Rainbow'un Günlüğü-Uyguladığı ve uygulayacağı yöntemler

canım yazdıkların çok motive ediyor insanı :) meseLa yarın sınavım olduğu için yürümicektim ama yürücem 1 saat elimde kek yiyordum bıraktım direk bu hafta kaçamak yapmıcam sağlıklı beslenmeliyim artık :)

Sevgili Brose
aa ne ayıp öyle,saygısızlık ta ne demekmiş! Senin öykünü anlatman, tam tersi bize saygı duydugunu ve oykunu paylasacak kadar kıymetlı gordugunu gösterir! ne iyi ettin de paylastın canım! zaten bu baslıkta bir genç kızın diyet günlüğü diyor ya.. o genç kız hepimiziz, ben değilim nerede yaşıyorsun? Benim ailemin coğu yurtdısında,cok iyi bilirim özlem nasıl bırseydır, sen o ozlemle gelıyorsun bır de sana kılo almıssın dıyorlar ha! sen kulagını tıka hatta ıstersen dil cıkar onlara! şaka bir yana, eger basarılı olmak ıstıyorsan bence ( ha ben de bilmiyorum ama bunun dogru yol oldugunu dusunuyorum ve hissediyorum) negatif enerjiyi uzaklastır olumsuz konusanlara kıbarca senın ıyılıgını ıstıyorlarsa susmalarını rıca et:) ya da en azından onlara benı destekleyın! dıyebılırsın.Ama sana tavsiyem, onlar dediği için ya da ailen üzüldüğü için değil ( zaten ailen biliyorsun 1000 kilo olsan da seni dünyalara değişmez!),bir aile toplantısında güzel giyinmek için değil, kendin için ver o kiloları.. bak bir ablamız(nickini hatırlayamıyorum) yazmıştı onceden, zayıf olmasına ragmen ne hastalıklarla savasmıs,biz kılolu olarak bu rıskı arttırıyoruz,gencken,yol yakınken beraber verelım, sonra 10 kişi bir olup koocaman bir basarı oykusu yazalım!

Rainbowcum Insallah yazdigin gibi olur canim.. kocaman bir basari oykusu olur. Buarada ben Hollanda da kaliyrm.

Veveya ve senin yazdiklarini okudukca.. motive oluyorum gercekten. Basaracagiz bu isi ..baska yolu yok :))
Ben bugun pirinc lapasi yemeye basladim vucutdaki odemi atiyormus yagdan gitmiyomus ama olsun.. 2 gun yiycem bakalim..neolacak

Bide kizlar bisey sorcam.. ben dun basladim ama isim gucum diyetmis gibi oldu .. surekli ne yapsam daha faydali olur..nasil spor yapsam.. neleri yememem gerkiyor bunlar geliyor aklima.. derste bile geliyor bunlar aklima. Yani mesguliyet de var. Sizlerede boyle oluyomu? veya buna karsi neyapabilirim bi fikriniz varsa .. paylasin lutfen.

Merhabalar!

Tekrar teşekkür ederim yazan arkadaşlara, saat 8 de provam olduğu için çıkmam gerkekcek biraz sonra, o yuzden sadece cevap yazacagım sıze, eve geldıgımde yorgunluktan dusup bayılmazsam yazacagım

Sevgili şüko,teşekkürler beğendiğin için yazılarımı:) kızın kac yasında? 3 yastan ıtıbaren alıyoruz oyunlara 3 yasında varsa hemen kap getır

Sevgili veveya, tamam canım sagol aldım tarıfı yapmaya calısacagım. calısacagım dıyorum cunku sırkeden dedıgım gıbı nefret ederim,ama deneyeceğim,işe yaradığını başkalarından da duymuştum.Evet ben de katılıyorum sana bu ılaclar konusunda sadece cok merak ettım kullanan ve memnun kalan var mı dıye, adı ustunde merak

