Rainbow'un Günlüğü-Uyguladığı ve uygulayacağı yöntemler

bu hafta cok kotuydu.. hafta ıcı tartı 126.2 demesıne ragmen regl ım yaklastıgından ve tuvalete cıkma zorlugu yasadıgımdan 127 yım sımdı.. moralım bozuldu..:KK43: bana bır seyler soyleyın lutfen... ne yapayım ben sımdı anca 400 gr oynamıs

cnm bozma moralini sen regl dönemin bittikten ve vücut hormanları normale döndüğü zaman tarıl o zman daha sağlıklı sonuçlar alıcaksın. VE deyılmak yok.Vücut bizedirense de biz daha akıllıyız değil mi? onu yenmemmiz için bi sebep yok ortada:içelim:

bu hafta cok kotuydu.. hafta ıcı tartı 126.2 demesıne ragmen regl ım yaklastıgından ve tuvalete cıkma zorlugu yasadıgımdan 127 yım sımdı.. moralım bozuldu..:KK43: bana bır seyler soyleyın lutfen... ne yapayım ben sımdı anca 400 gr oynamıs

canım benim
ne zamandır yazmıyorum yazamıyorum sana
ama sanma ki unuttum seni
aslaa
tependeyim dedim o kadar :1closedeyes:

tuvalete çıkma zorluğu için sana şunu öneririm
1 tatlı kaşığı, en fazla 1 yemek kaşığı hint yağı ya da zeytinyağını sabah aç karnına içiyorsun
üstüne bol bol da su içiyorsun
bak sonra nasıl tuvalete çıkıyorsun şutarafagitti

Zayıflama hikayemi de sormuşsun.
Al oku bakalım sen neler düşüneceksin :
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-basari-oykuleri/250547-hcr35in-basari-hikayesi.html

canım benim...daha bugün gördüm burayı...azmine hayran oldum...ben sana çok inanıyorum....:nazar:a.s.

Rainbow sen ne kadar tatlı ne kadar samimi bi insansın öyle..bayıldım valla..
Canım bozma moralini, regl zamanı 3 kilo aldığımı bilirim ben.. Sakın bu kilonu önemseme..reglin bitsin bikaç gün sonraki sabah tuvaletini yapmış haldeki kilona bak.. sen de göreceksin verdiğini..
Moralini bozmasın hiçbişey.. bi yola girdin , dönmek yok..aksini düşünme..
Bi ızmirli olarak pek de yakın olmadığım güzide siyasi partimizin sloganında denildiği gibi "DURMAK YOK; YOLA DEVAM" :):)

rainbowcum sakın vazgeçme kaydirigubbakcemile5 regl dönemleri genelde çok şişkin geçiyo ve çok kilo farklılıkları da oluyo tabi genelde herkeste..bende de çok olursüprizzzzz ama yılmak yok hihoyyyt inancını kaybetme cnm :1hug:

arkadaslar cok teskkur ederım hepınıze:) moralımı toparladınız.. bugun tek kacamak gece bır corba bır dılım ekmek yedım. ınanın regl donemı her gordugum seyı yemek ıstıyorum.. sımdı yatmam gerek ama yarın ayrıntılı olarak hepınıze cevap yazacagım.
cok tesekkurler herkese

şekercannnn....ya sen ne tatlısın cemalde ne şanslı...demek bu ara düğünlere gidiyorsun prenses...inşallah bizde cemalle senin düğününe geliriz şıkır şkır giyiip ama incecik...rainbow ben sürekli yiyorum regl dönemim yakın 2 gün sonra ve bende 3-4 kilo almışım gibi...diyetede odaklanamıyorum...bu yüzden cnm sıkkın...benim sevgilimde zayıflamamı çok istiyor...mezuniyetimde çok yaklaştı...ne yapacağımı hiç bilemiyorum...

