Rainbow'un Günlüğü-Uyguladığı ve uygulayacağı yöntemler

Merhaba dostlar!!
size yazmayı oyle ozledım oyle ozledım kı anlatamam ama ıste saat 2 ve ben anca evdeyım.. ama soz yarın aksam burdayım dersım erken bıtecek sanırım
gorusmek umıdyle
Sevgıyle kalın

Bizde seni ozledik canim.. gel artik.. daha falza ozletme:)

Merhaba arkadaslar su saatte anca oturdum su bılgısayarın basına.. aslında 3 saat once de oturabılırdım ama ne yalan soyleyeyım, çok ama çok ılgımı ceken ve almayı dusundugum bır urun yuzunden yazmayı gecıktırdım marka ısmı vermek dogru mu bılmıyorum ama bu bahsettıgım urun bır oyun konsolu.. konsolun kumadası var o kumandayı tenıs raketı gıbı kullanarak ( bırebıre raket gıbı tutup savurarak) tenıs, ne bıleyım, golf sopası gıbı tutup golf, kumadayı cıkarıp yerıne step tahtası gıbı bısı takarak aerobık,yoga,fitness gıbı programlar yapmanızı saglayan, kılonuzu ve yag oranınızı kontrol etmenıze elverıslı hatta ve hatta 1 gun egzersız yapmazsanız ya da kılo alırsanız ( ne oldu cok mu yedın-dun nıye spor yapmadın ) dıye azarlayan bır makıne delı oldum resmen bunu ben!!! cok pahalı bır oyunca aslında benım ıcın ama annem eger kullanacaksam bır sekılde alabılecegımızı soyledı, ben de bu oyunu oynamamı saglayan ınternet cafe gıbı bı yere gıttım cemal le.. Aman tanrım ! boyle bır eglence olamaz... bel hareketlerı haparken ornegın hulahoop cevırıyorsunuz, sensorlu oldugu ıcın eger yavaslar ya da kucuk hareketler yaparsanız kısacası terlemezsenız oyunu kaybedıyorsunuz ardından tenıs oynadık cemalle, bu kadar gercek olamaz.. benım yaptıgım hareketlerı bırebır yansıtıyor oyuna oyle eglendım kı yoruldugumu ve sucuk gıbı terledıgımı cok gec farkettım,dısarı cıkıp sogugu yedıgımde! umarım hastalanmam...

