Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
işte çok yumurta olunca da böyle oluyor ama bence dozunu arttırınca büyürler gibi geliyor bana. Femara denedin mi hiç? Ben 3 ay kullandım 1-2 tane onunla büyümüştü benim

işte çok yumurta olunca da böyle oluyor ama bence dozunu arttırınca büyürler gibi geliyor bana. Femara denedin mi hiç? Ben 3 ay kullandım 1-2 tane onunla büyümüştü benim
Evet denedim letu ve femara aynı grup ilaçlar maalesef onda da birşey olmamıdtı bugün vurdum yine iğneli bu kez 100 lük tabi kasık agrısı var ama ilaç kullanırkende oluyordu doktorumda bir anda daha yüksek dozlar veremem çok yumurta gelişirse çoklu gebelik olur sıkınntı olur tüp bebek zamanıcin verimiz azaöır diyor e oda haklı

evet doğru tüp bebek sürecinde yumurtalar önemli. Ama bence büyürler ya iğne daha etkili olabilir. Benim doktorum tüp bebek tedavisinde en avantajlı grup sizsiniz demişti. İnşallah doktor kontrolünde büyümüş olurlar

Bakalım yarın yükselttik dozu yarın belli olacak ne haldeler

Kafana takma en önemlisi bence bu ben ilişki zamanı eşime diyordum ondan sonra uyuya kalıyordum ve inanır mısın çift çizgi gördüğüm Bu ayda hep ilişki sonrası uyuya kaldım ve hiçbir şey düşünmedim düşünmek de yoruyor şu an tahililerde bir sıkıntı çıkmaz ise 5 haftalık hamile olacağım inşallah nar tanesi kadar ama korkuyorum da ilk gebelik ve kasıklarımda çok ağırım var sol kasığım iki adım attım mı sızlıyor yarın bakalım doktor ne diyicek dua edin lütfen

Kızlar merhaba. Bugün progesteron tahlili yaptırdım 5.7 çıktı ne demek bilgisi olan var mı ?

Afedersiniz ama bir şey sormak istiyorum. İlişkiden sonra nasıl uyuyakalıyorsunuz ben aşırı rahatsız oluyorum spermler akıyor ve o ıslaklık beni çok rahatsız ediyor bende peçete falan koyup en azından 5-10 dk uzanmaya çalışıyorum ona bile zor dayanıyorum ne yapmam lazım

Kızlar selam. Geçen ay ilaçsız 35. Günde regl oldum. Bu ayda döngümün 30. Gününde regl belirtilerim başladığı için erken olduğunu bilerek kan verdim. Negatif çıktı. 5 gün sonra tekrar kan verdim bir tık yükselmişti ama yine negatifti. Bu süreçte sadece göğüslerim hassaslaştı. Cuma günü yani döngümün 35. Gününde olurum dedim ama olmadım. Normalde göğüslerim şişerdi regl öncesi. Bu sefer şişmedi yanlarından ağrı başladı. Cumartesi ve pazar ara ara regl sancısı çektim. Ha oldum ha olacam diye geçti haftasonum. Ama tuvalete her gittiğimde sadece akıntım vardı. Göğüs uçlarım çok hassas ilk defa böyle bişey yaşıyorum. Merak ettiğim şu benim gibi böyle negatif çıkan sonrasında pozitife dönen var mı? Ben cuma gününden sonra ihtimal vermedim artık ama kafamı da kurcalamaya başladı. Ve tekrar test ne zaman yapmam lazım acaba

Vücut ısınızı ölçtünüz mü her zaman kaç olur şuanda kaç

Hayır hiç ölçmedim. Yarın sabah ölçeyim ama öncesinde kaç onu bilmediğim için bi çıkarım yapamam galiba
Muhtemelen 36.8 üstün olur zaten anlarsınız bence normal vücut sıcaklıgı genelde 36.5 kadardır

Merhaba canım femeradan fayda gördün mü

Ben hiç bilmiyorum ondan soruyorum. Neyi anlayacağım vücut ısımdan biraz bilgi verir misin
Şöyleki vücut ısımızı sabah uyanır uyanmaz konuşmadan hareket etmeden vajınal yada dil altından oluyoruz regl dönemimizde ısımız düşük seyreder yumurtlama ile birlikte yükselir ve eğer yumurtlama dan sonra düşüş yaşanmaz 14. Gündem sonra bile hala yükselmeye devam eder ve yüksek seyrederse gebelik şüphesi var demektir eğer gebelik yoksa regl başlamadan 24-48 saat öncesinde ısı düşer hatta birçok döngü takip uygulamasında vardır ısı takibi de

sdaak canım benim tarihimi günceller misin 31 Mayıs 30 Haziran Bir de doktor ne dedi bize de haber ver
Güncellerim tabi
Doktorumda yumurtalar bir hareket yok ama sanki ikisi gelişecek gibi dedi çok detaylı baktı ikisi sanırım gelişecek daha döngünün 10. Günü erkenmiş iğnem'de de daha 325 lik kaldı çöp olmasın 3 gün yıne 100 100 vurul perşembe gel dedi yine bir hareket olmazsa bu ay başka birşey yapmayacagız diğer ay da istersek tüp bebeğe geçeceğiz bu üç gün herhalde bana geçmeyecek inşallah o ikisi gelişir ve tutar gelişmiş olması bile benım ıcın mucize olacak ama doktorum geçilirse spermlerin kalıtesi harika düzeyde senin rahim yapında mükemmel tutmaması için bi sıkıntı yok dedi perşembe öğleden sonra kontrolüm var yine çok teşekkür ederim hatırlayıp sorman çok ince bi davranış

Merhaba herkese. Biz de yaklasık 1 yıldır istiyoruz. Bu ay femera kullanmıstım dayanamayıp 12. Gün test yaptım 70 çıktı bugün 14. Gün 98 çıktı. Doktor yavaş artıyor 2 gün sonra 300 altı çıkarsa kötü olur dedi. Bana da dua edebilir misiniz. İnşallah rabbim hayırlı habeler almayı nasip etsin hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Merhaba benıde ekler misiniz rıca etsem belkı şans getirir bu güzel topık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…