Sevgılı SevgiK

Öncelikle sana benim için endıselndıgın ve dogru yolu gostermeye calıstıgın ıcın cok tesekkur ederım! ama dedıgım gıbı, ıkerıde goreceksınız, bunun caresı yok gece 3 e kadar provam suruyor, arada abuk subuk seyler atıstırıyoruz en son eve geldıgımde o harcadıgım enerjıyle cok acıkmıs oluyorum.Haklısın bu en ıdeal yontem degıl ama mecburum, ama benı tesellı eden tekse daha once aynı program ve yeme seklı ıle 3 ayda 25 kılo kadar vermıs olmam, dıyetısyenım de sneınle aynı uyarıyı yapmıstı ama baktı yapılacak bır sey yok, oluruna bıraktı ve dedıgıne gore provada harcadıgım enerjı yasımın avantajıyla bırlesınce bana kılo verdırıyor yıne de:) Bakalım cuma gorecegız, umarım hala ıse yarıyordur.Salata konusunda gelınce, bılemıyorum salatada ne yesem zararlı olur ama dıyetısyenım bana gun boyu yagsız tuzsuz ve ıcınde mısır-havuc olmayan salatayı serbest bırakmıstı, yanı gecenın korunde de yesen sonucta lımonlu marul demıstı.Ama senın eger bıldıgın ve kotu bır tecruben varsa ogrenmek ısterım,lutfen aydınlat benı:) Çok mu acıkıyorsun aksam yemegınden sonra dıye sormussun sanırım, hayır cok acıkmıyorum ama arkadasların ve dıyetısyenımınm tavsıyesı uzerıne acıkmasam ve gece olsa dahı salata( yagsız sadece lımonlu marul-maydonoz) yıyorum, bu sekılde daha kalıtelı uyuyorum ve sabah gozumu aç kurtlar gıbı acmıyorum
Diyet kola meselesi.. haklısın, ama dedıgım gıbı daha yenı basladıgım ıcın o benım tatlı krızımı gecırıyor gunde 1 tane serbest o yuzden bana:) ama mesela bugun tatlı cekmedı canım ıcmedım:) Gunde bır parca cıkolata yeme konusuna gelınce.. benım cok acayıp bır yonum vardır, ya hep ya hiç!:) yanı o koca cıkolatayı gorupte bır parcasını yemek bana ezzıyet olur, onun yerıne hıc yemeyıp dıyet kola ıceyım daha ıyı ama dedıgım gıbı, zaman ılerledıkce sen de umarım sahıt olacaksın kı kola vs gıbı seylerın ardına sıgınmayacagım, bu sadece bır yardımcı benım ıcın.Enteresan bır sekılde onca kıloma ragmen selulıtın yok denecek kadar az, sıgara kahve agzıma surmem ondan olabılır, netekim kola da cok ıcmem aslında, arada ıcerım.İlaç konusunda tekrar benı aydınlattıgın ıcın tesekkur ederım, ben cok dogala ınanan bır ınsanımdır, zaten kullanmayı dusunmuyroum ama bu kadar ovulen bısı acaba nedir ki diye dusundugun ıçin sormustum,ha bi de annem alalım lahana kapsulu ,alalım4321,alalım acı cehre dıyıp duruyor :) Benden cok onun bır cevaba ıhtıyacı vardı bu konuda boylece hergun basıma gelıp te " kızııım sordunmu ınternetten arkadaslarına acı cehreyı" diye sormasında da kurtulmus oluyorum
demek sen de o zayıf sismanlardansın! şaka bır yana benım kastettıgım aslında saglıklı bır kıloda olan ve arzu ettıgı kıloya duserse saglıksız olacak arkadaslar, yanı senın dedıgınden yola cıkarak, cok yakın bır afrkadasım var, kız 48 kıloyken mutlu, ama o zaman yag oranı normalın altında, yanı o da bır hastalık aslında, demeye calıstıgım, herkes kendını saglıklı halınde sevmeyı bılmelı, sonucta konu guzellıkse kime gore ve neye gore guzel.Şimdi mesela osmanlı zamanında olsaydık biz kilolular daha caziptik:) Zayıf olanlara hasta gozuyle bakarlardı:) ama ıste medyan ın dayatması,mankenlerın çırpı bacaklarını gozumuze sokup kırıtması ve erkeklerın baskıları yuzunden guzellık olcutu kılo ıle anılmaya basladı.Benım sozum normal kılosunda olup ta kendını bulmayan genc kızlara! kendınıze gelın! bırakın sızı begenmıyorsa,baskasını bulsun,zaten sızı kılonuz ıcın begenen biri yarın obur gun gorunusu daha cazip gelen birine meyleder.Bakın bana! kocamanım! 130 kıloyum 173 boyum,sevgılım 1 60 kılosu da 62 ama asığım, o da bana asık:)