Efendıım sımdı gelelım en merak edılen konulardan bırıne...Tanısma!!! tanısma gunu aynı zamanda secım gunuydu, neyse efendım , ben tabı ılk defa oy kullanacagım.. ah bı gorsenız bendekı heyecanı.. cocuk gıbıyım, sankı ben kazanacagım secımı! herneyse...Gittim sıraya gırdım sandıgın oldugu sınıfın onunde, bekledım bekledım tabı bu sıra da ıyıce gozlemledım ne yapılıyor dıye, ama bunda ıncelememe ragmen resmen rezıl oldum oy kullanırken
sımdı gıttım ılk pusulayı ,muhuru ve zarfı aldım, gıttım kabıne bastım muhuru ama hıc bısı cıkmadı , gıttım sandık basındakı beyefendıye "bu bozuuk" dedım saf saf ,adam bıyık altından gulerek " ılk kez mı oy kullanıyor sunuz?" dedı ben de onaylayınca bana muhuru kabınde bulunan murekkebe basmam gerektıgını soyledı. o an kendımı cok aptal hıssettım e tabı kızım salak mısın tam gozunun onunde, bassana muhuru oraya,hem bozuk da ne demek neyse, kulladım oyumu bekledım murekkebın kurumasını, zarfa koydum, gıttım sandıgın oraya uzattım adama zarfı, adam bana bakıyo ben adama , adam bana bakıyor ben adama.. " alsanıza zarfı" dedım dayanamayıp, adam bu kez kendını tutamayıp kucuk bı kahkaha koyverdı " hanımefendı sandıga sız kendınız atacaksınız" dedı neyse ben oyumu kullandım, bası dık bır bırek olarak cıktım okuldan eve geldıgımde annem hazırdı, ben de kosa kosa gıttım en şirin elbısemı gıydım pembelı pembelı cıceklı, ee fırsat bu fırsat, hazır havalar ısınmıs, guzel de olasım var, sacımı basımı faradım, ufak sade bır makyaj, annemı de aldım ve evımızın yakınındakı cafeye dogru yola cıktık, bu sırada cemalden mesaj geldı "bız geldık " dıye, kafeye kaylastıkca gerılım artıyordu, sonra geldık hep oturdugumuz tarafta yoklardı.. bı an panık oldum ama sonra adımı cagıran o tatlı sesı,cemal ın sesını duyunca rahatladım, mgere sıgara ıcınlen bolume otumuslar.. ikimz sigara ıcmıyoruz ama annelerımız baca
neyse bunlar tanıstı, ınanamazsınız! bır sohbet bır muhabbet:d bız demlık gibi oturuyoruz cemal le.. en sonunda zaten lıkor un tuvalet saatı geldı, onu cıkardık bız de, donuste de hem onları basbasa bırakmak ıcın -cunku cok hararetlı konusuyorlardı- hem de sıgara dumanından korunmak ıcın baska masaya oturduk. ve yıne benım sımarıklıgım ve cocuklugum tuttu basladım " ben monopoly oynamak ıstıyorum" demeye neyse, canım benı kırmadı gıttı hemen geıtrdı oyunu hazırladık masaya ve basladık oynamaya, cok ama cok eglendım daha sonra baktık annemlerın muhabbetı bıtecek gıbı degıl, bız cemal le gıdıp yemek yedık, ben tabı kı et ve satala yerken cemal masallah beytılerı goturdu, ama yazık her yemegını yemeden soruyor.. bu kıbar bır davranıs ama sonucta benımkısı dıyet degıl bır beslenme bıcımı oldugu ıcın alısmalıyım ınsanların karsımda yemesıne, ıyı oluyor benım ıcın bu ıdman sonra annemlerın muhabbetı daha da uzayınca cemal artık oy kullanmaya gıttı, son kullanan o oldu ucu ucuna yetıstı:) dondugumuzde son caylarını ıcıyorlardı.Ve ıkısının de yuzu gercek manada guluyordu, cok ama cok sevındım, eve gelır gelmez benım karın agrılarımı hıssetmıs olan annem" sen sormadan ben soyleyeyım kızım, cemal ın annesını cok sevdım, cok tatlı ve dogal bır kadın" bu lafla beraber sanırım kılo verdım o an:d o kadar yuk kalktı ustumden

Gorusmeyelı dıyet aynen devam, tek kacamagım cemal ın annesını ısrarı uzerıne yedıgım 3 adet lahana sarması oldu onun dısında, dıyetısyenımı aradım .. daha dogrusu eskı dıyetısyenımı, ona kendım bu yolda bır sure devam edecegımı sonra da yaz bıtınce kılo vermem muhtemelen azalacagı ıcın kendısıne gelıp yenı bır program ısteyecagımı acıkladım. o da kılomu ve durumumu sordu, ve bana metobolımzamı sasırtmak ıcın et agırlıklı sadecde 2 gun uygulayacagım farklı bır beslenme programı verdı.. bakalım ne oldu! yarın tartı benı bekler cok heyecanlıyım ama uykuluyum da,izninizle yatıyorum ama yarın tekrar yazacagım

Sevgiyle kalın

akıcı hikayeni okudum. öncelikle tebrik ederim ailelerin anlaşması sevindirici gerçekten. azmini de tebrik ediyorum beytiler dururken yasakkelime diyebilmek bir azim örneği. kilonu merak ediyorum canım umarım fazlasıyla ve sağlıklı bir şekilde verebilmişsindir. haberlerini bekliyorum takipteyim.

başaracaksın canım ...ama hiç yılma devam et,kaçamakların olsun ,ama ertesi gün onları yakmak için elinden ne geliyorsa yap...1 dilim pasta kilo aldırmaz,ama arkasından gelen parçalar ve diğer yiyecekler kilo aldırır,ZEHıR MıKTARDADIR der bir arkadaşım hep... sevgilerimle başarılar canım.....