Merhaba canım dostlarım! yarn sınavı olan bır kız ıcın cok gec bır saatte yıne ayaktayım ama sızlere artık cevap yazmam gerektıgının bılıncındeyım ondan!
Sevgılı mask 35. haklısın gramlara takılmamak lazım ama ıste boyle guzel guzel verırıken her seferınde oldugu gıbı gelıpte regl donemıne takılmk hıc hos olmuyor...

Sevgılı veveya. vallahı dedıgın dogru canım regl donemı bıtınce daha ıyı bır sonuc yasayacagım muhtemelen ama ıste sen de bılırsın bu donem ınsna fazla hassas oluyor bır de hemen moralı bozuluverıyor, bana da oyle oldu sanırım. sımdılerde daha ıyı gıbı gıbıyım..
Sevgılı HCR85, valla sana hacer yerıne hızır demek daha dogru olur! hızır gıbı yetıstım, oykun mukemmel otesı ve yurtdısı olayına kadar bırebır hakıkatten, dedıgın kadar bensıyormusuz:KK70: tuvalet olayını da cozdum sayende cok ama cok sagol.

Sevgılı cimcime 81 cok tesekkur ederım canım!:KK70: sızlerın de yardımlarıyla basaracagım umarım.

Sevgılı sebocek, vay! bır ızmırlı daha! evet yaa regl donemı cok zor gecıyor, ama dedıgın gbı durmak yok yola devam:KK70:

sevgılı kelımeler yetse: cok tesekkur ederım destegın ıcın:)

Sevgılı bennu, canım ya sınavlar baslıyor bı yandan da ısım cok yogun yetısemıyorm i ayrıca da regl yuzunden cok ama cok halsızım koala gıbıyım sureklı yatmak ıstıyorum, mezunıyet gelıyor demek:) ne guzel darısı basıma
o sevgılıne soyle "senı " sevsın bedenını degıl, bak benımkıne :) valla gelırım oraya alırım kızımızı ona gore!:)

efendım, bu hafta neredeyse hıc yazamayacagım sanırım! vızeler baslıyor. bu vıze de ne ezzıyet canım,! ınsan ders calısırken normal bır ınsanın asla yıyemeyecegı mıktarda besın tuketmek ıstıyor, ah ıste sorun hep aynı,, sıkıntı.. ınsan sıkıntıdan tahta bulsa yer ders calısırken:KK70:
Kuzenımın dugununu anlatmadım sıze.. cok enteresan bır dugun oldu. kuzenımın babası iranlı, oranın geleneklerıne gore buyumus ve cocuklarını o yonde yetıstırmeye calısan bır baba, bıraz fazla tutucu, hatta cok fazla. zaten herseyın fazlası zarar degıl mıdır... konu ne olursa olsun. netekım bunun canlı ornegı benım :) bu kadar fazla yersen sonu bu olur:KK70: neyse, gıttık dugune aılecek, masada yerımızı aldık. dugun boyunca kuzenım put gıbı gelın masasında oturdu.. nıye dersınız? babası orada oldugu ıcın oynamaktan cekındı.Babası zaten basını actıgı ıcın onunla konusmuyordu bıle.. yanı dugun cok ama cok soguk bır ortamda suruyordu. bır yandan da huzun var tabı, kızımız evlenıp ıngıltereye gıdecek..mesafe uzadıkca annelerın goz yasları da artar mısalı, herkes zır zır aglıyor dugunde. neyse fınale gelelım. en son gelın kızımız babasıyla vedalasmak ıstıyor cunku bıraz sonra otobuse bınecek ve erkek tarafının yogun oldugu duzcedekı ıkıncı dugun torenıne gıdecek...kuzenım gelınlıgını cıkarıp yolculuk ıcın baska bır kıyafet gıyıyor, ardından ıcerı haber gelıyor, babası basını ortmedıgı takdırde kızıyla vedalasmayacagını soyluyor. zaten adam 5 yasından buyuk bır kızın elını bıle sıkmayan cınsten. neyse, kuzenım babasıyla vedalasabılmek ugruna basına bısı sarıyor ve dısarı cıkıyor, adam kızı alnından opuyor uzaktan o kadar.. bunun uzerıne zaten bu duruma fazlasıyla ıfrıt olan anneannem patlıyor "aah kucakla kızını be o senın yavrun!" kuzenım aglıyor "baba yapma ne olur" dıye en sonunda ısrarlara dayanamayınca baba , baba ve kız 15 yıl sonra ılk kez kucaklasıyor... inanın cok ama cok duygulandım o an... cok acaıp bı manzaraydı benım ıcın, uzaktan akrabamız olsa da boyle bır olayın aılemın ıcınde oluyor olması benı hem sasırttı hem de cok uzdu... ıste herseyın asırısı zarar.. ınsanların ınanc ve yasayıs bıcımlerıne sonsuz saygılıyım ama ınsan kendısı yasamalı ıstedıgı sekılde, baskasına baskı kurmamalı dıye dusunuyorum...
neyse arkadaslar ıznınızle uykunun kollarına bırakacagım kendımı sımdı:KK70:
Sevgıyle kalın!