Aklıma bir anım geldı şimdi...Geçen haftaydı sanırım, okula gitmek üzere otobüs duragının hemen onunde beklıyorum,mınubuse bınecegım.O sırada yaşlı bir teyze geldi bir şey sordu ve bir sohbet başladı aramızda.Derken kadın yüksek bir perdeden "aman kızım dikkat et " diye bagırıp benı kolumdan kendıne dogru cektı,bır baktım, arkamda OTOBUS DURAGINA PARK ETMEK ISTEYEN bir zat var...Once cekıldım ıyıce park ettı sonra acık olan penceresıne dogru kıbarca egıldım ve "burasının bır otobus duragı oldugnun farkındasınız degıl mı az kalsın ezecektınız benı" dedım, bu zat ın cevabı ıse "sen de otobus gıbı durma o zaman orda çekil ayı! " oldu,ben de guldum ve kendısıne bıraz sesımı yukselterek" beyefndı ben sizin tabir ettiğiniz üzere ayıysa bu sadece dış görünüşüm, ben istesem kilo veririm ve bu ayılık geçer, ama sizin içinizdeki ayı, hep orada duracak!" dedim, bu lafım uzerıne bastı gitti...Sonra dusundum,insanların dış görünüşüyle ya da zaaflarıyla dalga geçmek ne kadar yanlış.ki bu ulkemızde cok sık rasladıgımız bırsey "dikkat etsene ayı! " " onune bak be kör müsün" "nası duymazzsın sağır mısın?" bu seslenişleri kurarken kullandığımız kelimeler cok yanlıs yerlere gıdebılır. Mesela lise yıllarımda bir arkadasım vardı,ismi lazım değil, çok iyi bir gitaristti,ama gözleri yüzde 10 görüyordu,yanı bızlerı golge olarak goruyormus,bır gun bır festıvalde beraber calacaktık (ha bu arada ben muzıkle de alakalıyım aksam onu da paylasırım),cocuk sahneye cıktı,cıkarken yardımcı olduk,daha sonra sahnede yururken bırden bır kabloya takıldı ve kablo yerındne cıktı, kablolarla ılgılenen arkadasım da " dikkat etsene be! kör müsün" dedi...Ölüm sessizliği oldu o an,inanın bana ben bile utandım,yer yarılsın ıcıne gıreyım dedım... sonra gıtarıst arkadas "evet körüm" diye cevap verınce kabloları takan arkadasımız durumu anladı,ama çok geçtı artık,ne kadar özür dilesen ne yapsan bır daha o günü unutamamıstır emınım...işte.. Çok dikkat etmek lazım...bir de kimin ne olacağı belli değil...O gün otobus duragında bana kılomdan dolayı ayı dıye hıtab eden beyefendı belkı-allah korusun- ılerde bır hastalıktan ya da bır ılactan oturu kılo alacak...Hep bunları dusunke lazım bence..
Neyse cok karamsar oldu! cıkmalıyım sımdı prova benı bekler,gorusmek uzere
Sevgıyle kalın!

canım yaa cok tatlısınn ve cok güzelsinn :))
birlikte motive olalımm :))

Rainbow ben de insanların bu kadar acımasız bu kadar düşünsesiz konuşmalarına o kadar çok üzülüyorumki.. Yani bir insanın kalbini kırdıktan sonra 1 yıl uğraşsak bile o kalbi kazanamayız. Aslında hepimiz çok dikkatli olmalıyız.Ankarada senin anlattığın türde söförler o kadar fazlaki ağızlarından çıkanı kulakları duymuyor galiba.