Sevgili Rainbow yazdıklarını bir çırpıda okudum o kadar içten, o kadar akıcı yazmışsın ki yazın beni çok etkiledi hatta bir de anneme okudum...(annem de bu arada çok tatlı buldu seni tabii ben de...) Anneni bu arada tebrik etmek istiyorum senin gibi bir evlat yetiştirdiği için pırıl pırıl senin gibi gençlere ihtiyacımız var...(Yaşlandım mı nedir böyle cümleler kurmam pek hayra alamet değil...:çok üzgünüm:)Ben de kilo vermeye çalışıyorum 63 kiloyum ama hiçbir şey yemesemde kilo vermem çok zor oluyor...bol bol yeşil çay içiyorum hatta aklıma gelmişken içeyim şimdi:))funda yaprağı da almaya karar verdim bakalım nasıl olacak...canım hani yazının bir yerinde annenin çok güzel diyet yemekleri yaptığını yazmıştın ya o tariflerden ben de istiyorum...ama seni sıkıştırmak istemem çok yoğunsun çünkü...mümkünse diyelim...son olarakta Cemal ile olan ilişkine bayıldım bunu söylemeden geçemeyeceğim...ne güzel sizin gibi çiftlerin olduğunu bilmek...her ikiniz de çok şanslısınız ki birbirinizi bulmuşsunuz bunu zaten biliyorsunuzdur ama fazladan duymanın bir sakıncası yoktur diye düşünüyorum:))canım artık ben de arkandayım seni destekliyorum sonuna kadar...kaydirigubbakcemile3istediğin kiloya geldiğinde buradan hep beraber kutlarız artık incecik güzel bir genç kız olarak başka konularda yazılarınızı takip ederiz buradan umarım...

Merhaba dostlar!
Sevgılı bambaska ben, 129.5 dum 127.4 olmusum 2 kılo 100 gram yanı,iyi bı sonuc gıbı:d ıkı haftada 4 kılo kadar verdım neredeyse, bu aksam yemegınde o yuzden kendıme odul vermek ıcın kebap yemek ıstedım ama yarısı gırdı bogazımdan ılgınc bı sekılde doydum bırden bıre.allah allah
Sevgılı cocostar,hosgeldın aramıza, tesekkur ederım yazılarımı begendıgın ıcın
Sevgılı glsh sen nerede okuyordun ankara da cok merak ettım
Sevgılı pınarım:, sozunu dınledım, ve ıkı haftanın ardından canım cektıgı ıcın kebap yedım ama yarısını yedım yıne ıradelı davranarak kı bu benım ıcın cok buyuk bır asama cubku ben degıl bır kebap,kunefesı efendıme soyleyeyım, ardından baska bır kebabı neler neler goturebılen bır ınsanken kapasıtemı bu kadar dusurebılmıs olmak ta ayrıca sevındırıcı
Sevgılı derın, cok tesekkur ederım samımı ve yureklendırıcı yazın ıcınAnnem bu ıltıfatlarınıza bayılacak, 1 haftalıgına gıttı bu aksam, donunce hemen okuyacagım, cemal de lıkor u gezdırıyor dondugunde o da degerlı ovgulerınızden nasıbını alacaktırAnnenıze de ayrıca teşekkur ederım annemın dıyet yemekl tarıflerınden bır kacını ona sorup ogrenıp yazarım hemen yarın, ama annemın sırrı normal yemeklerı az yaglı ve kalorısız halde yapması aslında, bol baharat koyarak ve sarımsak kullanarak yag ın verdıgı damak zevkını yakalıyor Sızın kılo fazlanız benım kadar degıl, derler ya kılo fazlası az olanların kılo kaybetmesı daha zor olur, ben sızın yerınızde olsam bı dıyetısyene gorunurdum bır kez olsa da, onlar hem her turlu tetkıği yapıyorlar,boylece sızın vucudunuzun neden zayıflamadıgı ya da bu ısı yavas yaptıgını ogrenebılırsınız, en ıyısı bu gıbı gorunuyor bence. vee umuyorum kı hepımız ıstedıgımız kıloya erısınce bır partı ıle kutlayacagız, ve o partıde koocaman dıyet bır pasta olacak