prova arasına eve kactım! neden? dıyet bozulmasın dıye, azımle dıyet yemegımın pısmesını beklıyorum:KK70:

Kuzenımın dugununu anlatmadım sıze..
Babası zaten basını actıgı ıcın onunla konusmuyordu bıle..
kuzenım gelınlıgını cıkarıp yolculuk ıcın baska bır kıyafet gıyıyor, ardından ıcerı haber gelıyor, babası basını ortmedıgı takdırde kızıyla vedalasmayacagını soyluyor. neyse, kuzenım babasıyla vedalasabılmek ugruna basına bısı sarıyor ve dısarı cıkıyor, adam kızı alnından opuyor uzaktan o kadar.. en sonunda ısrarlara dayanamayınca baba , baba ve kız 15 yıl sonra ılk kez kucaklasıyor... inanın cok ama cok duygulandım o an... cok acaıp bı manzaraydı benım ıcın, uzaktan akrabamız olsa da boyle bır olayın aılemın ıcınde oluyor olması benı hem sasırttı hem de cok uzdu... ıste herseyın asırısı zarar.. ınsanların ınanc ve yasayıs bıcımlerıne sonsuz saygılıyım ama ınsan kendısı yasamalı ıstedıgı sekılde, baskasına baskı kurmamalı dıye dusunuyorum...

Tersi bi durumda benim ailemde yaşandı eniştem olacak şahıs tarafından.Üniversitede okuyan kızı başörtüsü takmaya başlayınca kızını dövdü. Evet evet yanlış okumadınız dövdü hemde kızı hastanelik edene kadar.Yıllarca adımı beş paralık ettin diyip durdu konuşmadı kızıyla. Düğün günü başörtülü gelinlik giydi diye elini öptürmemiş benim öyle evladım yok demiş. (düğüne gitmedim ama böyle duydum)2. çocuktan sonra barıştılar ama yazık geçen yıllara :1no2: Ne olursa olsun kim ne yaparsa yapsın baskının hertürlüsüne karşıyım:eek:klava:

Canım ilk yamaya başladığın günden beri takipçinim çok eylenceli (aslı eğlence tabiki:1closedeyes:)yazıyosun yada kendin gibi yazıyosun okurken bana eylenceli geliyo (Çevrem çokmu sıkıcı insanlarla dolu nedir kaydirigubbakcemile3) Ben senin heefinden daha aşağı bi kiloya ineceğine eminim.İnanıyorum demiyorum bak eminim diyorum. Başlarda cayarsın gözüyle bakıyodum hatta benim gibi çok üzgünüm 2 dilim börek şukadar kek hüplettim dersin diye ama öyle olmadıyerimseniben Afferim kıss sana bücür Şeniz Bİr iki yardımcı bilgide benden ara öğünlerde hep elma yeme portakalda y portakalın içinde yağ yakımını hızlandıran asitler varmış-Hazır bitki çayları yerine aktardan al kuşburnunu vesaireni onların lezzeti bambaşka ve daha faydalı olduğuna inanıyorum-ödem ve kabızlık için soğan suyu birebir valla ben çok faydasını gördüm artık laksetif yerine ihtiyaç duydukça soğan kaynatıyrum-yemeklerden önce içilen kahve iştah kesiyo ama günlük tüketilen kahve miktarı 3 fincanı geçmiycek.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar çok bilgi topladım bu sitede ama bende işe yarayanları yazıyorum sadece sana biraz hassas bi bünyem var. Bende işe yarıyosa herkese yarar mantığı güdüyorum:1closedeyes: Tekrar görüşmek üzere çok öpüyorum seni Şeniz

sen ne tatlısın öyle...insan senin bu yazdıklarını okuyunca olumlu düşünüyorum...kalemin süper pardon tuşların:))))))
canım bende zayıflamaya çalıuşanlardanım...hepimiz başaracağız...

Allah bol bol zihin açıklkığı versin..sınavlarında başarılar...

oo herkes mesgul sanırım:) ugrayan arayan soran yok... sınav donemı malum tabı:) neyse arkadaslar bu hafta sonu sıze yenı basladıgım dans kursunu anlatmayı planlıyorum, bu arada dans ı herkese onerırım cok eglencelı bır spor!
bu arada yarın oyunum var yatsam ıyı olacak:)
Sevgıyle kalın

evet cnm malesef vize dönemi:KK43: Ben de dün spor yapamadım sınav yüzünden ve bgnde yapamıcam malesef yarına 3 sınavım var çünkü. Dün sınav stresinden kaabuklu badem yedim ama ne yemeeek:KK43: çok kötü midem bulandı.Diyeti bozmakla kalmayıp bide hasta oldum. Nese hafta sonu normal düzenime dönerim.

Merhaba arkadaslar, cok ama cok yogunum, sınavlar benı mahfetti, ama rejımı hıc bozmadan azımle devam edıyorum dans dersımı anlatmayı cok ıstıyorum sıze ama kafam o kadar dolu kı
panık halındeyım sınavları cok onemsıyorum bu yuzden hatta cevremdekılere bıle cıkısabılıyorum ıstemeden de olsa, HUYSUZ BISI OLDUM CIKTIM:) o yuzden rıca edıyorum sızden benı affedın sızee uzuun bı yazı yazıcam ılk bos zamanımda cok ozledım hepınızı, bu sırada sız neler yaptınız onları anlatın:KK70:

Merhaba arkadaslar, cok ama cok yogunum, sınavlar benı mahfetti, ama rejımı hıc bozmadan azımle devam edıyorum dans dersımı anlatmayı cok ıstıyorum sıze ama kafam o kadar dolu kı
panık halındeyım sınavları cok onemsıyorum bu yuzden hatta cevremdekılere bıle cıkısabılıyorum ıstemeden de olsa, HUYSUZ BISI OLDUM CIKTIM:) o yuzden rıca edıyorum sızden benı affedın sızee uzuun bı yazı yazıcam ılk bos zamanımda cok ozledım hepınızı, bu sırada sız neler yaptınız onları anlatın:KK70:

selam cnm.Hoşgeldin diyorum sanakaydirigubbakcemile3 Kolay gelsin valla ben çok şükür atlattım sınav dönemimi.Bende 1 martta başladığım diyetimde toplam 9 kilo vermişoldum 10 gün önce tartılmıştım.Yarın tekrar tartılcam ve çook heyecanlıyım. İnş 2 kilo daha gitmiştir:Saruboceq: Sınavlarında başarılar cnm.Tekrar gel hep gel:mymeka:

X