Merhabalar!
Anca oturdum bilgisayarın başına inanır mısınız! saat 21:30 civarı, yani enteresan bir şekilde erken bir saatte çıktım provadan, tabii bir şartla! Bir daha ki provaya yani yarın ezber tam gelinecek!:) Her neyse, bu gün Cemal le bir karar almıştık, salı sabahı sınavı olduğu için, ve ben gün boyunca dolu olduğum için bugun gorusmeyecektık.Ama provadan cıkmamla telefonumun calmaya baslaması bır oldu,can hıraş telefonumu diyet ürünlerle dolu çantamın içinde bulmaya çalışırken telefon sustu.Tahmin edin arayan kim? evet dogru bildiniz! Cemal! Bir de kıyamam, bi tane mesaj atmış " ben dayanamayacağım geliyorum seni gormeye "diye:) Yüzüme ılık bir gülümseme yayıldı, hemen aradım ve isteğine olumlu cevap verdim ve yönetmenimle söyleşe söyleşe yürüyerek vardık evime.Yanlı o yolu giderken iyi de, dönerken bir yokuş çıkıyorum ki allah muhafaza! benim diyen adamın nefesi kesilir! neyse ki nefesim tamamen kesilip nalları dikmeden eve vardım! ama bir afra b ir tafra bende! Sanki everest'e çıktım geldim! neyse bu zafer edasıyla kapıyı actım ( ha bu arada bu mesafe yanı 25-30 dk lık, cogu kısıye az gelebılır ama ınanın ben hıc ama hıc yurumuyorum 1 yıldır neredeyse..cemal sagolsun her yere arabayla bırakıyor benı, o bıraktıkca ben de bırakıyorum karpuzu buyuyor..anlayana:)) neyse, eve varınca iki dakika dinleneyim, forum u açıp arkadaşlarım ne yazmış ona bakayım dedım ama tam o anda kapı cemal in geldıgını haber verdı! gittim hemen karsıladım sevgılımı! Yazık! kıyamam.. gozlerının altı cokmus ders calısmaktan,bitmiş resmen...Ama allahtan onun sınavlarıyla benımkıler cakısmıyor,stresten birbirimizi yiyip bitirmiyoruz bu yüzden:) neyse, biraz sohbet ettik, birer kupa çay içtik,sonra gitti zaten, yazık bir de giderken bulaşıkları gördü "Yardım edeyim hadi beraber yıkarız "demez mi!:) Yok canım sen git biz yıkarız dedim,gönderdim.Ardından tam bulaşığa giriştim annem zorla aldı elimden, boşalan elime de bir bardak sütüm ile bir avuç kepekli kornfleks imi tutturdu ve beni yatağa yolladı:)

Yorucu bir gündü doğrusu...Sabah kahvaltımı mınıbuste yaptım, uykumdan fedakarlık etmemek için, üstüste iki tane oyunculuk dersimizin üstüste olması da beni ayrıca yordu.Ayrıca çok enteresan birşeyi paylaşmak istiyorum:) Hiç dizi izlemem, nadiren denk gelirse avrupa yakası, bir de oyunculukla alakası olduğu için melekler korusun u izlerim.Ama asla bir diziyi izleyeyim diye TV başına geçmem.Neyse, bugun Doktorlar adlı dizi var şu an TV de ve ben bu diziyi pek amatör bulmama rağmen( begenenlere de saygım sonsuz,zevkler-renkler davası) inanır mısınız,sacma sapan sahnelerde gozum doluyor! Yanı rejıme gırelı berı bende asırı bır duygusallık basgosterdı, hersey benı etkılıyor, en ufak duygusal seye aglayasım gelıyor:) cok enteresan.
Aa, unutmuşum, size müzik yonumden bahsetmek istiyorum, bunu da paylaşayım kı benı daha ıyı tanıyın:) Ben ne kadar tiyatro ile ilgiliysem,Müzikle de o kadar ilgiliyim, hatta tiyatrodan once 1 yıl populer muzık-caz okudum, hala da muzıkle bagımı koparmadım.Hatta, eger dınlemek ıstersenız ve yorum yaparsanız cok ama cok sevınırım:)
sahnedeyken, bir tiyatro oyununda şarkı soyluyorum,mikrofonsuz,pek amatör, istanbul turnemizde cevahir sahnesinde