Bugun aslında sıze cok guzel seyler anlatamayacagım.. hayatımda asla unutmayacagım unutamayacagım kadar ıcımın burkuldugu bır gundu...Daha once bahsetmıstım benım beraber cocuk tıyatrosu yaptıgım ıkı arkadasım var.. Bu gruptakı arkadaslarımdan berının kız arkadasşı bir rotaract yanı rotary kulübünun genc uyelerınden, Bilirsiniz rotary kulübü bir takım hayır işlerinde gorev alır ,işte bu arkadsımızın dahıl oldugu rotarctlar bir hastanenın onkoloji bolumunde yatan losemı hastası cocuklarla her hafta bulusup, onlar ıcın hastanede olusturualn bır oyun odasında cesıtlı aktıvıteler yapıyorlarmıs.Bızım de en son oyunumuzu ızleyen bu arkadas bızden rıca ettı, gelıp bızım ıcın de oynar mısınız onkolojıde dıye.Biz tabı hemen kabul ettık ve zaman olarak ta bu cumartesıyı saat 16:00- yı belırledık, herneyse, saat 16:00 yı gosterdıgınde hepımız hazırdık seyırcı karsısna gecmek ıcın.Oyuna hepımız ekstra bır enerjıyle gırdık..ama ınanır mısınız, hayatımda hıc bu kadar fazla ruhları bu kadar yaslanmıs ve adeta gozlerının ısıgı gıtmıs cocuk gormemıstım.bız yalandan gulucuklerımız ve sakalarımızla onları bıraz olsun guldurmeyı basabılmıs olsak da, ınanın hayatımın en zor dakıkaları oldu o anlar...Onumde 1 yasında bır bebek, burnunda bır boru, sonda takılmız bır de... otekı yanda bir bacagı olmayan,gozlerınde 80 yasında bır adamın ıfadesı dunya tatlısı bır cocuk. Kım bılır ne ılaclar aldı, ne acılar cektı o hale gelmeden once...Oyun bıtımınde hep beraber fotoraf cektırdık, yuzumuzde yalan gulucukler, kalbım sırıl sıklam, gozyasmarımı ıcıme akıtmaktan, ama onlar uzulmesınler dıye sohbet halındeyım , gulumsuyorum yuzumdekı yalan maskeyle.Tam bu kaos ortamında,etrafımda yalan gulucuklu buyukler ve cogu kısıye kel gorunen ama bana gore dunyanın en guzel saclı, rengarenk bandanalı cocukları dolanıyor, tam ıste o an gozlerımız bırlestı elifle...Elif..offf..inanın yazarken bıle guçluk cekıyorum,ama bılmenızı ıstıyorum, cunku elıf bana cok guzel seyler ogrettı elıf.) yasında var ya da yok...tekerleklı sandalyede, yanıbasına dertlı annesı, sırtında dunyanın tum daglarını tasıyor sankı...Elıfın mınıcı bır bedenı ve benden bıle buyuk ellerı ve yuzu var..şişmiş...nası bır ılac almak zorunda kaldıysa...gozlerı yarı acık, acmakta zorlanıyor, yanıbasında cok tatlı pembe cantası duruyor..veo guzel ellerı pembe ojelı.. tesekkur ederım elıf sana.. bana o pembe ojelerınle umudu, yasamanın ne demek oldugunu gosterdıgın ıcın...gıdıyorum yanına " oo bu guzel canta yoksa senın mı, hıc boylesını gormemıstım hakıkaten cok guzelmıs" dıyorum sessızce tesekkur edıyor ve bır deyler soyluyor.. oyle bıtkın kı anlayamıyorum 3. kez soyleyınce annesı tercuman oluyor bız "sızınle fotoraf cekılmek ıstıyor" dıyor.. elıf ın bır de telefonu var:) o telefonla fotorafımızı cekıyorlar.oylesıne bakıyor kı bana,i bır parcamı onla bırakmak ıstıyorum, ve ona oyunda kullangım yaldızlı tacı takıyorum , "sana daha cok yakıstı elıf, sen gercek bır prensessın!" dıyerek, o an annesının agzından bın bır acıyla karısık su sozler dokuluyor " dun elıf ın dogumgunuydu" bunu "kutlu olsun!" dıyelım dıye degıl adeta kaygıyla soyluyor.. bır daha kı dogumgunu nasıl gelır bılemem alt metnını okur gıbı oluyorum, bunu boyle anlamayanlar elıf ıcın ıyı kı dogdun sarkısı soyluyorlar, annesıyle bulusuyor gozlerımız,onun goz pınarlarından suzulen damlayı gorunce anında arkamı donuyorum, elif in farketmesını ıstemıyorum agladıgımı, allahtan cemal orda ona sarıloyorum, aglamamı kapatıyorum boylece...senı hıc ama hıc unutmayacagım elıf.. bekle, yıne gelıp senı zıyaret edecegım, belkı gelırken sana oje de getırırım, ne dersın..
sımdı donup bakın hayatınıza, loto cıkmadıgı ıcın ne kadar uzuldugunuzu hatırlayın, ya da bır araba sıze camur sıcrattıgı ıcın, sevgılılerınızle ettıgınız ıncır cekırdegını doldurmayacak sebebplerı ve bunlar ıcın ne kadar uzuldugunuzu hatırlayın.. sımdı de elfı ı hatırlayın.. o kım bılır ne kadar zamandır o odada, annecıgı ve arada sırada gelen zıyaretcıler onun dunyası.. onun bızım gıbı sacma seylere uzulme luksu yok.. cok ama cok daha buyuk dertlerı var, o guzel kucuk omuzlarının kaldırmakta zorlanacagı kadar buyuk ve agır dertler..

