Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

Daha önce tahminde bulunup haklı çıktığın var mi canım burda

Çok güzel çizmişsin cnm şimdi anladım,benim bu usgde karından kizim sağda duruyorya aslında solda mi durmuş oluyor.bide sana zahmet şimdiki hamileliğimin plasentasi çizer misin.bu hamileligimde bebek solda duruyordu aslında sağda mi olmuş oluyor karından çekildi çünkü.benim tam tersi oluyor demekki obur Kızim senin dediğine göre karından çekildiği için solda duruyor ama aslında usgye direk baktığında bebek sağda bebegin kesedeki konumuna gore kız,karnıma koyarakbaktigimda kızım solda olmuş oluyor bide erkek solda derler.bu hamileligimde de direk bakıldığında solda aslında sağda oluyor demi senin dediğine gore.sağda da kız derler bakalım bunu bi öğreneyim eğer ki kız da bende tutmuyor,çünkü iki cocugumda kesede farklı duruyor.

Son düzenleme:
Canım o ultrason görüntüsü vajinal değil mi ,vajinal olunca üst kısmı geniş geliyor çünkü

Ultrason kağıdında üst kısım geniş olunca vajinal oluyor.. şu yukardan aşağı doğru uzanan üçgen şekli var ya.. üst kısmı geniş olunca vajinal oluyor
Demekki olmuyomuş ultrasonu çektiren arkadaşımız karından olduğunu söyledi. Kızınızın oldugunu söylediğiniz ultrason karından mı peki?

Demekki olmuyomuş ultrasonu çektiren arkadaşımız karından olduğunu söyledi. Kızınızın oldugunu söylediğiniz ultrason karından mı peki?
Evet canım ben hic vajinal girmedim.. herhalde bende tutmuyor bu.. bunu da plesentasi solda demi..

Aslında şu anki hamileliğiniz kadar solda diyemeyiz. Aşağıda duruyo. Kaç haftalık bi ultrason bu. Bide görüntü yamuk duruyo. Tam çekilememiş olabilir. Ama evet tam solda diyemeyiz kesenin altında duruyor
Evet canım ben hic vajinal girmedim.. herhalde bende tutmuyor bu.. bunu da plesentasi solda demi..

Aslında şu anki hamileliğiniz kadar solda diyemeyiz. Aşağıda duruyo. Kaç haftalık bi ultrason bu. Bide görüntü yamuk duruyo. Tam çekilememiş olabilir. Ama evet tam solda diyemeyiz kesenin altında duruyor
Canım birde bu var 6 hafta 4 gün bir önceki attigim 7+2 idi..

Eklentiler

• 1450027082508-292071949.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 367
Bakın size ilk hamileliğimin ultrason görüntüsünü gönderiyorum. Bu benim kızımın ilk resmi

Bu ise şimdiki gebeliğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…