neyse, dedıgım gıbı ızlersenız benı pek mesut edersınız efendım:)
Bugun yazımı bıtırmeden once sızlerle zayıflamak ıcın denedıgım bır baska yontemı paylasmak ıstıyorum.Akapunktur.Sanırım lise son yıllarım yine,annem çökmüş tepeme zayıflamam için baskı kurmakta, en sonunda zayıflamış olan bir arkadaşa bu ulvi meseleyi nasıl hallettiğini sordum ve o da bana vücudumuza çeşitli iğnelerin batırılmasıyla alakalı olan bu alternatıf tıp dalının adını soyledı "akapunktur a git canım" Tabı ılk tepkım "asla" oldu, yanı işin ucunda zayıflamak dahi olsa " buyrun sokuverın ığneleri bedenime acı cekmek ıstıyorum" dıyemezdım.Ama sonra arkadaşım benı aydınlattı ve onun gittiği doktorun farklı,son teknoloji bir yöntem uyguladığını ve iğne kullanmadığını soyledi.Bunu uzerıne kandım hemen ve gitmeye karar verdim.Randevu günü 5 yaşında bir çocuk gibi annemin elini sıkı sıkı tutarak gittim muayeneye...Bir süre bekleme odasında oturduktan sonra,doktor beyle tanıştık.Dedim Allah! Japon bu yav! tam adamını bulmusuz! ama sonra anladım kı adam sadece muhtemelen kanına tatarlık karısmıs bir turktu, ya da belki de akapunkturla uğraşa uğraşa onlara benzemişti:)Herneyse,bütün ölçümlerim yapıldı,kan, yağ vs.Ve hakikaten bir lazeri kulagımda çeşitli noktalara tutarak ( ve bu lazer,acı vermıyor ama bırı parmagıyla oraya bastırıyormuşcasına bir baskı hissettiriyordu) hiç iğne kullanmadan seansı bitirdi doktor bey.En son da o noktalara minik minik tohumlar yerleştirdi ve tohumların uzerını bır bır mınık yarabantlarıyla kapattı, ve her karnım acıktıgında o tohumları kulagıma bastırarak masaj yapmamı ıstedı, ben de densizce bir espri yaptım " ee sonra çiçek mi çıkaca hehe "diye..Gülmedi..Neyse, tedavi boyunca tabi bir de rejim verdi bana...Bir süre devam ettim, az biraz kilo da verdim ama o verdiğim kilonun hiç ama hiç akupunkturla alakası yoktu,yaptıgım rejımle alakalıydı.Ayrıca o tohumla kulagımda olalıberı acayıp bir agrı saplanıyordu başıma...en sonunda Doktoruma soyledım bu durumu, o da bu tedavının zayıflatıcı degıl tok tutucu etkısı oldugunu soyledı (daha once soylesene be adam! benım dedım acıkmak degıl! rejime aykırı yıyecekler aşermek, tokken de çikolata aşeriyorum:)) baş ağrımı da bir sure tedavı etmeye calıstı, olmayınca, sadece insanların yuzde 10 unda akapunktur a karşı boyle bır tepkı olustugunu soyledı ve bu vedalasmamız oldu:) Yani,akupunktur da bende işe yaramadı,ha yarayanı vardı o ayrı, hepımız farklıyız.Ama yok yani ne yaparsan yap bogazı tutmadın mı mucıze beklemek olmuyor O zaman bu gunku sozum de MUCıZE BEKLEME TUT ARTIK O BOĞAZI BE! :)
iyi geceler diliyorum
Sevgiyle Kalın!