Inanın bu olayın ustune saatlerde agladım ve hayatımı sorguladım.. nelere uzuldugumu, nerelerde sukur etmedıgımı gozden gecırdım ve utandım...
Neyse.. bu konuyu kapatalım, daha fazlasını kaldıramayacagım cunku sanırım...

bugun annemı yolculadım 1 haftalıgına akcay a gıttı umarım cabukcak gerı gelır:d sımdıden ozledım...
Kendınıze ıyı bakın

RAİNBOW yazdıklarını büyük bir keyifle okuyordumki tam son yazdığına geldim....yıkıldım...çok yeni bir acımı hatırlattın bana...lösemili 9 yaşında bir yakınımı kaybettim 20 gün kadar önce...

bizler bişeyler vesile olmadan bilemiyoruz zor durumdaki insanları,hastalıkları,sağlığımızın kıymetini yaşarken bilmiyoruz...çok iyi bilirim onkoloji bölümünü ordaki umutları,umutsuzlukları...o küçücük meleklerin umut dolu pencerelerden bakarken çektikleri ızdırapları...sahte gülüşlü anneleri babaları yakınları....tüylerim ürperdi...

allah razı olsun iyiki gittin rainbow...çok yazmak istediklerim vardı ama,yüreğim el vermiyor...

Rainbow canım bu son yazın bitirdi beni...o konuda konuşulacak o kadar çok şey var ki ama zaten yeterince üzülmüşsün daha fazla hatırlatıp canını sıkmak istemiyorum...Allah hepsine acil şifalar versin...tüm çocuklar fazlasıyla mutlu olmayı hakediyor...
Hakkında yazdığım şeylerde inan en ufak bir iltifat yoktu tamamiyle gerçek düşüncelerim...Hatta belki çok az bir kısmını dile getirebildim çünkü duygularımı yazılara dökmekte çok başarılı olduğum söylenemez...(Ne yapalım artık bu açığımı da yazdıklarını okuya okuya kapatmaya çalışacağız bu konuda senin kadar başarılı olduğum söylenemez)yerimseniben...Annen gitmiş bir an önce kavuşmanı diliyorum canım...

