Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende yeni aldım omegayı akşam inofolici sabah akşam içiyorsunuz dimi şifa olsun inşaAllah

Tam zamanında güzel haberi alışsınız. Kaçıncı ayda hamile kaldınız. Herhangi bir ilaç kullandınız mı
Ben doğum kontrol hapı kullanıyordun yazz24 onu bıraktım rahat bi 1,5 yıl geçti ama bebek istemediğim için düşünmemiştim. Artık bi bebeğim olsun dr a gideyim dedim klomen başlayalım dedi rahim temiz polikistik görüntü kaybolmuş dedi. O başlamadan ben hamile kaldım

Ben bir ay ocean polysitol içtim bitince inofolic aldım, bir kutu bitince doktora gideceğim

Ne güzel ya. Benim bugün akıntım fazla ve sıvı şwkilde. Bide karnımda şişlik var baya. Gaz şişkinliği ya da yemek şişkinliği değil. Bide çok sıcaklıyorum 2 gündür. Vücudum ateş gibi acaba yumurtalıklar mı çatladı. Bilen biri yardımxı olur mu

Benim bugün akıntım fazla ve sıvı şwkilde. Bide karnımda şişlik var baya. Gaz şişkinliği ya da yemek şişkinliği değil. Bide çok sıcaklıyorum 2 gündür. Vücudum ateş gibi acaba yumurtalıklar mı çatladı. Bilen biri yardımxı olur mu

Şöyle ki yumurtlama döneminde ısı artar ve ısınız regl başlamadan 2 gün önce falan diler eğer düşmez 36.8 üzeri falan giderse gebelik süphesi olur

Şöyle ki yumurtlama döneminde ısı artar ve ısınız regl başlamadan 2 gün önce falan diler eğer düşmez 36.8 üzeri falan giderse gebelik süphesi olur
Ateş ölçer yok bakamıyorum. Ama 3 . Gğn bugün baya hissediyorum sıcaklığı

Kizlar bende iki gündür çok yorgunum halsizim ve yatıyorum hep ve bugunde hafif bel ağrım var bagirsaklarimda çok çalışıyor. Acaba yumurta döllenme zamanı böyle durumlar olurmu.

1 ile 7 arası yumurtama dönemi plarak geçiyor uygulamada. Ben test yapmadım ama
Valla bilmiyorum benim yumurtalar malum gelişmiyor ama doktor da bana iğnenin üçüncü serisini vermişti iki gün daha vur diye dün öğlenden beri kasık agrsından kıvranıyorum hiç geçmiyor umarım yumurtlama falandır çünkü gerçekten canımı yakmaya basladı kesintisiz bir agrı var

İnşallah öyledir ya güzel haberleri bekliyorum

On iki değil o iki yumurta olacak
Merhaba benide ekler misiniz. Sat 12.05. Bat:12.06 Bende polikistik over hastasıyım daha önce 3 kez yumurta büyütme çatlatma iğnesiyle tedavi oldum tutmadı. Bir aşılama yaptırdım o da tutmadı. Bu ay ikinci aşılamamı yaptırdım aşılama sonrası 7.günüm bugün merak ettiğim bir konu var dün aşırı derece bulantı kusma yaşadım hiç bir şey yiyip içemedim hastaneye gittim serum takıldı bu kadar erken gebelik belirtisi olma ihtimali var mıdır acaba

Tabi eklerim ben burada 4-5. günü bile belirti yaşayan duydum ama ne kadarı psikolojik ne kadar gerçek belirti bilmiyorum umarım belirtidir

Tabi eklerim ben burada 4-5. günü bile belirti yaşayan duydum ama ne kadarı psikolojik ne kadar gerçek belirti bilmiyorum umarım belirtidir
Psikolojik bir şey değil benimki canım ya gece 3te kusarak uyandım ve sabaha kadar devam etti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…