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgıli malıbu, yazını cok gec gordum afedersin! Malibu cok sevdıgım bır içkidir, ama alkollu oldugundan değil şeker içerdiğinden:)Ve o hindistancevizi aroması!!! Çok teşekkür ederim pozitif yorumlarım için:)evet hep beraber motive olalım!:)

Sevgili veveya, haklısın, dediğim gibi insanlar çok düşüncesiz olabiliyor,bu şehirlere özgü birşey değil,olay vicdanda bitiyor bence, insan vicdanını kaybederse yapacak birşey yok zaten...Ama Şuna katılmalıyım, hep deniz kentlerinde yaşadıktan sonra Ankara'da gozlemledıgım tek sey, denizin insanların davranış ve hallerine yumuşaklık kattığı,yanlışsam uyarın genellemelerden hoslanmam aslında ama gordugum bu:)
iyigecler

rainbow yazılarını bir tebessüm ile okuyorum çok beğeniyorum.ayrıca çok güzelsin.boyunun uzun olmasıda bir avantaj.seni takip ediyorum.başarı haberlerini almak istiyorum.a.s.a.s.a.s.

:asigim:rainbowcum ne kadar tatlı ne kadar samimi bir kızsın.yazılarını baştan beri takip ettim ama anca yazma fırsatı bulabildim.yaşadıklarını bizimle çok güzel paylaşmışsın inan çoğunu ben de yaşadım.sanırım ilkokul 3 te kilo almaya başladım ve şuan üniversite 3 gidiyorum yine kiloluyum.bir genç kız olarak hiç zayıf olmanın nasıl olduğunu yaşayamadım,ama bunu yaşamayı çok istiyorum.Allah'tan ki boyum uzun da kilomu çok fazla göstermiyorum.bu arada boyum 1.82 (standartların bayağı üstünde:)) ve kilo 85 civarı.çevremdeki herkes eskiden beri hep "sen güzel kızsın ama zayıflasan çok daha güzel olursun,mankenlere benzersin"deyip duruyor.ben de biliyorum zayıflayınca her şey daha güzel olacak ben de zayıflamak istiyorum ama olmuyor işte.en son geçen sene nisanda her şey canıma tak dedi ve gerçekten çok kararlı bi şekilde diyete başladım ve 4-5 ayda 14 kilo verdim.94 kilodan 80 kiloya düştüm.şimdi bu kilonun 5 kilosunu falan geri aldım.bugünlerde tekrar diyet ve spora başlayıp inşallah 70 kiloya kadar inmeyi istiyorum.şimdilik 70 yeter bana eğer bunu başarabilirsem devamı da gelir sanırım...
ben de kilo vermek için pek çok yöntem denedim diyetlere başladım devamları gelmedi.insanların kötü sözleri nedeniyle ağlayıp ağlayp sonra hırslanarak kilo vermeye çalıştım olmadı.senin gibi akupunktura gittim.1 ayda 5 kilo verdim doğru ama senin de yazdığın gibi bu sadece verilen diyete uymam sayesinde oldu.ben diyetle kilo vereceksem bu iğnelerin anlamı ne ki?ben faydası olduğuna inanmıyorum.
aslında kilo verme işinde insan hiçkimseden dolayı deil kendi istediğinden dolayı sırf kendi mutluluğu ve özgüveni için bu işi yapmalı.önce kendi inanmalı.sonra çevresinden destek görmeli.senin de bu foruma yazman çok iyi olmuş ben de diyet ve sporumun yanında bu forumdaki zayıflama takımındaki arkadaşlarım sayesinde onların desteğiyle kilo verdim.umarım sen de istediğin başarıya ulaşabilirsin.unutma biz buradayız ve seni sonuna kadar destekliyoruz biz sana inanıyoruz sen de kendine inan canım....sevgiler...:asigim:

canım merhaba ben de bugunümü paylaşim seninle :)
bende öğrenci olduğum için okulda kendime kaşarlı domatesli kepekli sandviç yaptım onu yedim sütle birlikte :) (sütümü de light aldım) eve gelince salata ve biraz ekmek yedim (normal ekmek- kepek ekmeğim yoktu ama bugün kepek ekmeği de aldım) şimdide süt içiorum bugünlük bu kadar :)

kızlar okula bi büyük yeşil elma götürmek te çok iyi yoluyor.Hem sizi oyalıyor hem ara öğün olarak çok lezzetli bir seçim bence.