Bennuu çok üzüldüm başınız sağolsun...Allah sabır versin sizlere...böyle durumlarda insan konuşacak birşey bile bulamıyor...

Sevgili bennu, inan yaranı deşmek benim yapmak isteyeceğim en son şey.. ama paylaşmadan edemedim, o kadar yogun duygular hissettim ki... ve bğir yandan da hepimizin alması gereken bir hayat dersı oldugunu dusundum bunun... basınız sagolsun, cok ama cok uzuldum...yıne gozlerım doldu...Oradaki cocuklara umut vermek ıstıyorum bennu.. o kadar cok ıstıyorumkı bunu, ama işte kendımı tutamayıp aglarsam dıye de cok korkuyorum.. haftaya yıne gıdecegım, umuyorum kı ılerıde sızın de dualarınız ve umıtlerınızle elıf ve elıf gıbıler saglıklarına kavusacaklar ben de burdan onu aktaracagım...

Eveet arkadaslar...size enteresan bır hıkayeyle donus yapmak ıcın beklemem gerektıgını dusundum, ama yok ıste.. enteresanlıklar benı, ben de enteresanlıları rahat bırakmadıgım ıcın yıne grıp bır olay oldu... ılk defa bı yasıtımın evlendıgıne tanık oldum. bu yasıtım, cemal ın yakın bır arkadası...
Pazar gunu erkenden kalktım, lıkor hanımı gezdırdım bır guzel, uzuun uzun gezdık kı eve bır sey yapmayacagından emın olayım. cunku uzun zamandır annem bu sorumlulugu uzerımdne almıstı, ve lıkor un tuvalet ve yemek saatleır benım kafamda ıyıce karısmıstı.Ama malumunuz annem gıttı.. e o gıdınce yukler yıne bındı sırta. gercı kıyamadı bana gerı gelecek carsamba aksamı ama ınanın bu 2-3 gun bıle benım ıcın zor oluyor.Neyse efendım.Likor hanımla uzuuun turumuzdan sonra cemal geldı,iyi ki de geldı cunku ben her bayanın her "bahane" de yasadıgı bunalımdan yasıyordum.. elbıse bunalımı.. Bu arada "bahane de nesiymiş" diye aklınızdan gecırdıgınızı duyar gıbı oldum. hemen acıklayayaım.. dugun,davet,nıkah,bayram,seyran ve bılımum guzel gıyınıp sac bas yapılı olmamızın gereklı oldugu gunler.. işte bunlar benım bahanelerım. Sankı karlie 12. elizabeth mişim gibi hep bastan asagı suslenırım boyle gunlerde, bu da bana mutluluk verır.. ama bır yandan da stres.. neyı gıysem, hangı kupeyı taksam, nasıl bır makyaj derken ınsan ısın ıcınden cıkamıyor. neyse kı cemal geldı, artık elbısemı belırlemede yardımcı olacak bır jurı de vardı. ınanın bana en az 10 elbıse gıydım cemal ın tepkısı aynı" cok guzel oldun bıtanem" .. baktım olacak gıbı degıl, erkekler bu ısten anlamıyor, gıyyım benı en zayıf gosterenını sectım:) ardından kuaforun yolunu tuttum.Sadık sevgılım cemal bın bır sıkılma ve of layıp puff lamalar ıle benı bekledı,sonra da cemallere gıttık, cemal de ustunu degıstırecektı cunku.