğer + isaretide benim çizdiğim kırmızı çizginin ucunda.dediğin gibi plasenta yukarda sanki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…