Bi tavsiyede benden olsun..

bugun fark ettim ki yogurt cok tok tutuyo .. artik neden oldugunu bilemiycem soguk tukettigimden de olabilr belki.

bugun saat 16.30 gibi bi kupa yogurt ictim ( ayrandan biraz daha koyu kivama getirip iciyorum ben )

18.30 gibi aksam yemegimi yiycem zaman .. kendimi resmen tok hissediyordm. Zorla bi iki lokma yedim dermisim :))

Son düzenleme:
Kabus gibi bir gündü! şimdi uyumalıyım! yarın yazacağım.. şu an eve girdim ve 5 ten berı provadayım desem ınanır mısınız? haşatım cıktı bugun aksam yemegını gec yeme dısında lıstem aynıydı, bol ara ogunlu tabi:)
Yarın da provam var.. off.. yazmak ıstedıgım de onlarca sey var.. söz hepsını toplu sekılde yazacagım.. bu hafta kabus gıbı... carsamba prova,persembe sabahın koru ıkı oyun,cuma desen o da oyle, ama umarım bır aralık bulurum:) paylasmak ıstedıgım cok guzel seyler var , ama gıtmeden.. arkadaslar, ne yapın ne edın YEŞıL ÇAY ıÇıN annem yıllardır soylerdı de kulaklarımı tıkardım, eh ınsan annesı soyleyınce pek dıkkata almıyor ama arkadasım veveya nın da tavsıyesıyle her gun ıkı koca kupa ıcıyorum, ınsanı kendıne getırtıyor ve cok tuvalete cıkartıyor! doganın bıze sundugu bu mucızeyı kacırmayalım! bir de bol su! ben gunde 2.5 lt su 1 lt yesıl cay ıcıyorum, bunu yarattıgı faydalardan bır kacını anlatacagım yarın:)
,gorusmek uzere
Sevgılyle Kalın!
not: cevap yazamadıgım arkadaslarımdan cok ozur dılıyorum, benı mazur gorun saat 00:30 a gelmekte ve benım sabah 8:30 da dersım var!

çok tatlısın ya kafamı dagıttın valla... hepberabae insallah zayıflarız şuda bir gerçek gercekten kilo yakısıyor sana

reinbow canım bgn tartıldım ve reglolduğum halde 69 kioya indiğimi gördüm inanamadım yaa ben 1 ay önce aynı tartıda 76 çıkmıştım bu bir mucize ve hiçte aç kalmadan verdim kilolarımı

reinbow canım bgn tartıldım ve reglolduğum halde 69 kioya indiğimi gördüm inanamadım yaa ben 1 ay önce aynı tartıda 76 çıkmıştım bu bir mucize ve hiçte aç kalmadan verdim kilolarımı

nasıl verdin canım bir özet geç bana zahmet olmazsa :asigim:

Rainbow canımm evet yeşil çay cok etkili bi de sanırım şişkinliği fln alıyor ben içince kendimi zayıflamıs hissediyorum psikolojikte olablr :))

bi de tv de ibrahim saraçoglu ya da o tarz da biri söledi
funda yapragı cayı kadar yağ yakan bişey yokmuş
ben denicem canlarımm :))

Massallah canim yaa.. darisi basimiza

sevgiler rainbow
kalbim seninle ben de zayıflamayı istiyorum ve çok mutluyum 4. günümde 1 kilo verdim evet belki biraz kendimi kandırıyorum 4 günde belli olmaz ama umut işte. sakın vazgeçme moralini asla bozma çünkü bunun sırrı kesinlikle az yemek ben bunu keşfettim birazda spor yaptınmı düzenli olarak kilo verirsin. veremesen bile bu sağlılı yaşamdan dolayı özgüvenini kazanırsın başın biraz daha dik üstünü başiını düşünmeden yürürsün sen karar da vermişsin ve kararını uyguluyorsun bunun yararını er ya da geç görürsün. pes etme bu en önemlisi. çok öptüm başarılar

rainbow okadar tatlısınki...nasıl keyif alıyorum yazdıklarını okurken sana anlatamam...bayıldım sana vallahi...bende bırakmıştım artk başlamalıyım diyete...69.5-70 kiloyum ve çok mutsuzum bu halimden...60 kilo olmak istiyorum...seninle birlikte gaza geldim iyice...bundan sonra bende seninle ve arkadaşlarla paylaşacağım...kocaman öpüyorum seni tatlış...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…