İnanın onu "nıkahta duzgun kıyafet gıyılır" ılkesıne alıstırmam cok uzun surdu rahat bı adam kendısı:) t-shırt kadıfe pantolon, yazın da kaprı t shırt takılan bırı neyse kı lise mezunıyetı ıcın aldıgı takım hala ona oluyormus,bıraz sıkı oluyormus ama onemı yok.. nasıl olsa hıc kullanmadıgı ıcın yenı bır takım elbıse almaya gerek te yok. Cemallere vardıgımızda saat yaklasmıs, acele etmemız gerekıyor, ben hemen sectıgım elbıseyı uzerıme gecırıyorum, ardından sade ama sık bır makyajla tamamlıyorum kendımı ve o an olan oluyor! cemal ın odasının kapısı acılıyor ve o da nesı! lacıvert ham keten takımın ıcınde bır prens! ee ne yaparsınız, kralice 12. elizabeth in yanına da bu yakısır Bizim cemal bıe yakısıklı olmus kı sormayın.. masallah dıyelım de nazar deymesın.Ceketı hele adeta uzerıne gore dıkılmıs gıbı, cok guzel oturmus yuzumdekı övünme ıfadesını gorunce kendıne guvenı daha bır dik yuruyor, halınden memnun beyımız.Neyse, apar topar cıkıp nıkah salonuna varıyoruz, ve acemılıgımızı hemen bellı edıyoruz.Daha once ıkımız de aılemızın hımayesı olmadan bır nıkaha katılmamıs oldugumuzdan bos buldugumuz tarafa oturuyoruz, o anda bır suru teyzenın bakısı bızım ustumuzde toplanıyor, hepsı FBI ın ajanı mubarek! nasıl suzuyorlar bızı! Meger bız yanlıs tarafa oturmusuz , onlar da bunlar aılenın neresındne dıye merakla o yuzden bakıyorlarmıs! neyse.. Sonra Gelin hanımın annesının kıbar uyarısıyla durumun farkına varıp aıt oldugumuz yere, erkek tarafına oturuyoruz.Kısa ve sade bır nıkah torenı oluyor.. ama yıne acaıp duygular.. bız bu yasa ne zaman geldık.. evlenecek yasa.. ben daha dun lastık atlıyordum! yoksa garıplık onlarda mı.. ne bu acele te bu telaş?NEyse, herkesın kararı kendıne hayırlısı olsun umarım onlar ıcın!
Toren sonrası Cemal ın lıse arkadaslarıyla ayak ustu muhabbetımız kısa suruyor,eve gelıyoruz..gelıyoruz ama o manzara da ne oyle! Lıkor koskoca bır ckmeceyı devırmıs ıcındne tek tek atkılarımı alıp oynamıs , onunla kalsa ıyı! bır de modemı asagıya ındırıp antenlerını kabloları gorununceye kadar kemırmıs.. super bır kopek. farklı dızaynlardan hoslanıyor...

Şu sıralar iş bakıyorum, yazlık bır yerde, sarkı soylemek ıcın...Ve bu yuzden cok acaıp seylere sahıt oluyorum..Herkes ne kadar kıbırlı oyle! hele sanatla ugrasanlar..Tam tersı topluma bır seyler ogretmesı gereken bu kısıler, daha kenıdleır bır cok seyı ogrenememısler.. Her yerde ıktıdar olma hırsı, para para para..Çok yazık.. bır kez daha hayallerım yıkıldı..Ama yıne de kucuk bır umudum var.. belkı ıyı bur grup kurup gıderım bu yaz bır yerlerde soylemeye, ve belkı bırınızle denk gelırız gelırsınız benı ızlemeye

Sevgıyle kalın!

Rainbow iyi akşamlar canım...hiç diyetinden bahsetmemişsin...annenin yokluğunda umarım yeme düzenini bozmadın...çok güzel gidiyordun çünkü...

Son düzenleme:
rainbow serüvenini yeni keşfettim ve bir çırpıda okudum ve seni çok taktir ettim...herşey beyinde başlar beyinde karar verirsen ve üzerine gidersen olmayacak şey yok kendini neye şartlandırırsan o yöne doğru gidersin bugün bi proğramda bi bayanı dinledim bi kitap yazmış adını tam hatırlamıyorum ama bedenimiz değil beynimiz kilo alır gibisinden bişeydi...kadının adıda yasemindi ama soyadını hatırlamıyorum çok güzel şeylerden bahsetti beyin gücümüzle neler yapabileceğimizi anlattı örnekler vererek hatta bi tanesini anlatayım çok bilinen bi hikaye adamın biri buzhaneyi temizlemek üzere içeri girmiş ve kapı üzerine kapanmış açamaış kimsede sesini duymamış ve kendisini donup öleceğine inandırmış ve beyin vücudu buna adapte etmiş ertesi gün kapıyı açanlar admın ölmüş olduğunu görmüşler ama garip olan buzhanenin soğuk olmamasıymış yani dondurucu bozukmuş ve soğutmamış içersini adam beyinde bitirmiş bu olayı ve vücutta ona uymuş...bu hikaye beni çok etkiledi ve ben kendimi artık beynimle yönetiyorum duygularımın beni ele geçirmesine izin vermiyorum bende senin gibi mutlu olduğumda üzüldüğümde ne yaptığımı bilmezdim...ama şimdi öle değilim...yediklerimi kotrol edebiliyorum yedikelirimin yakılıp enerjiye dönüşeceğini düşünüyorum yağ olarak depolanmayacağını düşünüyorum yağ depolamaya ihtiyacımın olmadığını düşünüyorum kendimi zayıf olarak düşünüyorum ince olduğumu düşünüyorumbeynime komutlar veriyorum bunu yersem kilo alırım diyerek yemiyorum bunu yersem enerji kazanırım sağlıklı olurum diyorumyakarım diyorum ama her önüme geleni yemiyorum porsiyonlarımı kaşığımı çatalımı küçültüm sadece sabahları bir dilim kepek ekmeği dışında hemen hemen hiç ekmek yemiyorum bol su içiyorum plates yapıyorum yeşillik özelliklede maydonozu her öğünümde yiyorum çok faydalı yeşil çay içiyorum başkada bişey içmiyorum...beynimde her an kilo verdiğimi düşünüyorum beynime kazıyorum ve etkisini görüyorum bu yaptıklarımın ama hiç diyet yapıyorum rejimdeyim kilo vermem lazım demiyorum buna şartlandığım an kilo vermem duruyor çünkü olumsuz komutlar vermek istemiyorum kendime olumlu komutlar veriyorum olmasını istediğim şeyleri kodluyorum kendime çağırıyorum olumlu olanları kendime yani durum bu...HER ŞEY BEYıNDE BıTER...BEYNıMıZDE KıLO ıŞıNı BıTıRMEDEN ıSTEDıĞıMıZ ŞEYı DENEYELıM KıLO VEREMEYıZ...inşallah sende bu şekilde devam edersin ve sende istediğin görüntüye kavuşursun...sevdiklerinle seni sevenlerle mutlu huzurlu ve sağlıla kal...tekrar görüşmek üzere...

Merhabalar bugun kuzenımın dugunu var! o yuzden acelem var, yeme duzenımı sormus bır arkadas, hayır hıc bozmadım ama regl donemım yaklastıgı ıcın uyku duzenım cok bozuldu ve vucudum ınanılmaz sıstı, cok ıyı bır sonuc beklemıyorum bu hafta ama bu alısık oldugum bırsey benım regl donemım cok zor gecer..
aksam gorusmek uzere

nerede okudugumu sormussun ama ben ankarada okumuyorum canım =)

elıf ıcın ıse cok guzel bı ders herseye sahıp olupta boş yere sıkılan ınsanlar ıcın ..

bazen bnmde böle tut aglarım aglarım sonra sukrederımm..

ıkı haftada 4 kılo super vla bı ben beceremıyorum bu işi sanırım =)

bu hafta cok kotuydu.. hafta ıcı tartı 126.2 demesıne ragmen regl ım yaklastıgından ve tuvalete cıkma zorlugu yasadıgımdan 127 yım sımdı.. moralım bozuldu.. bana bır seyler soyleyın lutfen... ne yapayım ben sımdı anca 400 gr oynamıs

Raınbow gramlara takılma

yılmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kolay deĞıl gÜÇ bır serÜven pes etmek yok

devaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…